Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma już budynku po kinie Kosmos. Wideo z wyburzania

Utworzony przez jogo, 28 kwietnia 2012 o 15:44 Powrót do artykułu
Ludzie, jaki biurowiec??? Przecież cena za metr jest nie do przyjęcia dla firm z Lublina, a zagraniczne nie chcą tu inwestować! Znowu postawią "biurowiec", który będzie "straszył" pustymi pokojami i korytarzami. Na cholerę komu to potrzebne???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie biurowiec tylko hotel
0
Dopięli swego.Nie dziękuję
0
Jest jeszcze fajna działka pod market albo może inny hotel, z tym, że trzeba by wyburzyć to co na niej stoi. Adres ul. Zana 38 i obok. Deweloperom polecam. uuu, albo nie. Bo kto mi policzy emeryturę?
0
Urząd Miasta albo jakiś inny opłacany z podatków wynajmie
0
jogo napisał:
Ludzie, jaki biurowiec??? Przecież cena za metr jest nie do przyjęcia dla firm z Lublina, a zagraniczne nie chcą tu inwestować! Znowu postawią "biurowiec", który będzie "straszył" pustymi pokojami i korytarzami. Na cholerę komu to potrzebne???
Urząd Miasta albo jakiś inny opłacany z podatków wynajmie
0
Aż płakac się chce jak się na to patrzy! Taki budynek! Taka historia! Tyle wspomnień! Żal, żal, żal. Pieniądze jednak robią swoje. NIE DZIĘKUJĘ!
0
Barbarzyństwo.
0
Oto Polska właśnie, buduje sie kościoły i burzy ośrodki kultury. Tylko mi teraz nie pier***cie o je***ym patriotyźmie !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: