Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma już Polmosu Lublin. Ludzie tracą pracę

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 27 maja 2009 o 17:59 Powrót do artykułu
Co na to Januszek POlmos POlikot herbu wibrator?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JP( Janusz Palikot, nie mylić z Janem Pawłem II) bez II nie żałuje interesu, ale jak w pobliskich Puławach, straciło pracę 80 ludzi ( ZPD, podległe pod FS Holding ) to nikt z tego powodu nie rozpaczał, wielu było to nawet na rękę bo liczyli na zakup lukratywnego terenu po tartaku, za grosze. Okazało się to nispełnioną nadzieją. Czas pokaże kto kupi teren po byłym tartaku ZPD, a wtedy wyjdzie na jaw prawdziwy mocodawca upadłości ZPD Puławy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co na to p osłowie czy są za bardzo zajeci kampanią wyborczą. Pani "Leno Lubelska" p ośle "po" z Lublina masz okazję się wykazać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UPRawniony do głosowania napisał:
Co na to Januszek POlmos POlikot herbu wibrator?
????a co on ma do tego ????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to,że był właścicielem i sprzedał polmos anglikom, którzy zwalniają ludzi. tak to właśnie po szanuje ludzi i lubelskie miejsca pracy. niedługo nic już nie zostanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto niby ma coś do tego jak nie ludzie pokroju POlityków z Palikotem na czele ?,to my decydujemy komu sprzedać a komu darmo oddać a co zostało w tym mieście po za folklorem ,kościołami ,i POpaprańcami NIC rozgrabiono sprzedano zniszczono i tylko zostali ludzie co nie mają za co zapłacić czynszu za mieszkania czy kupienia sobie leków i żywności więc kto temu jest winny skoro zlikwidowano wszystkie ZAKŁADY PRACY więc zanim coś napiszecie że nie mam racji to wyjdźcie na ulicę i posłuchajcie .Bo to tacy ludzie jak min. Palikot są za to odpowiedzialni choćby zaniechaniem !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Palikot deklarował się na wielkiego patriotę , polityka i społecznika walczącego o dobro obywatela Lubelszczyzny , pśioczył na wszystkich mówiąc ze są zdrajcami a sam zdradził , przecież polmos przynosił duże zyski , a co się okazało, sprzedał firmę angolom z dużym zyskiem nie martwiąc się o ludzi , nie wiem kto nami rządzi - żenada
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polityka w Polsce upadła na samo dno , musi powstać armia republikańska, siła z którą będą się liczyć, tak samo jak w Irlandii wtedy pojebusy zaczną się bać , nie widzę lepszego rozwiązania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
J.P szedł do wyborów z hasłem na ustach ,, wszystko dla lubelszczyzny'' realizuje je
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: