Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie mamy co do garnka włożyć”. Pracownicy socjalni już tego nie słyszą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2016 r. o 12:56 Powrót do artykułu
ja napisał:
opsy napisał:
swieta prawda...place w pomocy spolecznej sa glodowe....a zasilki rosna..a 500+ to juz postawilo nas w sytuacji bez precedensu...brak proporcji miedzy swiadczeniami a wynagrodzeniami pracownikow, ktorzy obsluguja tych klientow...dodam ze wszyscy wyksztalcenie wyzsze
Po pierwsze  pracownicy pomocy  społecznej są na takich  samych  prawach  jak  inni  i  jeżeli  nalezy im się  500+  to  na pewno  korzystają. Po  drugie  teraz  większość  ma  studia  bo  w tych  czasach  ich  skończenie  nie jest  unikatem , tym bardziej  ,że  uczelnie  państwowe  a  w szczególnosci  prywatne czekają  z otwartymi drzwiami  na  studentów a  i  samo  skończenie teraz  studiów  nie umywa  się  do  studiowania chociażby w latach 70-80 ubiegłego wieku.  Nie rozumiem tego ' płaczu " .
teraz większość ma strudia, od kiedy to społeczeństwo polskie składa sie tylko z młodych, a co z tymi ok. 50-100 letnimi, wtedy nie każdy studiował bo nie było za darmo 500+, moze niech szydłowa z wami 500+ zrobi im eutanazję, bo oni jeszcze pracują dostając glodowe wynagrodzenia (emerytura 67 lat) lub pobierają glodowawe emerytura za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my pracownicy nie mamy co do garnka włożyc bo nasze wynagrodzenia to jałmużna wystarczająca na chleb i wodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka praca taka płaca. Siedzą Panie kawkę popijaja a na decyzję czekam już 2,5 m-ca. a tak one są strasznie zajęte i zmęczone. niech szybciej paluszkami po klawiaturze przebierają to szybciej skończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jaka praca taka płaca. siedzą panie kawkę popijaja a na decyzję czekam już 2,5 m-ca. a tak one są strasznie zajęte i zmęczone. niech szybciej paluszkami po klawiaturze przebierają to szybciej skończą.
to po wuj napieprzyłeś dzieci, jak się narobi to się na nie za***aaaaa, na klawiaturze to nie tak szybko wychodzi jak wsadzenie wuja i ruchanie góra - dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my ludzie pracy, emeryci za pracę chcemy godnych wynagrodzeń, emerytur, dosyć tego, nie mamy co do gara włożyć za naszą prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia na ten socjal w Polsce. 500+ jest złym pomysłem proglam na mieszkania jeszcze gorszy, ale również nie mogę zdzierżyć armi pracowników socjalnych. Może i ciężko pracują i mało zarabiają, ale trzeba sobie zdać sprawę, że mamy w kraju ok. ,100 tys ludzi których zadaniem jest rozdawanie pieniędzy. To chore i nienormalne. Klijentów będzie przybywać- bo dają. Za tym trzeba będzie zatrudniać nowych pracowników. Kto zajmie się produkcją ? Kto to utrzyma ? Kosmici- unia ? Ludzie opamiętajcie się ! Obywatel ma bogacić się poprzez pracę, a Państwo ma Mu zapewnić do tego warunki. Nie zabierać- z tego lwią część zabrać aby siebie utrzymać, a resztę rozdać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
szlag mnie trafia na ten socjal w polsce. 500+ jest złym pomysłem proglam na mieszkania jeszcze gorszy, ale również nie mogę zdzierżyć armi pracowników socjalnych. może i ciężko pracują i mało zarabiają, ale trzeba sobie zdać sprawę, że mamy w kraju ok. ,100 tys ludzi których zadaniem jest rozdawanie pieniędzy. to chore i nienormalne. klijentów będzie przybywać- bo dają. za tym trzeba będzie zatrudniać nowych pracowników. kto zajmie się produkcją ? kto to utrzyma ? kosmici- unia ? ludzie opamiętajcie się ! obywatel ma bogacić się poprzez pracę, a państwo ma mu zapewnić do tego warunki. nie zabierać- z tego lwią część zabrać aby siebie utrzymać, a resztę rozdać.
co, mam uczciwwie pracować dla tego pieprzniętego kraju, czy ciebie porąbalo, teraz u nas żyje tylko złodziej i patologia, także albo zacznę kraść albo się ***ić i rozmnażać, a głupi pracownicy niech za 1200-1500 zł zapieprzają na mnie i moje stado dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że liczba pracowników socjalnych nie jest za duża. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. Jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki się nie zmienią. Po dodaniu wzrosną ceny. Wartość nabywcza płac jest ściśle ustalona. Mój ŚP kolega początkowo mnie wyśmiał. Powiedział, że jak ktoś potrafi, to zarobi ile zechce. Udowodniłem mu, że jest w błędzie. Po kilku dniach oddał mi wielki szacun i postawił falszkę. Taki był KOCZIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat mam jedno dziecko - roczek I czekam na decyzje o wychowawczym a nie wasze zasrane 500+. Nalezy mi sie tak jak psu buda po kilkunastu latach pracy. A ty chyba nie masz sobie gdzie wsadzic ze jestes taki zestresowany wtedy zostaje przyjaciel raczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi ze jestes analfabeta I masz problemy z literkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem płace pracowników socjalnych są śmieszne i dla tych mało zorientowanych, może i większość z nich też korzysta z 500 plus, ale nie mają narąbane po 3-8 dzieci...i ciężko pracują, bo z patologią i tym co się dzieje w MOPR łatwo nie jest. A patologia ma większe dochody niż pracownik socjalny...Na dodatek obsługa Klientów wygląda już niemalże jak w 5cio gwiazdkowym hotelu, tylko ich zdanie się liczy, prawie podciera im się tyłki i który bardziej chapiasty to dostanie wszystko nawet jak mu się nie należy. Absurd.....Wniosek z tego taki, że nie opłaca się uczciwie pracować, pomagać innym, bo nawet emerytury się nie dostanie przyzwoitej za tyle lat pracy i narażania często własnego zdrowia i życia w zawodzie, który nawet nie jest zawodem w szczególnych warunkach a powinien być . Dlaczego wszyscy strajkują a pracownicy socjalni nie????!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
za to pracownicy pomocy spolecznej mowia ze nie maja co do garnka wlozyc...mamy minimalne place, a klientom wyplacamy swiadczenia na kilka tysiecy dla rodziny...za sam fakt istnienia...pracownicy ops piszcie ile zarabiamy....bo klienci wszyscy bez wyjatku z 500+biora po kilkla razy wiecej za nic nie robienie...
dokladnie tak jest jak piszesz. mopr w lublinie pracownik socjlany z 6 letnim stazem pracy. zarobki netto 1583 i jakies grosze. kazdy potencjalny klient przychodzacy do mnie po pomoc jest w lepszej sytuacji materialnej niz moja rodzina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIGDZIE W ŚWIECIE, ROZDAWANIE PIENIĘDZY, TZW. PUBLICZNYCH, PRZEZ NIEUCZCIWYCH POLITYKÓW, NIE PRZYNIOSŁO ZAMIERZONYCH REZULTATÓW,!! PROWADZIŁO TYLKO DO PATOLOGI, WZROSTU ZAWIŚCI I JESZCZE GORSZEGO POŁOŻENIA BENEFICJENTÓW!!NIESTETY LOGIKA PiS TO XIX WIEK, WIĘC NIE MA CO OCZEKIWAĆ ROZSĄDKU W DZIAŁANIU KACZYŃSKIEGO!!SKUTKIEM BĘDZIE DRUKOWANIE PIENIĘDZY I ZAPRZEPASZCZENIE TEGO CO TWÓRCZA I PRACOWITA CZĘŚĆ POLAKÓW, ZROBIŁA OD 1989 ROKU!!STRASZNE TO I SMUTNE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymagania jak w ministerstwie a wynagrodzenie mamy żebracze....taka jest prawda...obsluga"klienta" ma byc na najwyzszym poziomie....a jak traktowani jestesmy my jako pracownicy...murzyn ma zrobic swoje i tyle...i dostanie za to grosze...a "klienci'to nasi panowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura! 500+ jest tylko chwilowym (kilkumiesięcznym) pozornym polepszeniem sytuacji rodzin biednych. Po kilku miesiącach "dziady" się tak rozbuchają, że zaczną mówić, iż dodatkowe 500+ to za mało, aby zaspokoić ich "podstawowe potrzeby" (papieroski, piwka, itp.). Uczciwie pracujący i płacący podatki ma zawsze pod górę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...