Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy tam przypadkiem Zarządcą Nieruchomości nie jest LUB-KOM z Kołbusiem i resztą jego rodziny.Wybryki tego Pana są nam przecież znane i opisywane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA . PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blalalalala napisał:
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
Sam w tamtym roku robiłem podobnie, i nie widzę w tym nic złego, jeżeli piesi mogą swobodnie przechodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent bolek napisał:
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie się z łopatami. Ale wtedy to sąsiedzi będą mieli rozrywkę, jak się dwóch buraków tłucze łopatami do śniegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę uważnie popatrzeć na zdjęcie - sprząta wewnątrz posesji, zapewne żeby móc otworzyć bramę, za którą właśnie kipruje śnieg. Potem przepchnie na bok i będzie cacy ... szukanie dziury w całym. Nie odśnieżają - źle, odśnieżają - też źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraźcie sobie, że ten Pan jest właścicielem i jednej i drugiej działki co było już rozstrzygane nie raz, więc może sobie sypać co chce i gdzie chce. Więc dziennikarze zanim opublikują sensację to niech lepiej sprawdzą co publikują. No i w ten sposób wszystkie spekulacje i wątpliwości powinny zostać ucięte. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od autora Po pierwsze śnieg sypany był za płot a nie bramę, po drugie właścicielem terenu za płotem jest miasto, a nie osoba prywatna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie artek weź się pan od stosunkuj bo szkoda słów; gościu dba o swoich klientów i tyle ale jak nie masz co robić to odśnież ulicę topolową przychodnia zdrowia jak dojadą karetki chorzy a może z panem romanem zamieciecie liście z kasztanowców aby ich szrotówek kasztanowiaczek całkiem nie wsiorbał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...