Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tam tak zawsze było. Dlatego za moich czasów tłum uczniów wyważył kraty. No i wyszli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy statut moze zabraniac korzystania z telefonu komórkowego na przerwach? Tak od tematu trochę odbiegam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież "szluga" nie będą jarać w kiblu, jak to kiedyś bywało.                                     "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my z chlopakami przez okno wyskakiwaliśmy :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkola jest w ogole chora... Nikomu bym jej nie polecił. To jest po prostu jakies błędne koło. Ktos moze powiedziec "Wez papiery i idz, jak ci sie nie podoba". A jak do cholery mam je wziac, skoro to ostatni rok jest ? Nigdzie teraz nie przyjma. Chora szkoła, chore zmowy wsród nauczycieli. Generalnie NIE POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chemiku obok (ZSCHiPS) identyczna sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam chodziłam i w 98 kończyłam i miło wspominam ;) . Pani dyrektor wciąż ta sama, tyle, że teraz chyba bardziej się spina, bo kiedyś to równa babka z niej była :unsure: . Pozdrowienia dla absolwentów :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym miał drugi raz szkołę wybrać to nie wybrał bym chyba tej. Ludzie sami spoko. Atmosefera wsród uczniów elegancka.   Ale gdy przychodzi sprawa organizacji czegokolwiek w tej szkole to już pojawia się cała masa problemów. Nie masz pierwszych lekcji a nauczyciela zgłosił, że go nie będzie? Nie ma problemu powiemy Ci jak już przyjdziesz na 8 i poczekasz sobie 2-3 lekcyjne.   Spóźniłeś się i zapomniałeś karty do szkoły? Świetny ochroniarz widujący Cię codziennie za cholerę Ci nie otworzy śmiejąc Ci się w twarz.   Spóźniony chcesz zostawić kurtkę w szatni ? Już o 8:05 zobaczysz zamkniętą szatnie, bo nowa pani od szatni usuneła kartkę, że szatnia jest otwarta 10 minut przed i po przerwie i robi co chce.   Rozpisywać się można ogromem słów... Ale szkoda już klikać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że ochroniarz mówi uczniom gdzie mają palić aby nie było problemu :) Szkoła ogólnie jest chora. Naprawdę jeśli chodzi o poziom nauczania z przedmiotów zawodowych jest okej ale jeśli chodzi o przedmioty maturalne jest naprawdę wiele do zarzucenia. Uczniowie na siłę są przesuwani z klasy do klasy.I takie osoby tutaj nie wytrzymują, nauczyciel się już o to postara. I dlatego sporo osób przepisało się do Zakrzówka. Jak zbliża się matura nauczyciel sobie przypomina, że może trzeba zacząć coś robić :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, ta szkoła to totalna porażka. Nikomu jej nie polecam, afiszuje się tylko tym,że jest w centrum miasta. Wielu myśli że to jest super mega technikum, a tak naprawdę jest to wielkie dno owinięte w błyszczącym, kolorowym papierku. Co do zawodowych jest super, ale przedmioty maturalne - tak jak ktoś wyżej pisał - nauczyciele budzą się z zimowego snu dopiero w 4 klasie i przypominają sobie o swoich obowiązkach, zwalając na ucznia całą winę, zadając sprawdziany a jak już nie da rady nigdzie wpisać to traktują sprawdziany jako kartkówkę.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, ta szkoła to totalna porażka. Nikomu jej nie polecam, afiszuje się tylko tym,że jest w centrum miasta i ma dobry dojazd - ale co z tego? Wielu myśli że to jest super mega technikum, a tak naprawdę jest to wielkie dno owinięte w błyszczącym, kolorowym papierku. Wyniki super z matury - tak bo do niej zostały dopuszczone nieliczne osoby. Co do zawodowych jest super, ale przedmioty maturalne - tak jak ktoś wyżej pisał - nauczyciele budzą się z zimowego snu dopiero w 4 klasie i przypominają sobie o swoich obowiązkach. Zadają sprawdziany a jak już nie da rady nigdzie wpisać bo jest ich strasznie dużo, to z uśmiechem na twarzy mówią, że zamiast spr. zrobią "kartkówkę".   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest artykuł o przekrętach z mieszkaniem komunalnym w Białej Podlaskiej? Dlaczego usunięto?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z wami szkoła jest porażką ale jeszcze większą porażką są pomysły pani dyrektor to że młodzieży się nie wypuszcza na przerwach to jest od kilku lat jak ja jeszcze chodziłem do technikum. Niech napiszą o wymysłach pani dyrektor z dopuszczaniem do matur. Albo o kozim czyli o Klimkowiczu nauczycielu od matmy który jest pedofilem. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopoki jestes na utrzymaniu rodziców- i chodzisz do szkoly to szkola w trakcie lekcji bierze za cb odpowiedzialnosc. bedziesz na swoim to bedziesz odpowiadał za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem i tak mają to w du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grunt to dobra opinia! :) zachęca zdawalnościa matur ale dochodząc do tej szkółki nie sądziłem że tam takie kity lecą co do matur i dyrektorki :D a w tym roku rekolekcje 5 godzin lekcji na 6 godzina rekolekcji i powrot na lekcje!! DZIĘKUJEMY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieciakom chce się palić papierosy to szukają pretekstu żeby mogli wychodzić na dwór proste :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z wami szkoła jest porażką ale jeszcze większą porażką są pomysły pani dyrektor to że młodzieży się nie wypuszcza na przerwach to jest od kilku lat jak ja jeszcze chodziłem do technikum. Niech napiszą o wymysłach pani dyrektor z dopuszczaniem do matur. Albo o kozim czyli o Klimkowiczu nauczycielu od matmy który jest pedofilem. pozdro
To klimek jeszcze uczy? jeju !!! Widze że opinie sie o nim nie zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Uczniowie w czasie zajęć oraz przerw powinni być w szkole, a nie plątać się jak bezpańskie psy po mieście !!! Myślę, że przyczyni się to do zredukowania ucieczek! Po co uczniowie mają wychodzić ze szkoły? zapalić!? wypić!? zajarać!? Moim zdaniem Pani Dyrektor ww. placówki kieruje się dobrem swoich uczniów, a nie jak to mówią uczniowie "więzi" ich!!!   Z poważaniem ~Damian     Trinki nie śpi xD łaaaaaaaaaaaaaaaaa xDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzilem do tej szkoly i nie mile ja wspominam. pan wicedyrektor czesto na przerwie przeganial nas chcacych wyjsc na zawnatrz szkoly. ciekawe czy dyrekcja jakby palila byla by w stanie wytrzymac 8 godzin bez papierosa. zrozumialbym zamykanie drzwi jakby na terenie szkoly byla palarnia. pozdrawiam osobe piszaca w tej sprawie i mam nadzieje ze uda Wam sie jakos  zaradzic z tym zamykaniem drzwi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...