Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie oddała znalezionego w autobusie telefonu. Policja szuka młodej kobiety

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2016 r. o 22:33 Powrót do artykułu
a jaki to problem zlokalizować aparat telefoniczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot durna baba, namierzą i wstyd jej i rodzinie do konca zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co gruba nie wstyd Ci? Taki kwas za głupi telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasztet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a jaki to problem zlokalizować aparat telefoniczny?
Policji się tego nie chce robić, też kiedyś zgubiłem telefon i nawet nie chcieli przyjąć zgłoszenia, już nie mówiąc o próbie lokalizowania. Powiedzieli, że lokalizują tylko telefony, jeśli ktoś posłuży się nimi do popełnienia przestępstwa. Olali mnie po całości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a jaki to problem zlokalizować aparat telefoniczny?
Policji się tego nie chce robić, też kiedyś zgubiłem telefon i nawet nie chcieli przyjąć zgłoszenia, już nie mówiąc o próbie lokalizowania. Powiedzieli, że lokalizują tylko telefony, jeśli ktoś posłuży się nimi do popełnienia przestępstwa. Olali mnie po całości.
Jesteś Janusz i sie dziwisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczkę, to już w tym kraju niczego nie można znależć? Zawsze mi się wydawało, ze znalezione to nie kradzione a jakby kasę znalazła to też musi na wszystkich portalach ogłaszać i szukać właściciela? Kwestia oddania czegoś, co się znalazło to kwestia chyba sumienia a nie obowiązek. Jak mi obrobili piwnicę to policja niczego w tej sprawie nie zrobiła a tu sensacja bo ktoś coś znalazł i raczył nie oddać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale świnka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Chwileczkę, to już w tym kraju niczego nie można znależć? Zawsze mi się wydawało, ze znalezione to nie kradzione a jakby kasę znalazła to też musi na wszystkich portalach ogłaszać i szukać właściciela? Kwestia oddania czegoś, co się znalazło to kwestia chyba sumienia a nie obowiązek. Jak mi obrobili piwnicę to policja niczego w tej sprawie nie zrobiła a tu sensacja bo ktoś coś znalazł i raczył nie oddać.
To sie stało 16 września (prawie 2 miesiące temu). Ta pani mogła od razu zgłosić kierowcy autobusu że ktos zostawił telefon na siedzeniu. Albo mogła oddać telefon na najbliższym komisariacie policji. Nie zrobiła tego, więc sama jest sobie winna. Konsekwencje wizerunkowe będą. I konsekwencje karne też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie przywłaszczenie??? Telefon został ZNALEZIONY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zawsze podejmuje zgubione 1 grosz, 5 groszy, 10 groszy, 1 zł, i tp. małe nominały bo mnie rodzice uczyli, że chleb i pieniądze nie pwoinny leżeć na ziemi, a przecież z takimi groszami nie będę biegła na komisariat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalezione nie kradzione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Polski Wschodniej: homo sovieticus. Jak nie mordercy to złodzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna oddać znaleziony telefon kierowcy autobusu lub zadzwonić z tego telefonu do kogoś z listy kontaktów, to chyba oczywiste, że w przeciwnym razie postąpiła nieuczciwie, a to jest WSTYD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mieszkańcy Polski Wschodniej: homo sovieticus. Jak nie mordercy to złodzieje...
Za to tacy idioci trafiają się rzadko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ktoś przewala miliony, to policja, urzędnicy i politycy kłaniają mu się w pas. Biednemu za batonika zniszczą życie bez mrugnięcia okiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresiara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało gdzie dzisiaj spotkasz uczciwych ludzi.Na palcach jednej ręki można policzyć,jakby ktoś nie wiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej sprawa,nie ukradła.Poprostu nie uczciwa i tyle,koniec komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mieszkańcy Polski Wschodniej: homo sovieticus. Jak nie mordercy to złodzieje...
Za to tacy idioci trafiają się rzadko.
Uczciwy to wg. ciebie idiota? no, no...gratuluje! Dajesz fajne swiadectwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...