Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo niebezpieczna w ruchu dla autka za takim nieodśnieżonym. Kiedyś mnie z busa nieoczekiwanie pęd zgarnął na przednią szybę kupę śniegu i ...było parę chwil paniki, bo nic nie widziałem. Wtedy sam chętnie zapłaciłbym ze 200,- aby móc skopać tyłek temu cfaniakowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo niebezpieczna w ruchu dla autka za takim nieodśnieżonym. Kiedyś mnie z busa nieoczekiwanie pęd zgarnął na przednią szybę kupę śniegu i ...było parę chwil paniki, bo nic nie widziałem. Wtedy sam chętnie zapłaciłbym ze 200,- aby móc skopać tyłek temu cfaniakowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzisz zimą bez czapki?! Tak?! To dostaniesz 100zł mandatu!!! Chyba , że masz perukę po chemii to nie dostaniesz mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie teraz jest naprawdę gorzej jak za komuny,z jednej strony poj....e przepisy nie życiowe a z drugiej gorsza komuna czyli UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy będzie można strzelać do złodziei i innej maści naciągaczy sięgających do nie swojej kieszeni ? W trosce o zdrowie psychiczne należy wyjechać w miejsce gdzie słowo "normalność" coś jeszcze znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci mądrzy ustawodawcy sami spróbują przy -10C bez rozgrzewania auta zekrobać 3mm warstwę lodu z szyb...ale pewnie i tak to ich nie dotyczy bo auta maja garażowane albo ewentualnie ich kierowcy z tym fantem się muszą uporać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha !!! Kolejna nadinterpretacja przepisów. Czyli mam rozumieć że panowie mają przy sobie decybelomierz i analizator spalin ? A może sprawdzają to organoleptycznie. Nie masz webasto to bulisz mandaciki. Jeszcze trochę to jak nie będziesz mieć auta w jedynie słusznym kolorze to też mandacik. Widać że już wiedzą że z radarów nie da rady wyrobić normy to szukają czegokolwiek. Nie zapominajcie jeszcze o sprawdzeniu ciśnienia w oponkach bo może być kolejne 300 w plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore,chore...Dzieci mogą się rozgrzać a ja mam marznąć!Odśnieżać auto-ok,ale reszta wara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
To niech ci mądrzy ustawodawcy sami spróbują przy -10C bez rozgrzewania auta zekrobać 3mm warstwę lodu z szyb...ale pewnie i tak to ich nie dotyczy bo auta maja garażowane albo ewentualnie ich kierowcy z tym fantem się muszą uporać...
Potrafia jeszcze pozamarzac zamki - otworzysz, ale nie zamkniesz az nie odpusci po nagrzaniu. ONI takich dylematow, w ogrzewanych garazach nie maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam szanownych urzędników do wyskrobania mojego samochodu bez włączania silnika :]. Co za deb***e rządzą w tym kraju... Naprawdę rzygać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat tzw. "zapchaj dziura" jak nie ma o czym pisać. Cała Polska o tym pisze z tym,że zaznaczają,że policja czy straż wcale nie karze mandatami. I po temacie, ale lokalne pisemka muszą sie wykazać i przepisują to co inni dawno juz napisali! Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony samochodow swieca w dzien nawet sloneczny, a wiadomo, ze w niczym to nie pomaga poza koncernami paliwowymi. To zatruwanie srodowiska nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! UWAGA! Straż miejska i nie tylko pradzują w mafii łatającej dzióóóóóóóóórę budżetową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że to sztucznie wywołany temat. Niech napisze ktoś, kto kiedykolwiek dostał mandat za tego typu wykroczenie jak odpalenie auta przed odśnieżaniem. Ten przepis jest martwy i w zasadzie niemożliwy do egzekwowania więc nie ma się czym zajmować. Tytuł artykułu jest jak najbardziej uzasadniony. Powinien być tylko dopisek ...... ale tylko teoretycznie, bo tego zakazu policja nie egzekwuje. Co innego jazda nieodśnieżonym autem. W tym przypadku policja wypisuje mandaty, bo jest to zagrożenie w ruchu drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z samachodami które maja ogrzewanie postojowe, tzw. webasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to nie jest nowy przepis. Obowiązuje już kilka dekad, lecz teraz zaczyna być respektowany, ponieważ kasa do budżetu jest potrzebna. I jeszcze jedno: gdy miliony pojazdów stoi w zakorkowanych miastach i wydziela spaliny oraz hałas, to jest OK? Tych również po kieszeni, a co. W ostatnich miesiącach to właściciele pojazdów pomogą Najjaśniejszej RP wyjść z kryzysu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami nie przestrzegąją tego radiowozy w garażach trzymają,a swoje prywatne auta mają garażowane lub mieszka na nowym osiedlu gdzie parking podziemny jest. Ja odpalam auto i dopiero zaczynam odsnierzać i skrobać szyby.Jak nie mają materiału dowodowego to może mnie pocałować w ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój,to tylko IDIOCI z żółtymi papierami,czyt. IMMUNITETAMI,obstawieni dużą rzeszą swoich asystentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy grosz do worka żyda VINSENTA na wagę złota,brakuje na pensje,nagrody,odprawy,na nie naszą wojnę w Afganistanie,czy chociaż by na nową misję humanitarną na MALI, w ramach załatwiania dążeń kolonialnych francuskich żabojadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
To niech ci mądrzy ustawodawcy sami spróbują przy -10C bez rozgrzewania auta zekrobać 3mm warstwę lodu z szyb...ale pewnie i tak to ich nie dotyczy bo auta maja garażowane albo ewentualnie ich kierowcy z tym fantem się muszą uporać...
To nie są ustawodawcy,to jest tępa grupa matołów,którym jakimś cudem NARÓD dał mandat do rządzenia tym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...