Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za oglądanie tych ryjów? za te gadzinowe gadanie? pis wypier..j ze swoją firmową chamską telewizją ,różne skur..syny miały władze ,ale takiego propagandowego gó.wna nigdy nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam kontrolera . Mój "miły" piesek który się wabi Gender chętnie przywita kontrolerów "chlebem i solą". A ja przywitam tym samym co ostatno księdza z pobliskiej parafi . Będzie ubaw po pachy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żądam powrotu plebani!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oni powinni nam płacić za ogladnie pisowskiej propagandy sukcesu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może szanowne władze wreszcie wymyślą, że telewizja publiczna - w zamian za abonament będzie miała monopol na transmisję najważniejszych imprez sportowych? Bo taki bandytyzm, żeby za obejrzenie meczu płacić jakiemu$ Solorzowi, czy innemu "biznesmenowi", który swój biznes zaczyał od esbeckich koncesji, jest chyba tylko w Polsce. Za granicą nikt nie koduje kanałów dostępu do transmisji meczów. Wtedy liczba klientów, opłacających abonament, automatycznie wzrośnie. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
górski,na jakim ty świecie żyjesz,myślisz ,że te wypociny czyta kaczka wieczna dziewica? ochłoń troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Ja żądam powrotu plebani!!! :) '' i ja również ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja żadam powrotu "muppeth show" z dwoma ztetryczałymi kaczyńskimi w lozy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam z nikim umowy nie podpisywałem. A poczta polska niech lepiej zajmie się dostawami paczek i listów, bo ostatnia z tym jest u nich kiepsko. Nie wspominając o kulturze obsługi jaka panuje w UP17. Śmiem stwierdzić że komuna dla tego chińskiego sklepiku dalej twa. A i dla czego na to co sprzedaje poczta, nie wydają normalnych paragonów VAT ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już narodowej telewizji nie oglądam. Wieje tam orwelowskim Wielkim Bratem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę plebani!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam komisji ds wypadku Hanki mostowiak oraz Ryśka z klanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie poborcy dopadli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ile chcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i te prawie 1500 zł. zwiną sobie w rulonik i w dupę sobie wsadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kasę ślij na konto swojego proboszcza albo od razu do rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam Hanka co tam Plebania Ja żądam powtórki Niewolnicy isaury i to pełnej nie okrojonej wersji Może się doczekam skoro przypominają KUNTA KINTE to i ISAURĘ przypomną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie nowy teleturniej Rolnik Odda Ziemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest prosty a zarazem skuteczny sposób na ściągnięcie opłat za publiczną telewizję!po prostu trzeba ją zakodować!proste i skuteczne! tylko wtedy panom prezesom,i innym Lisom nie będzie się płacić horendalnej kasy!po prostu nie będzie z czego!kto będzie oględał to badziewie,i jeszcze do tego dopłacał?!i to jest wiadome p.prezesom,dlatego straszą poborcami,karami,a ja im powiem krótko, niech mnie pocałują w dupę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie prościej podnieść opłate kablowkom i iinnym operatoprpm dostarczającym sygnał telewizyjny, operatorzy juz sobiew poradza, podniosą miesięcznew opłaty i jeszcze na tym zarobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...