Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie płacisz abonamentu rtv? Wyglądaj komornika

Utworzony przez jurek, 7 września 2012 r. o 06:22 Powrót do artykułu
Mam kablówkę w domu ale płace abonament na publiczna TV(17,50 zł). Ale jak się za coś płaci, to mozna też cos wymagać. Pisałem już maila do publicznej TV aby w ramch opłaty abonamentowej dostarczyli mi trzy klęczniki - dla mnie, żony i córki. Łobuzy nie przysłali, a mnie od klęczenia - szczególnie w niedziele na Anioł Pański z Watykanu - tak kurewsko bolały kolana, że teraz leżę krzyżem na podłodze. Żona z córką nadal klęczą, bo dla nich nie starcza miejsca na dywanie do pozycji - leżenie krzyżem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
abonamentowej dostarczyli mi trzy klęczniki - dla mnie, żony i córki.
Jeśli będzie ponawiałprośbę to dopisz i mnie bo mnie też kurewsko bolą kolana gdy klęczę przed telewizją publiczną / publicnza hihihi/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam kiedy Donal Tusk dotrzyma obietnicy: "Abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi; dlatego rząd będzie zabiegał o poparcie prezydenta i opozycji dla jego zniesienia" - zapowiedział premier Donald Tusk. Poparcie prezydenta już ma, poparcie opozycji nie potrzbne bo ma większość to tylko znieść abonament. Nie wiem na co Tusk czeka, minęły już 4 lata od obietnicy a on cały czas patrzy jak ten haracz jest ściągany z ludzi i nic nie robi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Donald Tusk. Poparcie prezydenta już ma, poparcie opozycji nie potrzbne bo ma większość
NIEPRAWDA bo zielone, chytre lisy spod znaku PSL-u nie nchcą zniesienia abonamentu.Tak więc nie kłam,zę ma większośc bo pisanie nieprawdy tobie nie przystoi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to są złodzieje!Nie ma co oglądać,nie ma czego słuchać ,Tusk mówił,że nie płacimy za abonament,a mafia funkcjonuje na swoich torach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćmy żeby mieli większe zarobki Tomasz Lis 70 tys. Piotr Kraśko 40 tys. Hanna Lis 40 tys.!!! Takich gwiazd, suto opłacanych z naszych pieniędzy, jest w TVP cała masa niech im obetną a nie będą ścigać biednych ludzi i straszyć komornikiem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby odzyskać dług, komornik skarbowy może zająć pieniądze z prywatnego konta. Może potrącić je również w wynagrodzenia, renty czy emerytury. Dług? Jaki dług pytam? Kradniecie kasę ludziom wy bandyci i nieroby. Na chholerę mi telewizja publiczna skoro płacę za satelitę - sam decyduję co chcę oglądać. A wy tu narzucacie "szczęście" ludziom na siłę pod durnym hasłem opłaty za posiadanie odbiornika.... paranoja. Dla mnie TVP może nie istnieć. Na wielu innych programach płatnych normalnie (z wyboru użytkownika) są równie ciekawe i nawet ciekawsze programy. Nasuwa się pytanie do was durni ludzie: PO CHOLERĘ REJESTROWAĆ ODBIONIKI? I tak nie mają prawa włazić mi do domu w kaloszach. Rejestrujecie i sami wystwiacie się na strzał tym złodziejom. TVP ma straty finansowe to teraz wyciągają kasę od ludzi strasząc komornikiem. Kur...a emitują reklamy za miliony zł i straty mają. Lepiej niech sobie te wypasione pensje poobcinają łapciuchy z telewizji publicznej, rady nieporady i inne ustrojstwa. Won mi z chałupy z TVP. Ja tego gówna nie chcę oglądac! I nie pier***cie, że to opłata od posiadania TV bo każdy wie że to haracz na TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno - Złodzieje z Amber-GOLD zajebali miliony ludziom i nie potrafią tego odzyskać, ale 300zł od pani Halinki za ten jevbany abonament zaległości to komornika nasyłają jebocuchy jedne... łobuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa, ludzie, wybierzta jakąś inną partie bo ten PO z tym PSL-em rozpieprzą nas w naszym własnym kraju dymiąc z kasy jak pies sukę w przdrożnym rowie.... sorry za wólgarkę, ale jak czytam to juz mi nerwy chodzą na to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
Płaćmy żeby mieli większe zarobki Tomasz Lis 70 tys. Piotr Kraśko 40 tys. Hanna Lis 40 tys.!!! Takich gwiazd, suto opłacanych z naszych pieniędzy, jest w TVP cała masa niech im obetną a nie będą ścigać biednych ludzi i straszyć komornikiem !!!
nic dodać, cała prawda! "Jak ktoś chce być gwiazdą to niech idzie do Polsatu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to widzę jak im obetną. Wcześniej nam urwą z pensji... Kruk krukowi oka nie wykole. Jak zwykle dyma się szarych obywateli. Gdyby nie my to i oni nie mieli by z czego żyć, bo wszyscy na nich robimy. Jesteśmy wołami roboczymi do utrzymywania armii urzędników Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę redaktora by nie wprowadzał w błąd otóż: Opłata abonamentowa jest świadczeniem okresowym. Zgodnie z treścią art. 118 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93, zw. dalej „K.c.”) termin przedawnienia dla roszczeń o świadczenia okresowe wynosi trzy lata. Termin trzyletni zaczyna bieg od momentu, w którym roszczenie stało się wymagalne. W praktyce często się zdarza, że termin do uiszczania opłat abonamentowych wyznaczony jest np. do 10 dnia każdego miesiąca. W takim przypadku momentem wymagalności jest 10 dzień miesiąca i od tej chwili zaczyna biec termin przedawnienia. a więc jak ktoś ma zaległości z 5 lat to tylko powinien zapłacić za 2ostatnie dwa lat. Jedyny haczyk w tym ze to abonent musi sam wystąpić z wnioskiem o odrzucenie roszczeń z tytułu przedawnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno. Biegu przedawnienia nie przerywają wezwania do zapłaty wysyłane przez pocztę tylko prawomocny wyrok sądu lub tytuł egzekucyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska jaki macie problem ??? Wystarczy udać sie na pocztę wyrejestrować odbiorniki i po problemie !!! Ale kto ma zarejestrowany to zapłaćić musi. Pozdrawiam publiczną TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Wyrzućmy nasze telewizory i wyrejestrujmy je! Oglądać buźki Tuska i Komorowskiego i jeszcze za to płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nawet za prl-u nie kazali płacić za możliwość oglądania propagandy sukcesu a tu w wolnej demokratycznej, samorządniej miłującej wolność słowa i sumienia Polsce każe się płaić, nie do wiary. Nie długo za możliwość głosowania trzeba będzie płaić ,ale to już nie mój problem bowiem na wybory nie chodzę i do tego samego zachęcam innych (te same środowisko rządzi w Polsce od przeszło 20 lat)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy pecha, jesteśmy nie we właściwym kraju, miejscu i czasie!Mamy płacić,zamknąć gęby, nic nie żądać - do rządzenia i podpisywania milionowych kontraktów jest KRTViR ( ostatnio chyba z Siekielskim)? i wyprodukowania 40 odcinków jakiegoś programu, ktore to będzie prowadził w/w.Jeżeli nie chcesz nie oglądaj, ale płacić musisz!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Mam kablówkę w domu ale płace abonament na publiczna TV(17,50 zł). Ale jak się za coś płaci, to mozna też cos wymagać. Pisałem już maila do publicznej TV aby w ramch opłaty abonamentowej dostarczyli mi trzy klęczniki - dla mnie, żony i córki. Łobuzy nie przysłali, a mnie od klęczenia - szczególnie w niedziele na Anioł Pański z Watykanu - tak kurewsko bolały kolana, że teraz leżę krzyżem na podłodze. Żona z córką nadal klęczą, bo dla nich nie starcza miejsca na dywanie do pozycji - leżenie krzyżem.
Dlaczego leżysz JASIU krzyżem,a nie na starej ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja czekam kiedy Donal Tusk dotrzyma obietnicy: "Abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi; dlatego rząd będzie zabiegał o poparcie prezydenta i opozycji dla jego zniesienia" - zapowiedział premier Donald Tusk. Poparcie prezydenta już ma, poparcie opozycji nie potrzbne bo ma większość to tylko znieść abonament. Nie wiem na co Tusk czeka, minęły już 4 lata od obietnicy a on cały czas patrzy jak ten haracz jest ściągany z ludzi i nic nie robi!!!
RYŻY TO WSZYSTKO PIE RDOLI,BO TEŻ NIE PŁACI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za 2 lata abonament rtv może zostać zastąpiony inną opłatą". Proszę: http://finanse.wp.pl...,wiadomosc.html Tylko idioci płacą abonament
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...