Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może by tak ktoś mądry pomyślał o utworzeniu Sądu Okręgowego w Białej Podlaskiej, to jest około 127 km od Lublina ? Śmiało mogłyby podlegać mu sądy w Radzyniu i Łukowie. To byłoby po pierwsze znaczne odciążenie sądu lubelskiego, a po drugie niesamowite ułatwienie dla zwykłych obywateli - rozwody, separacje, ubezwłasnowolnienia, procesy, gdzie wartość przedmiotu sporu jest wyższa niż 75 tys. zł i co ważne - apelacje. Dla osób z gminy Terespol, Kodeń i innych położonych przy granicy dojazd do sądu okręgowego to nawet 170 km w jedną stronę. Do Białej byłoby to 35 - 55. Warto rozważyć Drodzy Rządzący!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Można było wybudować stadion w terenach szczególnego zagrożenia zalewowego, a budynku sądu nie można? Najwyraźniej ten Sąd musi skruszeć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brakuje im 5000m2? To wynając im murawę tego stadionu na bagnach i postawić namioty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wysłać "mądrych " do Amsterdamu to by zobaczyli budynki na palach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A przy południowej przylegający do murów Aresztu Śledczego to nie łaska? Nie trzeba by tych ogrów wozić całym rządkiem policyjnych furgonów każdego ranka. Ale pewnie szanownym sędziom nie w smak bo jak można tak daleko od centrum pracować? Ni to wyjść prywate załatwić ni co.... przedupcone.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla tych nierobów wystarczy namiot bo tyle są warte lubelskie sądy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: