Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie sądzę, żeby miał choć jednego wroga". Artur Walasek miał 45 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2016 o 18:03 Powrót do artykułu
Bedzie mi go brakować... Czuwaj nad nami!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śpij spokojnie...
0
dlaczego mnie to nie spotkało, straciłem prace po trzydziestu latach w tym kraju, jako pięćdziesięciolatek bez perspektyw na dalsze życie bez dorobku,bez niego chętnie zamienil bym się miejscami z Panem Walaskiem, on człowiek którym przydałby się jeszcze innym ludziom coś by dobrego dla innych zrobił, nie ma sprawiedliwości na tym świecie
0
każdy chciałby być kryształowy . . .
0
Święty nie był. [*] Świeć Najjaśniejszy Panie nad Jego Duszą! [*]
0
Każdy ma swoją prawdę. Chciałbym i ja tak miło sie wypowiedzieć jak Pan Hetman, chciałbym . . .
0
Arturze, zasnąłeś snem sprawiedliwego, jeszcze Cię nie pożegnali a już schedę koledzy podzielili. Już wiedzą kto na Twoim marszałkowym fotelu zasiądzie i takie jest to szczere zielone współczucie
0
PiS -  to nie wiem czy aż taki dobry był jak piszą
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Każdy ma swoją prawdę. Chciałbym i ja tak miło sie wypowiedzieć jak Pan Hetman, chciałbym . . .temu to akurat nie ufam w przrciwieństwie do śp. Walaska.
0
Znamienne słowa "rodzina samorządowa"
0
"Nie sądzę" i widać jekie mamy w Polsce sądy:-((((
0
Zawsze będę Cię ciepło wspominał, kochałeś ludzi i ich wspomagałeś, nawet jak na to nie zasługiwali bo nienawidzili innych, dawałeś im szanse zmiany.
0
Nadal nie wierzę... Za wcześnie, tak dobry człowiek...
0
Filipie, nie mów tak i nie trać nadziei, odsuń rozpacz, bo ona nie pozwala Ci spojrzeć na siebie pozytwnie, spokojnie skup się na swoich mocnych stronach. Zycie jest ważniejsze niżpraca. Może to szansa, aby rady wpraowadzic radykalne zmiany w życiu i spróboawać zreaalizować marzenia? Trzymaj się bliskich i przyjaciół, nie ukrywaj swego smutku przed nimi. Pozdrowienia od osoby w tej samej sytuacji i wieku, aha - chyba mam gorzej, bo do tego jestem kobietą (czytaj: starą babą :D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: