Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie słuchamy się lekarzy? Bo to kosztuje

Utworzony przez o m g, 12 kwietnia 2013 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Proste. Ja nie chodzę do lekarza, bo nie mam ochoty bić się z emerytkami, które przychodzą w dni targowe, z nudów. Kiedyś byłam świadkiem, jak jedna pani przyszła do lekarza po jej ciśnienie o 10 się podniosło... Jak mam grypę, to leżę w domu. Jedyne co, to zwolnienie do pracy się przyda, jeśli mam dni wolne, to leżę w łóżku i się kuruję. Wiele razy nie poszłam do lekarza, bo zwyczajnie terminy są na "za x miesięcy", a na prywatnego mnie nei stać, w sumie nie po to płacę składki NFZ, żeby chodzić do prywatnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze nie wypisują tanich leków tylko te ,które przynoszą im przedstawiciele firm farmaucetycznych ponieważ sami mają z tego prowizję, jeżeli wypisują te leki z reklamy to otrzymują prezenty, więc pacjenci o tym dobrze wiedzą i rozmawiają o tym w kolejkach. Wystarczy poprosić w aptece o zamienniki owiele tanisze nasze polskie ,ale jak pójdziemy powtórzyć z polskimi zamiennikami to lekarz jest nie zadowolony i nie jest taki miły jak wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Jola. zawsze realizujac recepte w aptece mozna sie dowiedziec, ze zamiast lekarstw z recepty mozna kupic leki tansze. biala mafia sama psuje rynek i sprawia, ze brakuje przychylnych ludzi lekarzom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni Dicofloor od Lakcidu- poza ceną i tym, że dicoflor jest tak wielki, że moje dzieci nie chcą go połykać :)?? Na receptach są drogie leki i tyle, a nikt nie lubi być nabijany w butelkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwinka zawsze wypisuje najtańsze leki dlaczego lekarze tak nie mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...