Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie sprzedali XVI-wiecznej kamienicy na Starym Mieście. Zbyt dużo tajemnic?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2016 o 13:03 Powrót do artykułu
już nie ma kto wam zdjęcia zrobić w mieście gdzie siedziba redakcji się znajduje, nawet komórką ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
premii nie będzie?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Kamienica jest w złym stanie, żeby nadawała się do czegoś trzeba włożyć bardzo dużo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cytat : sekcja zwłok wykazała, że zmarł on w wyniku obrażeń głowy, ale więcej nie udało się ustalić. Jeśli mężczyzna został zamordowany, to jego zabójca pozostał bezkarny. Bo jest jeszcze możliwość że to był nieszczęśliwy wypadek : mężczyzna spadł ze schodów i rozbił sobie głowę, potem zapakował się do walizki i zaniósł ją do piwnicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak mają sprzedać skoro ze swoim nic nie można zrobić , to szubienica na własną szyję !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Program Rewitalizacji dla Lublina na lata 2016-2030 Lokalizacja - ul. Złota 5, Wartość w PLN 2 mln Rezultaty: kompleksowy remont zabytkowej kamienicy w rejonie Starego Miasta, uruchomienie nowych funkcji użytkowych, lokali mieszkalnych pod wynajem okresowy – krótkoterminowy wraz ze zmianą systemu ogrzewania, podniesienie standardu lokali mieszkalnych na terenie Starego Miasta w Lublinie, likwidacja pieców węglowych, wzrost oczekiwanej liczby odwiedzin w objętych wsparciem miejscach należących do dziedzictwa kulturowego oraz stanowiących atrakcje turystyczne – osoby/rok, Ilość mieszkań o pełnym standardzie do zamieszkania okresowego – krótkoterminowego, liczba zmodernizowanych źródeł ciepła w budynku mieszkalnym. Pójdzie za dopłatą, bo zgodnie ze Statutem spółki zgodę na ten deal musiało wydać Walne Zgromadzenie Udziałowców czyli Prezydent Miasta Lublin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jeśli mężczyzna został zamordowany, to jego zabójca pozostał bezkarny." Oj tam, zaraz zamordowany... Przecież mógł sam spowodować obrażenia głowy i przed śmiercią schować się w walizce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
....bardzo atrakcyjna kamienica w doskonałym położeniu, ale z jednym mankamentem. Otóż, bez znajomości ścieżek prowadzących do rożnego rodzaju dotacji, wsparcia i funduszy rewitalizacyjnych osoba (nawet ze sporymi pieniędzmi) nie ma szans na dobry biznes. To jest okazja dla sprawnych prawników i specjalistów od powyżej wymienionych sposobów pozyskiwania funduszy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie będzie chętnych - to ją wyburzyć! Kamienica stanęła nielegalnie na początku XVII wieku - wbrew właścicielom placu - dominikanom. Wyburzenie tej kamienicy otwarłoby przestrzeń na jeden z piękniejszych placów Lublina, ale chyba najbardziej zaniedbany. "Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje" - taki jest wizerunek Lublina, jak wiele innych na Starym Mieście i w jego okolicy. Wojciech Górski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jeśli mężczyzna został zamordowany" - ale skąd. Obrażenia głowy powstały w wyniku upadku ze schodów. W walizkę zapakował się sam, ze wstydu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: