Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak to właśnie jest jak jeden staje się monopolistą, a idiota tylko sprzedaję kurę znoszącą złote jajka. Nowy właściciel chciał się pozbyć konkurencji i nie zależy mu na powiększeniu stanu załogi, ani dodatkowych zakładach. Wszyscy się tego domyslali, ale UOKiK nic w tym złego nie widział. Dla niego nadal nowy właściciel ma niesamowitą konkurencję na rynku, a w Lublinie jest tyle zakładów produkcyjnych i miejsc pracy, że likwidacja "Solidarności" nie ma znaczenia. Myślę tak sobie, że wszyscy, którzy podjęli dec. o sprzedaży zakładu powinni odpowiadać za działanie na niekorzyść regionu.
  Były prezes miał pewnie ponad 50% udziałów i to on jest odpowiedzialny za taką decyzję. Robił co chciał. Dostał teraz kilkanascie albo kilkadziesiąt milionów i ma to gdzieś. Przeciez jak firma została kupiona za 200 mln zł to zostały kupione udziały id udziałowców czyli osób prywatnych. Gorzej jak ktoś dojdzie czy ten majątek został prawidłowo przejęty od Spółdzielni i okaże się że Colian kupił nic. Ale Colian pewnie to sprawdził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były prezes miał pewnie ponad 50% udziałów i to on jest odpowiedzialny za taką decyzję. Robił co chciał. Dostał teraz kilkanascie albo kilkadziesiąt milionów i ma to gdzieś. Przeciez jak firma została kupiona za 200 mln zł to zostały kupione udziały id udziałowców czyli osób prywatnych. Gorzej jak ktoś dojdzie czy ten majątek został prawidłowo przejęty od Spółdzielni i okaże się że Colian kupił nic. Ale Colian pewnie to sprawdził.
  A ja dodam  ze jak się ma kurę znoszącą złote jaja to się ją sprzedaję skoro można na tym zarobić i inwestuje gdzie indziej, Oczywistym jest że gdyby Solidarność kiepsko stała na rybku to nikt by jej nie kupił, a prezes miałby ciągłe problemy ze wszystkim. A tak sprzedał i jest zarobiony. Taka jest kolej rzeczy w gospodarce wolnorynkowej i tyle. A pracownicy ? - kogo teraz obchodzą ludzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy szanowny nowy prezes tej firmy zweryfikuje czy mistrzynie i mistrz nadają się do pełnienia zajmowanego stanowiska.Ich wykształcenie a co za tym idzie przygotowanie teoretyczne logicznie mówi NIE!!!To ludzie kompletnie nie znający się na produkcji którą ta firma się zajmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że nie zostaną zwolnione moje koleżaneczki te młodsze i starsze, które wszystko mi donoszą.Będę dokładnie wszystko wiedziała kto z kim co robi za moimi plecami.A potem to już tylko zdam relację w mistrzówce i jestem ustawiona.Pozdrawiam wszyskich którzy na mnie pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że nie zostaną zwolnione moje koleżaneczki te młodsze i starsze, które wszystko mi donoszą.Będę dokładnie wszystko wiedziała kto z kim co robi za moimi plecami.A potem to już tylko zdam relację w mistrzówce i jestem ustawiona.Pozdrawiam wszyskich którzy na mnie pracują.
TO ZE DONOSISZ RENATKO TO WIEMY I WIEMY JAK MASZ PRACE  BO CHYBA NIE Z WYKSZTAŁCENIA I OCHOTY PRACY-BO UMIEJETNOSCI MASZ ZERO  TYLKO PRZEZ ŁÓZKO I DONOSZENIE  NA KOLEGÓW 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...