Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie wiadomo kto straszył \"bombą\" Pietrasiewicza

Utworzony przez Helmut, 28 czerwca 2012 o 16:17 Powrót do artykułu
Drogi Dzienniku! Rozumiemy że jest sezon ogórkowy ale czytanie conajmniej raz w tygodniu o fobiach i obsesjach kogoś kto jest znany z tego że chce być znany zaczyna się robić potwornie nudne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o ho...dawno nic nie było o pietrasiewiczu...teraz kolej na jakiegos newsa o jego synie
0
Popierm Helmuta to jest nudne zlitujcie sie ,ten z fotogrfii szuka rozgłosu za wszelką cenę
0
Odnoszę wrażenie, że Dziennik dogadał się z GW, aby na zmianę rpzyp9ominać i sprawie Pietrasiewicza. Nie popieram ataków na niego (jest pewne prawdopodobieństwo,że to jakiś performance Tektury, ale wg. mnie małe). Myślę, że jako człowiek inteligentny Pan Pietrasiewicz zrozumie,że miasto i jego mieszkańcy mają go po prostu dość!Dość ciągłego mówienia o Żydach, to miasto zamieszkiwały też inne narodowości i grupye tniczne. Dość mieszania się do spraw budowy CSK!Tak powie Panu wielu Lublinian!
0
Znowu jedno i to samo przez to samo... Tylko ten pietrasiewicz na tapecie, albo starszy albo mlodszy. Ile można czytać o takiej przeterminowanej sprawie. NUDNE JAK FLAKI Z OLEJEM!!!
0
NIgdy nie znajdą sprawcy, w lubelskiej policji jest spora grupka wieśniaków bez wyraźnych poglądów na jakiekolwiek sprawy ale jak usłyszą że żyd to swoje zdanie mają;-) Druga dość silna frakcja to chłopaki o nazistowskich poglądach, w szkole mówili o sobie że są skinami teraz zachowują milczenie ale swoje zrobią...
0
Dlaczego Pietrasiewicz zawsze fotografuje się tylko na dwa sposoby - albo jakby wyglądał z kanału (jak ukrywający się uciekinier), albo jakby był fotografowany do kartoteki? Nigdy nie widziałam, żeby się uśmiechnął - ma porażone mięsnie twarzy czy co?
0
Dlaczego Pietrasiewicz zawsze fotografuje się tylko na dwa sposoby - albo jakby wyglądał z kanału (jak ukrywający się uciekinier), albo jakby był fotografowany do kartoteki? Nigdy nie widziałam, żeby się uśmiechnął - ma porażone mięsnie twarzy czy co?
0
Tak sobie czytam komentarze pod tym i podobnymi temu artykułami... Mam propozycję: może by tak powybijać szyby, obrzucić petardami i podłożyć atrapę bomby w domu któregoś z lokalnych neonazioli - najlepiej średniej lub wyższej rangi oraz publicznie identyfikowalnego? Można by też wymalować mu sprejem na ścianie sierp i młot. Ciekawe, czy jego kolesie w tym przypadku również uznają że nic się nie stało, sprawa jest niewata zainteresowania i przejdą nad nią do porządku dziennego, czy też natychmiast zacznie się wrzask, oskarżenia, pomówienia, bluzgi?
0
Zastanawiające jest, że tylko Pietrasiewicz jest atakowany. Grubymi nićmi to jest szyte. I śmierdzi prowokacją... ze strony Pana P.ietrasiewicza...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: