Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a żeby takie orzeczenie mieć to trzeba sie o nie starać... a więc co.. sama robi z siebie kaleke takim orzeczeniem... 
znam tą dziewczynę z widzenia i wiem jak wygląda... na tym zdjęciu nie jest to ujęte może celowo. wychodzi wasza znieczulica, domaga się swojego i wy będąc w takich sytuacjach też macie prawo do walki o swoje.  nie wiem jak to ująć w słowa ale ona ma  tak jakby garba z prawej lub lewej strony, jest to rzucające sie w oczy, nie ma całkiem prostej postawy i na pewno w jakiś sposób ja to ogranicza. to nie jest skolioza którą można zobaczyć tylko na zdjęciu rtg. jest z buzi ładna, wydaje się być sympatyczna, robi dobre wrażenie.to poza tym co mogło się ochroniarzowi nie spodobać?  więc jak myślicie, wydawało jej się że to chodziło o jej ciało???... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prócz prostaków i bezmózgów jest tu jeszcze Malwina :-) ... mnie tam Malwina w sumie powiewa ot byt medialny jak matka Madzi czy inny taki ktuś ... kiedy sie ostatnio zastanawialy media czemu ludzie wolą uratowac swojego psa z tonącej łodzi niż będocego w niej również obcego czlowieka to nie braly pod uwagę tegomze pies nie bydle i do sądu ciągac nikogo nie będzie... Malwina Capone :-) postrach restauratorów... miasto inspiracji jak nic... a sprawę przegra Malwina idę o zakładart 138 mowi o usludze do której trzeba być zobowiązanym - tu taki stosunek nie występuje przecie :-) poza tym sąd cywilny nie rozpatruje spraw o wykroczenia :-) bzdety i naciągacze
Tym razem bredzisz chłopie. Polecam komentarz do art. 138 k.w. autorstwa Moniki Zbrojewskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiać mi sie chce z tej dziewusi... ja mam skolioze dwustronna z kwalifikacja na operacje kręgosłupa i jakoś za niepełnosprawną się nie uważam. weź sie dziewczyno nie kompromituj, nie podobałaś im się to Cie niewpuścili. Jakaś smieszna żenada!!!!
 
śmiać mi sie chce z tej dziewusi... ja mam skolioze dwustronna z kwalifikacja na operacje kręgosłupa i jakoś za niepełnosprawną się nie uważam. weź sie dziewczyno nie kompromituj, nie podobałaś im się to Cie niewpuścili. Jakaś smieszna żenada!!!!
Jeżeli nie uważasz się za niepełnosprawną, to ciekawe czy wszystko jesteś w stanie zrobić??? "wszystko zrobić" w znaczeniu, że czy możesz robić takie rzeczy, jak osoba zdrowa??? Też jestem niepełnosprawny -co prawda lekko- ale wcale nie uważam się za zdrowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dosyć niepełnosprawnych i innych co maja mieć, ja mam tyko to że jestem i nikt tym się nie przejmuję a reszta to tylko
twoje słowa świadczą że sam jesteś niepełnosprawny -bo brakuje ci mózgu człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miała dziewczyna rację  sama mam skoliozę i osobiście nigdy mnie nie wyproszono z klubu ... i pewnie nie odważyłabym się nikogo o coś podobnego oskarżyć , ale uważam iż powinno się walczyć o swoje MA DZIEWCZYNA RACJĘ !  klub powinien być dla każdego !! nie tylko dla laluń ubranych w miniówki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie miała zaproszenia to czego chce? Czy wpisanie kogoś na jakąś listę w wirtualnym świecie ma obligować do czegoś? Klub ją tam wpisał czy koleżanki? Trochę to naciągane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę, 25 lat pozbawienia wolności dla tych zwyrodnialców za taką zniewagę a nie przeprosiny.Tacy ludzie nie powinni być na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnic ochoroniarza . Postarajmy się aby go zwolniono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...