Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

nie znacie tematu

Utworzony przez mc, 29 czerwca 2010 o 09:24
jedna z tych Pań na zdjęciu to moja mama (nie ta, co krzyczy, akurat najwięcej na tym spotkaniu krzyczeli nie ci, którzy protestowali), więc proszę jej nie obrażać!!! to bardzo inteligentna kobieta, po studiach, z długoletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich to po pierwsze po drugie, spółdzielnia zlikwiduje bezpłatny parking, który zgodnie z prawem mieszkańcom okolicznych bloków się należy, a wybuduje garaże, które trzeba będzie kupić - zapewne za ciężkie pieniądze; niestety, niewielu ludzi z tych bloków będzie na to stać po trzecie, dopóki nie poznałem szczegółów, też myślałem, że to jacyś pieniacze robią szum, ale po rozmowie z rodzicami dowiedziałem się więcej i wiem, że jednak to oni mają rację - wniosek: zanim osądzisz, postaraj się jak najwięcej dowiedzieć na temat osądzanej sprawy po czwarte, po drugiej stronie ulicy Filaretów jest aż nadto miejsca na tego typu inwestycje; pośpiech, z jakim próbuje się przeforsować tę inwestycję jest wręcz zastanawiający tak więc, mam nadzieję, że jednak "pieniaczom" tym razem się uda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to do tego artykułu: ######www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/287968463
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: