Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy jest w Polsce ktoś kto wierzy w takie przypadki? I znowu mamy "krzyształowego" POsła PAlikota - to zapewne tak niechcący?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wy wiecie czy nie wiecie czyje automaty stoją na giełdzie w Elizówce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie czy innym popaprańcom nie da koncesji ale wierchuszce dał. I tak będąc dzisiaj w Delikatesach przy ul. 3Maja widzę a stoi masznka do golenia frajerów a czyje to cacko. Nie wiadomo. Pamiętam jak do ulgi podatkowej w moim PIT był w fakturze pędzelek za 1,50 PLN. Wartośc odzysku ca 0,29 PLN. Dostałem burę od Pani Mgr ( taka szkapa z suchą szczęką), która mnie postraszyła karą do 5 tysPLN bo jak śmiałem oszukać RP na rozliczeniu się z podatku. Nas leją po łbach ale Sobiesiakom czy Koskom liżą nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie stało. Doszła do władzy PO to i kryształek wrócił do Sorento na z góry upatrzone miejsce. Po wojnie prasa lubelska pisała :"wrócił Morajne , wróciło szczęście do Lublina". Ale ludowa władza nie dała być nam szczęśliwymi. Musieliśmy poczekać do 1957r na Totka, Koziołka i inną menażerię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by żyło się lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież prawdziwa mafia to ludzie na stanowiskach a nie na ulicy w dresach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dureń go przyjął do pracy i dlaczego obaj jeszcze pracują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor Izby Warszawskiej, który przyjął Edeńskiego już nie pracuje. Przez te kilka lat bycia naczelnikiem VAT (komórka ta zajmuje się też wydawaniem pozwoleń firmom na automaty2 ) chyba nie ma wątpliwości, że nadzorował proces wydawania pozwoleń. W cudowny sposób nagle powrócił skąd sam się zwolnił i to na stanowisko wicedyrektora odpowiedzialnego za VAT. Po co Gawda go wybrał skoro jest niby wyłączony od spraw związanych z BIAPOLEM skoro i tak nadzoruje VAT i ma faktyczny wpływ na udzielanie pozwoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież izba skarbowa nie zajmuje się już tymi sprawami, więc o co tyle szumu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaja napisał:
Przecież izba skarbowa nie zajmuje się już tymi sprawami, więc o co tyle szumu?
Od kiedy? Od listopada? Wiadomo ile dostał koncesji do tego czasu Biapol od Dyrektora Izby Skarbowej w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i przez zupelny przypadek edenski zostaje zastepca izby skarbowej w lublinie. asystent palikota nic nie wiedzial, nikogo nie zna.takie zycie.wibrator ma takie same powiazania z hazardem jak reszta PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...