Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpieczny plac zabaw w Ogrodzie Saskim? "Syn rozbił głowę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Do ojca chłopaka. Wyluzuj stary z tymi plastycznymi korektami! Zrobi sobie gnój kilka dziar, i z taką blizną wszystkie doopy jego! Patrz na popka, króla Albanii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki wpływ na to jak się dziecko bawi na placu, jak korzysta z urządzeń i jak się nim opiekuje rodzic ma osoba odpowiedzialna za plac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jprd... co za ludzie?! Dzieciak łajza, a ojciec - idiota. Wyprowadzaj go na smyczy - to się nie potknie i nie przewróci. Ale uwaga: może się spocić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś ma pecha to i w du...e palec złamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was ludzie. dziecko z blizna a wy robicie sb posmiec***ki z niego. sami roz..bcie sobie lby i zróbcie dziary tempaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż jak się nie potrafi upilnować gówniarza, to i na chodniku łeb sobie rozwali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litosci. Kiedyś sie po drzewach skakało, kolana pozdzierane norma. A teraz wychowują chodzące sieroty co to komara sie boją a pózniej taki w domu sam gwozdzia nie wbije. To jaki niby ma byc ten plac wedlug durnego tatusia gumowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac ma być bezpieczny koniec i kropka. Jeżeli jest możliwość wypadku to należy to zdemontować. I nie ważne czy dziecko nie wie, nie umie. Rurki mogą być pokryte gumą lub plastikiem amortyzującym uderzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowanie do Pana Boga za dziecko fajtłapę chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli taka konstrukcja do zabaw może spowodować takie rany przy upadku to znaczy, że jest niebezpieczna i zagraża życiu dzieci. Koniec i kropka. To nie podlega żadnej dyskusji. Ewentualne atesty czy homologacje to jedno ale jakie jest rzeczywiste zagrożenie jakie sprawia to urządzenie każdy widzi. Demontaż natychmiast !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej powinni sie zaintereswować rodzicami, którzy nie potrafią zaopiekować sie dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za demontażem wszystkiego! Niech się dzieci bawią piaskiem... Kurcze, a jak się go najedzą albo nasypią sobie w oczy? No to beton! Ale jak się potknie to sobie kolanko zetrze albo stłucze? To ziemia, ziemia z trawą? A jak będzie miało uczulenie, albo mrówka albo osa ugryzie? Cholera ... wiem! Zróbcie tam wybieg dla psów! Dzieci się nie potłuką, a ludzie będą mieli gdzie psa wyprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać kto ma dzieci przy komentarzach a kto komentuje (hajtuje) dla samego zabicia chyba nudy. Pisze o dziecku fajtłapie, ojcu fajtłapie. Zapewne te osoby co to piszą uprawiały gimnastykę artystyczną i dalej uprawiają aktywnie sport. Żenujące jest to że tak wiele jadu jest wokoło nas!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dzieciaka, że ma ojca idiotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie kupuje chińskich butów ze śliska podeszwą. Kretynizm żeby lecieć z zawiadomieniem. Teraz na wszystko można znaleźć kwit ale na własny łeb i oczy pewnie skierowane w telefon już nie... Dziecko nawet w domu może się potłuc i tak samo roztrzaskać głowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to na pierwszy rzut oka lipnie wygląda ,ale skoro ma certyfikaty to się pewnie nadaje na plac zabaw a wypadki w takich miejscach to zawsze były tylko nikt po urzędach nie latał Później rosną takie niedojdy życiowe Życie to nie jest bajka proszę Pana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz bedzie wiedział że albo nie bawić się na tym placu albo być bardziej ostroznym. Żeby kózka nie skakała... lub co nas nie zabije to nas wzmocni wybór nalezy do młodego. Po drugie do wesela sie zagoi. Po trzecie żeby z takim czymś od razu do prokuratury i po odszkodowanie? a gdzie byli rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dzieciaka łaziłem po drzewach, wspinałem się po górkach w lesie, nieraz spadłem z huśtawki czy wyleciałem z szybko rozkręconej karuzeli, bawiłem się z obcymi psami, w zimie pół dnia spędzało się na śniegu rzucając się nim i tarzając, w piłkę graliśmy na betonie, bo boisk trawistych nie było, nie raz i nie dwa taki mecz kończył się zakrwawionym kolanem lub łokciem, a mimo to mama musiała po 5 razy wołać do domu na kolację. Atesty huśtawek czy karuzeli? Kto o tym słyszał? Pozdrawiam, rocznik 1983.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 500 tys. zł to można kupić działkę i wybudować wielki dom a oni tu 50 metrów rury i troche tworzywa sztucznego zainstalowali.Na całej rewitalizacji to się ktoś dobrze obłowił.Niejedyny to MIŚ w naszym mieście inspiracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan tatuś gdzie był na papierosku czy oglądał się za studentkami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...