Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpieczny plac zabaw w Ogrodzie Saskim? "Syn rozbił głowę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Tylko debil nie widzi w tych podestach niebezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu zdjęć tego urządzenia muszę zmienić zdanie i przeprosić zainteresowanych. Rzeczywiście te urządzenia są dziwne i niekoniecznie bezpieczne dla dzieci. Przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka chodziła po tych stópkach, a ja otrzymałam ją za rękę. Mimo to noga jej się zsunęła i spadła. Ponieważ ją trzymałam, nie upadła na podłoże, ale zdążyła się uderzyć policzkiem w rant tego urządzenia. Wróciliśmy do domu z płaczem i siniakiem na policzku. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Po prostu już na to urządzenie nie wchodzimy, ale może rzeczywiście należałoby akurat ten element placu zlikwidować albo zabezpieczyć. 0oza tym plac jest naprawdę bardzo fajny. Dzieci go uwielbiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Uważam, że nadzór nad placem nie jest wystarczający. Użytkownicy urządzeń są narażeni na utratę zdrowia i życia." uważa że przy każdym urządzeniu trzeba zatrudnić nadzorcę??? a może opiekuna do każdego dziecka bo tatuś przyszedł posiedzieć z nosem w smartfonie na ławeczce odpocząć?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy głupi by zauważył, że ten sprzęt jest dla trochę starszych dzieci niż 7 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKI URZĘDNIK TO SYNONIM IDIOTY - TYM SIĘ KOŃCZY ZATRUDNIANIE POCIOTKÓW - CO NA TO PROKURATURA - JAK W DOMU DZIECKO ROZBIJE SOBIE GŁOWĘ, TO MATKA MA SPRAWĘ KARNĄ, JAK IDIOTA= URZĘDNIK NIE WYKONAŁ SWOJEJ PRACY I NASTĄPIŁ WYPADEK, TO I TAK DOSTANIE PREMIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odłoży telefon to nie będzie miał problemu z koordynacją i po kłopocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś słaby był nadzór ojca nad dzieckiem koleś półgłówek zamiast pilnować dziecka pewnie zajmował się czymś innym i ma pretensje do wszystkich po za sobą, litości dajcie mandat debilowi i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo to każą dzieciom w kaskach z domów wychodzić. Chyba równie niebezpieczne są huśtawki czy karuzele bo jak dziecko podejdzie pod nie jak inne z nich korzystają to może się skończyć jeszcze gorzej. Czy je też w zlikwidować? Może warto obserwować co dziecko robi na placu i jeśli jakieś urządzenia przerastają jego fizyczne możliwości to po prostu zabronić z nich korzystać bez pomocy? Place zabaw nie są tylko dla najmniejszych dzieci ale i dla starszych więc nie wszystkie zabawki będą się na każdego nadawały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tatuś nie sprawował nadzoru nad małoletnim?... może prokuratura powinna zająć się nienależytym sprawowaniem opieki rodzicielskiej? Czy tatusiowi pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i/lub narkotyków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wtedy była SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mam dziecko trzymać za rączkę, przecież to jest plac zabaw ,a nie plac na treningi cyrkowe .Badziew i już ,tylko trzeba czasu jak znowu stanie się nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak baliście się, że psy zjedzą wam dzieci, a tu plac zabaw jest największym zagrożeniem :D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz chyba przy każdym urządzeniu na placu zabaw bedą musieli umieszczać tabliczkę z instrukcją bezpiecznego użytkowania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej - zostawić dziecko bez opieki, a jak się przewróci to winne miasto. Równie dobrze mógłby się potknąć na chodniku i uderzyć w słup. Tez będzieta skarżyć wszystkich tylko nie siebie? Trzeba było syna za rękę trzymać (mieć trochę wyobraźni że może sie przewrócić), a nie jak stanie się krzywda to oskarżać wszystkich dookoła. Z tego co widzę plac zabaw jak tysiące podobnych w Polsce i na świecie. Uważać na dzieci zawsze trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn też kiedyś idąc z placu zabaw potknął się na schodach i uderzył głową w metalowy słupek doznając bardzo podobnej rany. Na szczęście czaszka cała. Wtedy nie latałem po gazetach i nie sapałem - bo wiedziałem, że moja wina (trzeba było dziecko za rękę trzymać) ale jak widać niektórzy liczą chyba na jakieś zadośćuczynienie szukając wszędzie winnych tylko nie siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na placu zabaw też należy pilnować dziecko i dobierać przyrządy do jego mozliwości fizycznych. Taki platfus co całą zimę siedział przy komputerze ćwicząc gry wojenne nie będzie sprawnym fizycznie bo mu się wydaje tylko że jest herosem-a jest platfusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Do ojca, pilnuj Pan swojego dziecka. Trzeba ocenić czy dziecko potrafi chodzić po takich urządzeniach do zabawy. Prokuratura powinna postawić zarzut ojcu dziecka i sąd ukarać. Szuka winnych niech spojrzy na siebie. Tylko skarżyć nic od siebie. A obowiązki swoje to zna-czy tylko potrafi żądać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak najlepiej oskarżyc miasto nie dość że zrobili plac zabaw to jeszcze źle. jak się idzie z dzieckiem na plac zabaw to się go pilnuje uważnie.rownie dobrze dziecko mogło iść chodnikiem i się przewrócić uderzyć głową. wtedy też miasto byłoby winne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałam w sobote jak pogotowie zabrało dziewczynkę z tego placu zabaw tez z rozcietym czołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...