Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Same stare dowoty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spalarnia zwłok nie może powstać, ale 3 spalarnie odpadów całej Polski w Lublinie 3 km od Centrum, pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi jak najbardziej tak. Panie Żuk czyżby mieszkańcy Głuska byli panu bliżsi niż Lublina? Ponad 9 tys. Lublinian podpisało się przeciwko spalarni odpadów na Metalurgicznej, a ona i tak ma powstać. Jakby tego było mało kolejna będzie na Inżynierskiej. Czym pan uzasadni większą szkodliwość spalarni zwłoka nad spalarnią odpadów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Infantylne te czaszki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spalarnia zwłok nie może powstać, ale 3 spalarnie odpadów  całej Polski w Lublinie 3 km od Centrum, pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi jak najbardziej tak. Panie Żuk czyżby mieszkańcy Głuska byli panu bliżsi niż Lublina? Ponad 9 tys. Lublinian podpisało się przeciwko spalarni odpadów na Metalurgicznej, a ona i tak ma powstać. Jakby tego było mało kolejna będzie na Inżynierskiej. Czym pan uzasadni większą szkodliwość spalarni zwłoka nad spalarnią odpadów?
Odpady gamoniu produkujesz i co myślisz? że rozpłyną się w powietrzu? czy że beztrosko wywiezie się je do Chin?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobitnie i bez urazy brzmi NIECH SIĘ SPALI ZE WSTYDU. Pan Żuk nie chce ani kraść i ani z d u p y spaść.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żadnej spalarni na terenie miasta ma nie być. W przeciwnym razie poślę niewdzięczne dusze decydentów Panu Bogu w ramach układu z Bogiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gamoniu, produkuję odpady, ale nie widzę powodu, aby spalarnie w Lublinie miały być "napędzane" odpadami z całej Polski, bo tych z lubelskiego będzie za mało. Poza tym Twoja słoma z butów nie wystarczy, jako paliwo dla 3 spalarni, a to właśnie słoma ma być podstawowym odpadem do palenia. A po drugie gamoniu, to zwłoki też się nie rozpłyną. Należy im się odpowiedni szacunek i spalenie zgodnie z życzeniem. Nie ma powodu, aby jeździć do spopielarni przez kilka województw skoro koło Lublina ma gdzie powstać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prostaczki drogie. Nie spalarnia, a spopielarnia, to po pierwsze. Po drugie proces spopielenia jest w ogóle nieuciążliwy dla otoczenia. Efektem finalnym jest dosłownie malutka smużka bezwonnego ciepłego powietrza. I po trzecie kremacja jest najbardziej ekologiczną formą pochówku, bo nieinwazyjną dla środowiska naturalnego. Ponadto w pełni realizuje zasadę zapisaną w świętych księgach chrześcijan - zprochu powstałeś, w proch się obrócisz. Tym bardziej dziwi mnie, że liderzy lokalnych gmin chrześcijańskich, szczególnie zajadle podburzają swoich parafian do protestów. Tak, sługi boże stracą intratne źródło dochodu, a lokalne społeczności mają szansę pozbyć się ze swojego terenu kiczowatych cmentarzy, pełnych próżności pochowanych zwłok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzicie tę MĄDROŚĆ Łysonia - na ostatek łapie byle co, żeby wydać finanse Gminy Lublin bo wziątka to wziątka. Fachowcy gadają, że ten co zleca bierze do 30% wartości inwestycji. I Łysonia można POgonić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polska to p.... kraj.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę że inwestor pisze zajadle komentarze. Czemu wczoraj nie był taki odważny i nie wyszedł do ludzi?? Siedział w biurze z otwartymi oknami. Szumnie zapowiadał o porozumieniu i dialogu. Puste słowa..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dużo osób protestowało. Jak czytam komentarze że stare dewoty to błagam... to świadczy tylko o tym że to pracownicy z Kalcytu piszą te głupie komentarze , którzy siedzieli za ogrodzeniem i bali się wyjść
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie przyszli z malutkimi dziećmi, kobiety w ciąży każdy kto tylko mógł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jakis Cwaniak buduje... chcial biedny po cichu, po znajomości. ...tak go nauczyla poprzednia nomenklatura. ...a tu lup i gó...a.... burakowi wpłynęło i sie pieni. Trzeba jeszcze zgosic gdzies ze dotacje chcial wyłudzić wystepujac o warunki zabudowy mataczac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Siedzial w biurze, bo się zastanawial:'Czy dzieki Cwaniactwu i klamstwom wyludze dotacje z Unii'.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
panie prazmo cytujac pana wypowiedź i analizujac zachowanie: zwlokom sie należy a zyjacym juz nie ? ludzi zyjacych wedlug pana mozna obrażać i w *** mieć. zrobil pan wysypisko smieci i gruzu na terenie miasta i mowi o szacunku? pan kpi, czy to żart?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Juz teraz pylicy tam wokol Pana zakladu mozna dostac....a moze Pan tak sobie nagania przyszlych klientow smrodzac....O jakim szacunku Pan mowi???? A moze do przyrody?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ekolog się znalazł. Nie szanuje ludzi a co dopiero przyrody. To że raz posprzątal to nie daje nam gwarancji że wszystko będzie chodziło na tip top
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ci ludzie to spod siebie by zjedli... Napewno będą dbać o filtry aby nie było zanieczyszczeń.. Hahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za, a nawet przeciw! Ten sam, który poprzez Warunki Zabudowy otworzył drogę do budowy spopielarni - widząc teraz protesty jest przeciw. Tyle, że sprawa jest przez miasto z góry przegrana, a więc koszty nie tylko społeczne poniosą podatnicy. Rolą następcy będzie wyegzekwowanie odpowiedzialności od poprzednika...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: