Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz pod tym punktem mohery powinny msze św. odprawiać i w ten sposób ten punkt rozreklamować, jak to zrobili z koncertem Madonny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół, deb*** się odezwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie święto? http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=100179
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka rzecz się stała. Przecież nie każdy obchodzi święta katolickie i nie każdy musi wiedzieć jakie akurat wypada danego dnia. W tym wypadku ktoś sobie zażartował, oby nie skończyło się to nagonką za obrażanie uczuć religijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym kraju nie można być ateistą ? czy nie można mieć w du*** świąt katolickich ? ludzie opanujcie się czy wasza gazeta nie ma już o czym pisać ? jesteście żałośni w 100% a na tę stronę wchodzę tylko po to żeby się pośmiać, bo wiem, że zawsze czeka tu na mnie parę artykułów, które poprawią mi humor na cały dzień, a dziennikarze DW pewnie w większości ukończyli "dziennikarstwo" na prywatnych uczelniach gdzie za kasę dostaję się magistra ;] a ten kretyn co przykleił tę kartkę z kalendarza powinien odpowiedzieć za niszczenie mienia. Aha i przede wszystkim WIELKIE BRAWA za odwagę dla właścicieli punktu ksero, za to, że w tym ciemnogrodzie potrafili zdobyć się na coś takiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za odwagę w Lublinie. Ale uważajcie - Kościół ma długie rece /patrz Czerniejów/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super foto. Ekstra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to swieto wojska polskiego - wazne swieto i dlatego uwazam 15 sierpnia za swieto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam KUL przecież obok! :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nasze nieszczęście Polska = państwo kościelne. Wolność słowa i wolna wiedza to mit. Jak tylko dotyka to podważania teorii kościelnych, zaraz jest odzew napędzany przez kurię. Masakra. Nie mogę doczekać się dni, kiedy kościół odejdzie do lamusa. Ludzie niech wierzą, ale niech nie narzuca się im tego, w co mają wierzyć, niech nie narzuca się im świąt, która muszą święcić. Dlaczego ja nie mogę sobie załatwić jakiejś sprawy, bo kościół "załatwił" wszystkim święto?!....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Piotr~ napisał:
Gratulacje za odwagę w Lublinie. Ale uważajcie - Kościół ma długie rece /patrz Czerniejów/.
otóż to... i to jest chore...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowne i świadczące o nieprzeciętnym poczuciu humoru. Czekam teraz na idiotyczne ataki brunatnych („Prawdziwych Polaków”)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista napisał:
Czy w tym kraju nie można być ateistą ? czy nie można mieć w du*** świąt katolickich ? ludzie opanujcie się czy wasza gazeta nie ma już o czym pisać ? jesteście żałośni w 100% a na tę stronę wchodzę tylko po to żeby się pośmiać, bo wiem, że zawsze czeka tu na mnie parę artykułów, które poprawią mi humor na cały dzień, a dziennikarze DW pewnie w większości ukończyli "dziennikarstwo" na prywatnych uczelniach gdzie za kasę dostaję się magistra ;] a ten kretyn co przykleił tę kartkę z kalendarza powinien odpowiedzieć za niszczenie mienia. Aha i przede wszystkim WIELKIE BRAWA za odwagę dla właścicieli punktu ksero, za to, że w tym ciemnogrodzie potrafili zdobyć się na coś takiego !!!
A czy tak "światły ateista" rozumie pojęcie ateizm? Obawiam się że nie choć kończył dzienne studia to ani kultura ani inteligencja płynąca z jego wypowiedzi nie powala na kolana. A swoją drogą ta kartka to nie odwaga tylko przejaw czyjegoś ograniczenia umysłowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista napisał:
Czy w tym kraju nie można być ateistą ? czy nie można mieć w du*** świąt katolickich ? ludzie opanujcie się czy wasza gazeta nie ma już o czym pisać ? jesteście żałośni w 100% a na tę stronę wchodzę tylko po to żeby się pośmiać, bo wiem, że zawsze czeka tu na mnie parę artykułów, które poprawią mi humor na cały dzień, a dziennikarze DW pewnie w większości ukończyli "dziennikarstwo" na prywatnych uczelniach gdzie za kasę dostaję się magistra ;] a ten kretyn co przykleił tę kartkę z kalendarza powinien odpowiedzieć za niszczenie mienia. Aha i przede wszystkim WIELKIE BRAWA za odwagę dla właścicieli punktu ksero, za to, że w tym ciemnogrodzie potrafili zdobyć się na coś takiego !!!
Chcesz aby my katole tolerowali ciebie? to toleruj nas a nie nazywaj nas ciemnogrodem, w katolickim kraju gdzie chrześcijaństwo łączy się z historią i nie sposobna o nim zapomnieć i gdzie większość w tej wierze się wychowywała jest czymś niezwykła tak prowokacyjna wywieszka. I już nie wnikaj czy dziennikarze DW kończyli prywatne czy nie prywatne uczelnie, patrz na siebie bo każdy sobie rzepkę skrobie. Poza tym nigdy ignorancja i niewiedza nie zasługują na pochwałę. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Tego ogłoszenia wynika że nie są nawet Polakami lecz już europejczykam , i ateistami no wiem może antyteistami student jest głupi ale nie każdy głupkiem może być ten z średnia z 4,4 a mądry z 3,0 :] więcej takich się spotyka na co dzień już mniej - konserwatystów w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dobreee ! Katole sie robia jak islamisci , bron cie panie boze powiedziec cos zlego na ich idiotyczne obrzedy bo juz szczuja cie cerberami i piekłami , wbijcie sobie to do łbów .. zee... tam nic nie ma po drugiej stronie po prostu pustka dlatego trzeba jak najlepiej zyc tu i teraz a nie skupiac sie na czczeniu klerykałów :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karteczka jest żartobliwa i fajna, ale czy komentatorzy nie mogą się powstrzymać od głupich i obrażających komentarzy. Od razu rzucacie się na innych. trochę luzu i lepszego poczucia humoru życzę. ------ A kapusta rzecze smutnie: "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filemonKOT napisał:
hahaha dobreee ! Katole sie robia jak islamisci , bron cie panie boze powiedziec cos zlego na ich idiotyczne obrzedy bo juz szczuja cie cerberami i piekłami , wbijcie sobie to do łbów .. zee... tam nic nie ma po drugiej stronie po prostu pustka dlatego trzeba jak najlepiej zyc tu i teraz a nie skupiac sie na czczeniu klerykałów :]
A możee...... My katole pieklimy sie przez takie bezbożne komentarze? Nikt przecież CIEBIE nie obraża. A wierz sobie człowieku w co chcesz, wiedzcie wszyscy katolicy jedno -może nie wierzycie w niebo czy piekło ale to życie weryfikuje jakimi jesteśmy i żyjąc wbrew etyce czy moralności to się prędzej czy później w taki czy inny sposób zemści. Dziękuję, więcej jałowiej dyskusji nie prowadzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*wierzcie ateiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałem zamiaru obrażać katolików, był to żart i wyraz tego, co sądzę o nakazie świętowania. Większość społeczeństwa nie przywiązuje wagi do świąt niemających charakteru rodzinnego, a znacząca część nie ma pojęcia, co to jest za święto i dowiaduje się o nim z zaskoczenia (bo ktoś powiedział, że trzeba lodówkę zaopatrzyć na dzień do przodu). pozdrawiam fotografa i komentujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...