Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby treść kartki wyglądała następująco : "W dniu 15 sierpnia(sobota) nieczynne z powodu Św. WNMP/Wojska Polskiego/ koncertu Madonny )* * - niepotrzebne skreślić " To każdy czytający wybrał sobie opcję, która mu pasuje i przyjął fakt zamknięcia obiektu do wiadomości, bez oburzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze o czymś można zapomnieć np: o szabasie W judaizmie i niektórych kościołach chrześcijańskich (m.in. Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, Baptyści Dnia Siódmego, część zielonoświątkowców i niektórych wspólnot protestanckich) obchodzony jako dzień święty - na pamiątkę tego, że dnia siódmego po zakończeniu aktu stworzenia Bóg odpoczywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż,plon przeważnie nie tylko czystym zbożem owocuje,bo jes tam i plewa i ziarno chwastu a także i śmieć przywiany przez wiatr się znajdzie.Ważnym jest aby sito było całe i takowych nie przepuściło bo smak chleba popsują.w tym przypadku śmieć się przedostał i zobaczcie jaką szkodę czyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
Gdyby treść kartki wyglądała następująco : "W dniu 15 sierpnia(sobota) nieczynne z powodu Św. WNMP/Wojska Polskiego/ koncertu Madonny )* * - niepotrzebne skreślić " To każdy czytający wybrał sobie opcję, która mu pasuje i przyjął fakt zamknięcia obiektu do wiadomości, bez oburzenia.
SKORO MASZ PRYWATNY BIZNES TO MOŻESZ GO ZAMYKAĆ KIEDY CHCESZ,WIĘC GO ZAMKNIJ I NIE KOMENTUJ ZJAWISK NA KTÓRE USTAWA ZASADNICZA ZEZWALA.FILOZOFÓW SIĘ NAMNOŻYŁO W TYM LUBLINIE POCZAWSZY OD BISKUPA SKOŃCZYWSZY NA DRUKARZYNIE TYLKO OGÓŁOWI JAKOŚ POD ICH WPŁYWEM GÓWNIANO SIĘ ŻYJE- W TEJ FILOZOFICZNEJ POLSCE "B"eeeeeeeeeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś nie czci Maryi to mógłby się chociaż orientowac że to także święto narodowe, cudu nad Wisłą, Wojska Polskiego. I nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że ktoś kto to napisał był odważny- dla mnie to spustoszenie umysłowe. A swoją droga to jak najeżdża się na katolików i w jaki sposób o nich się pisze- to też ubóstwo duchowe i umysłowe. Bardziej broni sie ludzi z inną orientacją seksualną ale właśnie to są ci inni, jeszcze troche to wiekszy szacunek bedą miały związki(np. zwierze-człowiek) niż wyznawcy Kościoła. Ale to z wami jest coś nie tak, bo zarówno biologia-nauka jak kosciół sa prawdziwe i tak samo odnoszą się do pewnych "spraw"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Na nasze nieszczęście Polska = państwo kościelne. Wolność słowa i wolna wiedza to mit. Jak tylko dotyka to podważania teorii kościelnych, zaraz jest odzew napędzany przez kurię. Masakra. Nie mogę doczekać się dni, kiedy kościół odejdzie do lamusa. Ludzie niech wierzą, ale niech nie narzuca się im tego, w co mają wierzyć, niech nie narzuca się im świąt, która muszą święcić. Dlaczego ja nie mogę sobie załatwić jakiejś sprawy, bo kościół "załatwił" wszystkim święto?!....
(świętować* - no nie mogłem) wolna wiedza to mit - od kiedy? zakazali google? kościół "załatwił" wszystkim święto [sic]- tak samo jak 7 dni tygodnia. a niech 10 będzie, a w tym 3, nie aż 4 dni wolnego! Taka spuścizna. Jeszcze niedawno ten kraj był katolicki, a Ty chcesz się doczekać zmiany o 180 stopni? Fanatyzm po jednej jak i drugiej stronie mnie... mierzi. Tak, dobre słowo. Zgadzam się, że każdy ma prawo decydowania o sobie, ale tyle razy użyłeś "niech", jakbyś zwyczajnie chciał, żeby było po Twojemu. Prawda li to? pozdrawiam. ______________________________________________ A ponieważ żyjemy w społeczeństwie, jest jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Marcin 15 sierpnia są trzy święta, które Polacy czczą w tym dniu. Wymieniłeś tylko dwa. Odsyłam Cię do źródła, które podałem o godz. 9:34. Koncert na Bemowie świętem? Poczytaj: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=877
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyt napisał:
... Poczytaj: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=877
Nieee, ten link prowadzi do strony która może uszkodzić mózg, ale najlepsze jest to że na dole są numery kont do wpłat. Zaraz zrobię tak na swoim "blogu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu szmaciarzowi powinno się nie kartkę z kalendarza zostawić pod drzwiami ale wezwanie do prokuratury i to do rączki ,w celu dokończenia jego edukacji o wartościach narodowych.Następnie wystawić mu "słony" rachunek za edukację aby na przyszłość zapamiętał i nie robił sobie prymitywnych żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor karteczki napisał:
Nie miałem zamiaru obrażać katolików, był to żart i wyraz tego, co sądzę o nakazie świętowania. Większość społeczeństwa nie przywiązuje wagi do świąt niemających charakteru rodzinnego, a znacząca część nie ma pojęcia, co to jest za święto i dowiaduje się o nim z zaskoczenia (bo ktoś powiedział, że trzeba lodówkę zaopatrzyć na dzień do przodu). pozdrawiam fotografa i komentujących
dla mnie bomba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jeżeli ktoś nie czci Maryi to mógłby się chociaż orientowac że to także święto narodowe, cudu nad Wisłą, Wojska Polskiego. I nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że ktoś kto to napisał był odważny- dla mnie to spustoszenie umysłowe. A swoją droga to jak najeżdża się na katolików i w jaki sposób o nich się pisze- to też ubóstwo duchowe i umysłowe. Bardziej broni sie ludzi z inną orientacją seksualną ale właśnie to są ci inni, jeszcze troche to wiekszy szacunek bedą miały związki(np. zwierze-człowiek) niż wyznawcy Kościoła. Ale to z wami jest coś nie tak, bo zarówno biologia-nauka jak kosciół sa prawdziwe i tak samo odnoszą się do pewnych "spraw"
BO WIDZISZ CI WSZYSCY DEWIANCI TRZYMAJĄ SIĘ RAZEM A TU BISKUP ROZBIJA SRODOWISKA KATOLICKIE-SKŁÓCA LUDZI,PONIŻA ICH. CHRYSTUS WYGRAŁ Z SZATANEM,ALE CZY CZŁOWIEK BĘDZIE MIAŁ NA TYLE SIŁY?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas w tyrce też święto było z okazji koncertu i dlatego zrobiliśmy sobie wolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiam czy jak ktoś sobie jaja robi z zaślepionych swoją wiara i plujących na bliźniego z powodu uczuć religijnych, a możne robi sobie jaja bo ma wszystko w d..., a może robi sobie jaja bo miał fajny dzień a tu zaraz dyskusja czy to polak, czy ateista. Ludzie nie ma o czym dyskutować kartka trafiona bo śmieszna, przestańmy się puszyć tą naszą narodową wiarą bo pękniemy jak balon a popadamy w przesadę i o tym jest ta kartka Pozdrawiam zbulwersowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto Madonny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wie co za święto - z tego w niosek - dla nie go żadne, to po co budę zamyka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Cóż,plon przeważnie nie tylko czystym zbożem owocuje,bo jes tam i plewa i ziarno chwastu a także i śmieć przywiany przez wiatr się znajdzie.Ważnym jest aby sito było całe i takowych nie przepuściło bo smak chleba popsują.w tym przypadku śmieć się przedostał i zobaczcie jaką szkodę czyni.
Bardzo trafna opinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skąd w Was tyle agresji? Dlaczego macie taką niechęć do Kościoła? Przecież księża wywodzą się spośród nas. Nie są, bo nie mogą być idealni. Dlaczego wszyscy są tacy agresywni w internecie gdzie jest się anonimowym? Jeśli ktoś mieni się takim przeciwnikiem Kościoła to dlaczego bierze ślub kościelny, dlaczego chrzci swoje dzieci i posyła je do komunii? Ludzie czy to nie jest prawdziwa obłuda, czy nie jest to żałosne? Jestem pewien, że 90% opluwaczy Kościoła deklaruje się jako katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Cóż,plon przeważnie nie tylko czystym zbożem owocuje,bo jes tam i plewa i ziarno chwastu a także i śmieć przywiany przez wiatr się znajdzie.Ważnym jest aby sito było całe i takowych nie przepuściło bo smak chleba popsują.w tym przypadku śmieć się przedostał i zobaczcie jaką szkodę czyni.
Bardzo trafna opinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moher napisał:
Bardzo trafna opinia
nie trafne spostrzeżenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona napisał:
nie trafne spostrzeżenie
żono, siłą od garnków oderwana, czy chodziło o "nie, trafne spostrzeżenie" czy "nietrafne spostrzeżenie"? tak czy owak wypowiedź mało sensowna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...