Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(,,,)
Ostatnio edytowany 21 marca 2016 r. o 10:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie droga krzyżowa to palmowa, co niedziela jakaś uroczystość a ludzie coraz to wredniejsi, gorsi, żyjący krzywdą innych, słabszych. Sama doznałam  krzywdy od tych gorliwych katolików i to bardzo bardzo znaczących w moim życiu min. mój szwagier bardzo modlący się dorobił się ograbiając mnie z pewnej kwoty pieniężnej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie na katolików ?! Zobaczycie jaką Polskę zafunduje nam ue jak przyjadą imigranci - kiedy nie będziecie mogli wyjść z domu ze strachu ! Wtedy zaczniecie się modlić ! (oby nie było za późno) Pozdrawiam trzeźwo myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robia tu mundurowi?dac im cegle i poszli w trojmiasto jak maja za duzo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co się tu uzalać nad sobą? Te kobiety coraz glupsze "Gość (20 marca 2016 o godzinie 21:23) jak nie droga krzyżowa to palmowa, co niedziela jakaś uroczystość a ludzie coraz to wredniejsi, gorsi, żyjący krzywdą innych, słabszych. Sama doznałam krzywdy od tych gorliwych katolików i to bardzo bardzo znaczących w moim życiu min. mój szwagier bardzo modlący się dorobił się ograbiając mnie z pewnej kwoty pieniężnej."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa jestem jakim ty jesteś człowiekiem nie mówiąc czy chrześcijaninem w co wątpię. najlepiej to wylać całą czarę goryczy na innych a siebie wybielić. Sama Bądź w porządku jako człowiek i szukaj dobra w innych bo jak twierdzisz doznałaś krzywdy od katolików i takie rzeczy piszesz to w niczym nie jesteś lepsza od szwagra żal mi ciebie i ludzi podobnych tobie co o innych nic dobrego nie umieją powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...