Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nielegalne jaja w barku lubelskiej telewizji

Utworzony przez jano, 10 marca 2010 r. o 18:50 Powrót do artykułu
No to urwa jest afera! Smażyć jajca bez zaplecza! Skandal.
Ostatnio edytowany 10 marca 2010 r. o 21:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w domu robię wszystko w kuchni w jednym pomieszczeniu bez zaplecza i co sanepid zamknie mi kuchnię ? robię wszystkie potrawy z warzyw kury i jaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły sprzęt mają w tej kuchni. Patrz foto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od dawna tak jest, że za granicą mają fajne knajpki, a my mamy SANEPID
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vbg napisał:
A ja w domu robię wszystko w kuchni w jednym pomieszczeniu bez zaplecza i co sanepid zamknie mi kuchnię ? robię wszystkie potrawy z warzyw kury i jaj !
Jeśli spróbujesz poczęstować tymi specjałami kogokolwiek i wziąć za to pieniądze, to od razu masz sanepid na karku. Chyba że przygotujesz tę kurę bez obróbki termicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moder forum DW był łaskaw usunąć z wpisu link do mojej strony twierdząc, że jest to spam. Moja strona jest prywatnym blogiem, niczego nie reklamuje, niczego nie sprzedaje. Nie nastąpiło więc złamanie regulamiu forum. Jeśli nie chcecie, żeby użytkownicy wstawiali linki do swoich stron zlikwidujcie tą opcję forum. Przy okazji: redakcji DW jakoś nie brzydziło wielokrotne darmowe Odwiedź moją stronę wykorzystanie moich tekstów lub fotografii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...