Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemiecka firma przeniesie się do Lublina

Utworzony przez gosc, 18 marca 2013 r. o 18:17 Powrót do artykułu
i co malkontenci jakos was nie slychac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------SERDECZNIE WITAMY ! WIĘCEJ , WIĘCEJ , WIĘCEJ , WIĘCEJ !, WIĘCEJ !...-------------------- Z życzliwością Witamy FIRMY EUROPEJSKIE W LUBLINIE . Prezydent Lublina na początek obniży Wam podatek . Im więcej zatrudnionych , tym mniejszy podatek . ZAPRASZAMY LUBLIN OCZEKUJE NAWET FIRMY CHIŃSKO-ŻYDOWSKIE . Wiemy jak w Nowym Jorku Żydzi uczą się Chńskiego. Na wet Politechnika Lubelska oczekuje na współpracę z Firmami światowymi . Mamy tereny po FSC także i firmy branży samochodowej są mile widziane w Naszym pięknym Lublinie . A może są w Polsce konstruktorzy którzy by skonstruowali model nowego "ZUKA" pieniądze z DOTACJI się znajdą !. LUBLIN OCZEKUJE I WITA WAS ! . " GOŚĆ W DOM. BÓG W DOM ! " . NIE WSTYDŻCIE SIĘ !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cichosza, nie ma jak skrytykować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
i co malkontenci jakos was nie slychac
Gdybyś coś słyszał że się masowo,na gwałt, będą uczyć j.polskiego.to,to jest powód do dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszy te 120 miejsc, ale w tym czasie starciło prace pewnie z 1000 osób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herzlich Willkommen !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca pracy jak na tak wysokie bezrobocie w LBN i okolicy cieszą. Jedna fabryka w tą czy drugą...... Od września mnie i rodziny już w tym przegranym regionie nie ma Pozdrawiam nadgorliwych lokalnych patryjotów Długiej dobrej pracy i płacy życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet perspektywa pieciu tysiecy miejsc pracy w naszym regionie bylaby skrytykowana przez wiecznych malkontentow! a bo to na pewno beda malo placili, a to beda zwalniani z podatkow, a to nie zamierzaja rozwijac swojej dzialalnosci na wieksza skale i tylko piec tysiecy...itd, itp! musimy ze spokojem zaakceptowac prawo glosu nierobow i malosc nieudacznikow liczacych na przyslowiowa manne z nieba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak was pali aby dać wysługiwać się niemcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Tak was pali aby dać wysługiwać się niemcom?
Masa naszych młodych ,pięknych dziewcząt już od dawna wysługuje się niemcom,angolom,turasom,a teraz to i nawet rumunom,a TUSSK mówił zę będzie tak pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Lublin kocham, zarabiam tu dużo i nie jestem nieudacznikiem uciekającym z tąd do anglii, niemiec, irlandii czy norwegii:))) powodzenia cieniasom na obczyźnie życzę trzeba było sie uczć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też się dobrze żyje w pięknym mieście Lublinie a nieudacznicy niech sobie jadą do Wawy czy Anglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bel napisał:
A ja Lublin kocham, zarabiam tu dużo i nie jestem nieudacznikiem uciekającym z tąd do anglii, niemiec, irlandii czy norwegii: ))) powodzenia cieniasom na obczyźnie życzę trzeba było sie uczć....
Traf chciał, że przyjechałem w te dzikie strony na kontrakt. 5 lat to szczyt moich możliwości w tym pełnym nienawiści, zubożałym, brudnym, speluniastym i biednym mieście. Roje wrednych Ukraińców, Tatarów i innych mniejszości gniżdżących się w domach dla uchodźców. Uczyc to się bdb uczyłem i nawet w tej zapyziałej dziurze można było 4 patyki wyciągnąc przy solidnym miesiącu pracy. Nie uciekam do żadnej Norwegii, Irlandii czy innej Warszawy, a wiem, że to ulubiony kierunek tutejszej swołoczy. Wybralem inne przyjaźniejsze województwo, gdzie ludzie na każdym kroku nie czychają z "nożem", aby próbowac Ci wyrwac pracę lub też z zawiści nie wyrywają Ci w aucie lusterek. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę długiej pracy i płacy oraz jak najmniej odwiedzania MOPS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~McCornik~ Bujaj się gościu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...