Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemieckie banki spermy kuszą w Internecie

Utworzony przez Grupa Wolne Plemniki, 29 września 2010 r. o 16:11 Powrót do artykułu
No tak zaraz się znajdzie jakiś konował który powie że jest to nie legelne bo chce aby nasienie szło przez pośrednika który będzie pałcił polskie stawki i zarobi na pośrednictwie. Jak ten prof. Waldemar Kuczyński chce pośredniczyć w handlu nasieniem to niech transportuje je we wlasnej mordzie albo żonie Wolne Plemniki GÓRA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten biznes przejmie kościół to wszystko będzie OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że można nieźle zarobić i to wcale nie ruszając się daleko z domu. 3 tys. na miesiąc? Niektórzy pracują za połowę tego przez całe życie. Kiedy chodzi o pieniądze, moralność nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to jest ściema i oszustwo, po co o tym piszą i to jeszcze jest to na głównej? niemądry amatorku sprawdź najpierw w googlach opinie o tym banku nasienia a dopiero później pisz o tym artykuł w prasie jakby to było w 100 % prawdziwe, chyba że sam maczasz palce. Po wpłacie kaucji 100 zł okazuje sie ze trzeba zrobić na własny koszt dodatkowe badania które kosztują w całości min, 1000 zł i tego Ci nie zwracają i o tym w regulaminie nie ma. Zarabiają na naiwnych a DW im w tym pomógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE WAŁ !!!!!!! REDAKTOREK I DOKTOREK DALI SIĘ WKRĘCIĆ!!!}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ściema !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję dzienniczku. Tyle lat się trzepię za darmo, a dzieki wam, wiem, że teraz mogą mi jeszcze zapłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
które kliniki współpracują z Niemcami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przejrzeć wątek: http://diox.home.pl/wordpress/jak-zarobic-swoj-pierwszy-milion-korzystajac-z-banku-nasienia/2010/02-15/ Taki wałek a oni to na główną stronę dali i ludzie się będą nabierać... żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehehehe oczywiście najpierw trzeba 100 zł wpłacić czemu nie OJRO :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest pod plaszczykiem nieplodnosci a tak naprawde to ta sperma jest potrzebna do badan haniebnych na embrjonach naiwniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasza sperma zaplodnia jakies "stworzenia" i beda badac w lab sposoby jak to bylo w obozach koncentracyjnych oni sie nie zmienili a wy za pare groszy tak sie plugawic nich sie gebelsy sami spuszczaja przestancie byc " nikim za nic i w jakim celu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPERMA Z PIERWSZEGO TRZEPANIA-REGIONALNY PRODUKT LUBELSZCZYZNY.NIE BĘDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ,A CO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim napisze sie taki artykul wypadaloby poszukac o tej firmie nieco wiecej informacji. Znalazlem miejsce, gdzie wypowiadaja sie byli klienci teo banku. Oto cytat: A więc ja rozwieję wszelkie wątpliwości i mogę potwierdzić na 100% że to OSZUSTWO !!!. I niestety dałem się zrobić i wpłaciłem 99zł. Moja głupota i nie wiem dlaczego nie sprawdziłem dokładnie tego wcześniej. Niestety po wpłacie pieniędzy pan Roman Wieczorek (zapewne to fałszywe nazwisko) zapadł się pod ziemię i od kilku dni nie odpisuje na miale, wcześniej robił to prawie że natychmiast. Uwaga podejrzewam że użytkownicy na tym forum: chudy i zwierzak, to ta sama osoba czyli R. Wieczorek. A jeśli nie to podaj chudy adres laboratorium gdzie robiłeś badania i tam można pójść i to sprawdzić. Ostrzegam nie wpłacajcie żadnych pieniędzy na konto Deutsche Samenzentrale bo to oszustwo. Teraz dopiero dostrzegłem że brak podstawowych danych nt. firmy, adresu, telefonu, adresów labolatoriów, a dzwonek alarmowy dzwonił mi w głowie gdy nie chciano mi podać adresu laboratorium. Moja głupota. Ktoś uczciwy nie miałby tego co ukrywać, a robi to bo po prostu ŻADNYCH badań nie ma. Nie zależy mi na odzyskaniu tych pieniędzy bo to na szczęście nieduża strata i mam nauczkę i przestrzegam wszystkich. Deutsche Samenzentrale TO ŚCIEMA I OSZUSTWO !!!! Ale i tak zgłoszę to na policję, kasy i tak już nie odzyskam ale myślę że chociaż uda się namierzyć nędznego oszusta. Komentarz zostal napisany 7 miesiecy temu. A tutaj link - prosze przeczytac przede wszystkim komentarze. http://diox.home.pl/wordpress/jak-zarobic-swoj-pierwszy-milion-korzystajac-z-banku-nasienia/2010/02-15/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast sprzedać spermę lepiej pooglądać jakiś film na kino5.pl, zmotywować się do pracy i zarabiać w normalny sposób, a nie liczyć na drapane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tylko kto będzie płacił w razie czego alimenty ,gdy zajdzie taka potrzeba.Tym bardziej,że prawo unijne wyjątkowo szybko się zmienia.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wysyłajcie tam pieniędzy ,to oszustwo przeczytajcie najpierw opinie na intenecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajna sprawa z tym bankiem dlaczego nie ma takich polskich bankow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz sie zapisalem i dostalem termin na 22.10.2010 opowiem jak bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...