Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ty jestes matką?pijaczko powinnas pic konskie szczyny,kto to widział aby matka zchlała sie takiego niemowlaka,czy ty jestes pozbawiona mozgu?jaką berbeluche chlejesz ta co przywoza z za wschodniej granicy?jesli tak to napewno juz pozbawiona jestes mozgu jesli kiedykolwiek go miałas,do suchodoli na odwyk,kumasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na Koryznowej mieszka rodzinka gdzie jest mały chłopczyk a jego mamusia co kwadrans lata do sklepu na ponikwodzie po artykuł pierwszej potrzeby typu browar dla siebie i rodzinki. Może ta napita z niepodległości to jej kumpela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki niemowlaczek o północy to powinien smacznie spać w domu a nie być ciągany przez pijaczkę po znajomych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty jestes matką?pijaczko powinnas pic konskie szczyny,kto to widział aby matka zchlała sie takiego niemowlaka,czy ty jestes pozbawiona mozgu?jaką berbeluche chlejesz ta co przywoza z za wschodniej granicy?jesli tak to napewno juz pozbawiona jestes mozgu jesli kiedykolwiek go miałas,do suchodoli na odwyk,kumasz?
Stała się tragedia ale mnie wulgarności, mniej nienawiści. Troszkę szacunku - mówi Pan/Pani o człowieku. Bez względu na wszystko ona jest też chora i trzeba ją leczyć. Niestety alkoholozm przechodzi często z pokolenia na pokolenie - sprawdźcie rodziców tej dziewczyny jacy są.... Dziecko mam nadzieję że wyzdrowieje ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO SUCZYSKO!!!! TERAZ JA TRZEBA WALNĄĆ W TEN GŁUPI ŁEB I ZLAMAĆ CZASZKĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Stała się tragedia ale mnie wulgarności, mniej nienawiści. Troszkę szacunku - mówi Pan/Pani o człowieku. Bez względu na wszystko ona jest też chora i trzeba ją leczyć. Niestety alkoholozm przechodzi często z pokolenia na pokolenie - sprawdźcie rodziców tej dziewczyny jacy są.... Dziecko mam nadzieję że wyzdrowieje ....
zagadzam sie ,kobieta naprawde nie byla przygotowana do roli matki, nie bron Boze nie bronie jej,to naprawde nie powinno sie stac ale w sumie rzeczy trzeba zbadac i zobaczyc w jakich warunkach byla wychowana moze jej rodzice czy tez jedno z rodzicow bylo alkocholikiem i ona nie moze rozroznic co dobre a co zle.Moze wlasnie tak byla wychowywana,i teraz cierpi ona i jej potomkowie. napewno trzeba zeby sie leczyla a dziecko zamiast oddac jej rodzine pod opieke trzeba dobrze sprawdzic jaka jest sytuacja,nawet tak zwane rodziny zastepcze tez powinny byc dobrze przeegzaminowane zanim sie odda czyjes dzieci pod opieke. zamiast ciskac w ta kobiete kamieniami starajmy sie jej pomuz,........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
zagadzam sie ,kobieta naprawde nie byla przygotowana do roli matki, nie bron Boze nie bronie jej,to naprawde nie powinno sie stac
Ale sie stalo i dopoki ludzie zalamuja rece nad pijakami nic sie nie zmieni. Powinni jej odebrac dziecko i prawa do niego. Male bedzie mialo wieksze szanse dozyc starosci we wzglednym zdrowiu niz z ta pijana rura. Poza tym chowajac sie z nia (czyli przez wiekszosc czasu pewnie samopas na ulicy) pewnie samo siegnie po pryte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saladyn napisał:
Ale sie stalo i dopoki ludzie zalamuja rece nad pijakami nic sie nie zmieni. Powinni jej odebrac dziecko i prawa do niego. Male bedzie mialo wieksze szanse dozyc starosci we wzglednym zdrowiu niz z ta pijana rura. Poza tym chowajac sie z nia (czyli przez wiekszosc czasu pewnie samopas na ulicy) pewnie samo siegnie po pryte.
popieram. Zabrac dziecko, a taka s.... PRZYMUSOWO WYSTERYLIZOWAC. I problem rozwiazany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebronie jej ale znam ją,i wiem że sama niepiła,mówi sie kto ma kase to ma przyjaciół.A co piszo w gazetach oraz na jnternecie to bzdury,te znajome razem imprezowały a teraz jak ona ma kłopoty to wypieły d***.Mam światków że razem ich widziano od południa.Mam nadzieje że maleństwo wruci do mamy. Aona zobaczyła jacy są FAŁSZYWE PRZYJACIÓŁKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Niebronie jej ale znam ją,i wiem że sama niepiła,mówi sie kto ma kase to ma przyjaciół.A co piszo w gazetach oraz na jnternecie to bzdury,te znajome razem imprezowały a teraz jak ona ma kłopoty to wypieły d***.Mam światków że razem ich widziano od południa.Mam nadzieje że maleństwo wruci do mamy. Aona zobaczyła jacy są FAŁSZYWE PRZYJACIÓŁKI.
no widac po twojej wypowiedzi ze jestes wyksztalcona wiec pewnie i ta twoja przyjaciolka tez i NAPEWNO pierwszy raz spozywala alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z ponikwody znam ja to najwieksza lampucera na osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...