Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe dlaczego to ograniczenie do 40? Czy może chodzi o łapanie na ten fotoradar??? A może lepiej drogi ponaprawiać???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest schowany za radiowozem" a radiowóz jest niewidoczny, super artykuł bhahahahah Poprostu żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ogóle nie wiem po co łamać przepisy?-przecież łamiąc przepisy oszukujecie sami siebie i własne życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Mariusz~ napisał:
Ciekawe dlaczego to ograniczenie do 40? Czy może chodzi o łapanie na ten fotoradar???
Na tym odcinku gdzie stali nie ma chodników, stąd ograniczenie do 40km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego diabła podajecie lokalizację tych radarów. Zapłaci jeden baran z drugim to zacznie przestrzegać przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Ja w ogóle nie wiem po co łamać przepisy?-przecież łamiąc przepisy oszukujecie sami siebie i własne życie...
idac tokiem twojego rozumowania to najlepiej wymalowac podwojna ciagla linie od ZAKOPANEGO do GDYNI ,rozstawic co kawalek PALY i golic do bolu.Nie latac drog wtedy kierowcy beda jezdzic wlniej i wogole bezpieczniej. Znakow drogowych czesto bzdurnych i niepotrzebnych bedzie nidlugo wiecej niz drzew w lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kasa krucho to trzeba budzet podreperowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje...zeby jeszcze za tą kase z mandatów budowali drogi i parkingi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze,że łapią.teren zabudowany,ruch bardzo duży ,bo wszyscy omijają Kunickiego.A że ulica jesienią wyremontowana,równa to pedał do dechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie 20 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle że ta łapanka niczego z bezpieczeństwem nie ma wspólnego ! Niech mnie Policja poprawi jeśli się mylę , ale gdy np. w św.zmarłych policja była widoczna na drogach ( po prostu stała i była widoczna, bez fotoradarów ) to było mniej wypadków. Co da łapanie po przekroczeniu prędkości? Kierowca przez miesiąc bedzie jeżdził ostrożnie a potem zapomni. Chodzi o to aby kierowca dużo wcześniej zwolnił i dostosował się do przepisów w tym miejscu bo to jak sądzę z opisu niezbyt bezpieczne miejsce- brak chodnika. Chodzi o to aby edukować, Policja powinna służyć obywatelowi, a nie zastępować Urząd Skarbowy. Gdy na wiosnę pojawiły się wielkie i niebezpieczne dziury to dlaczego Policja nie zareagowała i nie przyczyniła się do tego aby postawić w tych miejscach znaki ostrzegające? U Nas w Polsce zawsze staramy sie działać po a nie przed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
z kasa krucho to trzeba budzet podreperowac ;)
Mam kolegę ,który pracuje na Komisariacie w biurze(w miasteczku koło Warszawy) i mówi,że pieniądze z mandatów idą do Warszawy na"łatanie dziury budżetowej",a im (czyli Policji) niewiele z tych pieniędzy zostaje. Więc nie myslcie sobie,że Policja ma z tego"kokosy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...
Policja powinna też zabezpieczać niebezpieczne dla kierujących różne sytuacje drogowe, a min. taką jest nagłe pojawienie się dużej wyrwy w jezdni i nie chodzi mi o małe dziury, oraz tak samo w sytuacji w której np. w jednym miejscu w ciągu kilku godzin dochodzi do kilku wypadków właśnie z powodu nie zabezpieczenia odcinka drogi! Policja powinna wymuszać dostosowanie się do przepisów a nie karanie zza krzaka po fakcie, bo co mi da to że złapią pijaka za kierownicą , który wcześniej spowodował wypadek ? Chyba lepiej powinna przyczynić się do tego aby pijak nie wsiadł za kierownicę, czyli edukacja społeczeństwa i wymuszanie pewnych nawyków a nie karanie po fakcie ( chociaż i to też ) ale ,gdy za 3 tyg. przyjdzie fotka za przekroczenie prędkości kolesiowi, który zapier***ał 200km/h po osiedlu i straszył ludzi ? co mi to da ? może go kara w formie mandatu nauczy a może nie, a lepiej gdyby takiego pomysłu koleś nie miał wcale. Nie oszukujmy się Policja stosuje łapanki nie zawsze uczciwie do tego podchodząc, podpuszczając lub ustawiają się tam gdzie drogowcy po skończonych robotach na drogach poz obszarem zabudowanym zapomnieli ściągnąć znak ograniczający prędkość i wszyscy wiedzą o tym, ale policja wykorzystuje ten fakt do łapania .Chodzi im tylko o statystyki w raportach tj wyżej napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Ale wy pieprzycie"3 po 3"! Co ma wspólnego dziurawa droga z przekraczaniem prędkości?-to tak wygląda(z Waszego pisania),że im więcej dziur na drodze tym szybciej kierowcy jeżdżą-a jeśli zostaną załatane,to będziecie jeździć wolniej... A tak w ogóle-to czemu akurat na widok Policji macie zwolnić?-to co Wy mózgów nie macie jak się jeździ prawidłowo i zgodnie z przepisami? Co za bezmózgi są na tym forum!!! Najlepiej chyba było by przy każdym bezmózgu w aucie posadzić policjanta-o ile policjant też nie będzie bezmózgiem...
PALY ZADUPCONE W SZTOK JEZDZA I NIE MA NZ NICH BATA . JA NIE BIORE DO MOJEGO PIJANYCH I BEZMOZGOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena44 napisał:
bardzo dobrze,że łapią.teren zabudowany,ruch bardzo duży ,bo wszyscy omijają Kunickiego.A że ulica jesienią wyremontowana,równa to pedał do dechy
Zobacz jak zapier***a jak zdejmie ciuchy i czesto na lufie.Jego przepisy i zaden kodeks nie dotyczy.Kazdy ma legitymacje i zawsze u kolegi sie wybroni.Na tobie pojada jak na baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie jak długo stał dzisiaj ten fotoradar? Wiem na pewno, że był w poniedziałek 12 kwietnia o godz 14.00 już dostałem wezwanie na komendę miejska policji ;/ wysokość mandatu 300zl plus 6pkt karnych, dzisiaj jechałem tam z podobną prędkością co tydzień temu i kolejny mandat mnie czeka??? dodam, że w tamtym miejscu jest ograniczenie do 40.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my prosimy o więcej takich łapanek,bo na naszej praktycznie osiedlowej ulicy popołudniami i wieczorami są próby bicia rekordów przez motocyklistów i tunnigowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena44 napisał:
a my prosimy o więcej takich łapanek,bo na naszej praktycznie osiedlowej ulicy popołudniami i wieczorami są próby bicia rekordów przez motocyklistów i tunnigowców
Masz rację! masz rację!- i więcej nieoznakowanych radiowozów na drogi poproszę!!!-np.na trasę Lublin-Łęczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie do 40 km/h.... Proponuje ograniczyć prędkość do 20 km/h do piratów drogowych dołącza rowerzyści i konne zaprzęgi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...