Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla redakcji za "wiadomość dnia" ! I brawo dla straży, że zajmuje się pierdołami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni grupę specjalna wezwać, z granatami ogłuszającymi weszli by do mieszkania, obezwładnili agresora gazem, sprowadzili do parteru i wyprowadzili w kajdanach, następnie, to już tylko komisja śledcza i przesłuchania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wręcz masakryczne!!!! :OOOOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcial skorzystac z internetu, ale zeby az wzywac straz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby nie agresywny, ale an zdjęciu wygląda na mocno wkurzonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż pożarna do nietoperza... przyszli piechotą czy na rowerze? bo nie wierzę, że na sygnale wozem bojowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BY NIE MOGLI GO SAMI WYPUŚCIĆ W RĘKAWICZKACH,TYLKO STRAŻ WZYWAĆ !!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej rodzinie potrzebny jest mężczyzna albo psychiatra. I kosztami obciążyć tych idiotów a nie podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też miałam taką sytuację latem. Nietoperek wpadł do mieszkania przez uchylone okno. wystraszyłam się, bo myślałam w pierwszej chwili, że ktoś wszedł do mojego pokoju. Wyskoczyłam z niego czym prędzej ... Mój ojciec otworzył szeroko okno, zgasił światło w pokoju i zamknął do niego drzwi, żeby nietoperz nie wleciał do innych pomieszczeń. Nietoperz sam wyfrunął na wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Niech deb***e płacą za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nabijajcie się ! to jest zgodne ze standardami USA. my to wszystko małpujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...