Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straszne!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo dla redakcji za "wiadomość dnia" ! I brawo dla straży, że zajmuje się pierdołami !
0
powinni grupę specjalna wezwać, z granatami ogłuszającymi weszli by do mieszkania, obezwładnili agresora gazem, sprowadzili do parteru i wyprowadzili w kajdanach, następnie, to już tylko komisja śledcza i przesłuchania
0
Wręcz masakryczne!!!! :OOOOOO
0
Chcial skorzystac z internetu, ale zeby az wzywac straz.
0
Niby nie agresywny, ale an zdjęciu wygląda na mocno wkurzonego
0
straż pożarna do nietoperza... przyszli piechotą czy na rowerze? bo nie wierzę, że na sygnale wozem bojowym
0
JAK BY NIE MOGLI GO SAMI WYPUŚCIĆ W RĘKAWICZKACH,TYLKO STRAŻ WZYWAĆ !!!!!!!!!!11
0
W tej rodzinie potrzebny jest mężczyzna albo psychiatra. I kosztami obciążyć tych idiotów a nie podatników.
0
też miałam taką sytuację latem. Nietoperek wpadł do mieszkania przez uchylone okno. wystraszyłam się, bo myślałam w pierwszej chwili, że ktoś wszedł do mojego pokoju. Wyskoczyłam z niego czym prędzej ... Mój ojciec otworzył szeroko okno, zgasił światło w pokoju i zamknął do niego drzwi, żeby nietoperz nie wleciał do innych pomieszczeń. Nietoperz sam wyfrunął na wolność
0
Popieram. Niech deb***e płacą za siebie.
0
nie nabijajcie się ! to jest zgodne ze standardami USA. my to wszystko małpujemy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: