Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowa kara w szkole: Ch... w temacie wypracowania

Utworzony przez das, 1 czerwca 2011 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Drewniana metrowa linijka i po razie w łape! Stara, dobra i skuteczna metoda. A teraz nawet nauczyciel krzyknąć nie może na gówniarza, który jak pokazuje życie,np. nakłada nauczycielowi śmietnik na głowę... o zgrozo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, to ma być szkoła, która uczy piękna języka polskiego, trzeba skończyć z takimi wybrykami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobiła. Pierwsza klasa LO, a już się czują bezkarni i na tyle dorośli by osądzać, obrażać i wyzywać. Ale cóż powyższy przykład pokazuje, że uczeń, który nazwał n - la ch..., może teraz nazwać n-lkę durną ci..., a ta i tak nie znajdzie poparcia ani w dyrektorze, ani w świętojebliwych rodzicach rozwydrzonej gówniarzerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego Sz.P.Dyr upomniał nauczyciela. Przecież to słowo istnieje i każdy je zna ! Jest ono w słownikach, trzeba tylko sobie, nam, młodzieży wyjaśnic kiedy/ lub nie uzywac tego rzeczownika. PS Czy Sz.P.Dyr uważa, że swoją decyzją zresetuje ten wyraz z mózgów uczniów ??? Pozdrawiam Rodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
das napisał:
Drewniana metrowa linijka i po razie w łape! Stara, dobra i skuteczna metoda. A teraz nawet nauczyciel krzyknąć nie może na gówniarza, który jak pokazuje życie,np. nakłada nauczycielowi śmietnik na głowę... o zgrozo!!!
Taką łapę drewnianą linią pamiętam do dzisiaj. Nie zaszkodziła- nauczyła obowiązkowości bo bałam się jak licho kolejnej i nigdy więcej nie dostałam.Chłopcy to obrywali porządnie nawet paskiem na stoliku.Pan od geografii już wiekowy wyedukował rzesze młodych ludzi i życzę mu długich lat życia.Jestem przeciwna biciu dzieci.A co do śmietnika na głowie to szczerze powiem,że nauczycielowi z prawdziwego zdarzenia(powiem takiemu z ja...i )nikt nie odważy się tego zrobić,a łajzie ...tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chujowe to wypracowanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obszerniej http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,9707249,_Ch_____w_temacie_wypracowania_z_polskiego.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze.Nie mówimy ch... tylko penis,tak jest ładniej i naukowo. Swoją drogą to bardzo ciekawe ten ch.. czy penis dotarł do nauczycielki języka polskiego. I co było powodem jej zemsty na małolatach. Czyżby zazdrość....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy tylko potrafi pisać, jacy to biedni uczniowie, jak w ogóle nauczycielka mogła coś takiego im zrobić?! A gdyby zachowywali się tak jak potrzeba to nie musieliby dostawać kary. Weźcie się ogarnijcie i załóżcie tym swoim złotym dzieciom łańcuchy, bo one piją, palą, nie mają za grosz kultury, włóczą się nie wiadomo gdzie i atakują przypadkowych ludzi. Ale oczywiście wszyscy naokoło winni a dziecko święte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczniowie oburzeni tematem wypracowania?? A na przerwie potrafią użyć takich obelg wobec nauczyciela że im nawet to w łowie się nie mieści, a teraz oburzyli się tematem wypracowania. Śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vieslav napisał:
Każdy tylko potrafi pisać, jacy to biedni uczniowie, jak w ogóle nauczycielka mogła coś takiego im zrobić?! A gdyby zachowywali się tak jak potrzeba to nie musieliby dostawać kary. Weźcie się ogarnijcie i załóżcie tym swoim złotym dzieciom łańcuchy, bo one piją, palą, nie mają za grosz kultury, włóczą się nie wiadomo gdzie i atakują przypadkowych ludzi. Ale oczywiście wszyscy naokoło winni a dziecko święte.
Święta prawda. Rodzice myślą ze zawsze nauczyciel zły bo dziecko się poskarżyło, a nawet nie zdaje sobie sprawy jak ich dzieciak zachowuje się po wyjściu z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super zachowanie nauczycielki, dla mnie bomba. Przynajmniej widać jedność nauczycieli, a nie inny się śmieje, że koledze założyli kosz na głowę. Nic nie pisze o karze dla uczniów. Czyli właściwie została ukarana nauczycielka, bo zareagowała w niekonwencjonalny sposób? A uczniowie poskarżyli się rodzicom, bo muszą pisać wypracowanie, a takiego tematu nie da się zerżnąć z internetu:) Zaczyna się chyba sezon ogórkowy, coś nie ma o czym pisać. Ale zawsze można zrobić z igły widły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dyrektorze, gratuluję pracownika. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to prywatna szkoła. Łapówki, lizodupy i inne takie. Więc biedni uczniowie się poskarżą i nic im nie zrobią. Nauczycielka jest bardzo w porządku, ma ciekawe pomysły i miała powód żeby się zdenerwować, a dotarło to do niej bardzo łatwo. I tu akurat dyrektor (nie taki szanowny) bardzo często jest nazywany tym określeniem (chujem) i uważam, że bardzo często trafnie. Drodzy rodzice, wasze dzieci nie lepsze, bo połowa tej szkoły jest (żeby było do tematu) chujowo wychowana. Nawet nie wiecie co robią, ale przyznacie rację biednym 'oburzonym i zszokowanym' dzieciaczkom. I tak, mam rację, bo chodzę do tej chu*owej szkoły (niestety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytuł wypracowania to kluczowe pytanie w tej dyskusji.w temacie pracy nauczycielka przytoczyła tylko wypowiedź ucznia, a zresztą o co chodzi matce? czy szkoła nie ma z założenia uczyć i w y c h o w y w a ć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdurny artykuł. Już nie macie o czym pisać tylko o takich pierdołach. Ta gazeta schodzi na psy. Z drugiej strony nauczycielka zachowała się w innowacyjny sposób, a trzeba różnych zachowań aby dotrzeć do dzisiejszej młodzieży. Dziennik Wschodni i Radio zrobiły burzę w szklance wody. Nie piszcie o bzdurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się podoba reakcja nauczycielki, może da coś do myślenia uczniom i przestaną tak mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno dawno temu kiedy byłem w podstawówce, miałem ok. 8-9 lat nazwałem w trakcie lekcji kolegę deb***em. Nauczyciel kazał mi wyjaśnić przy całej klasie co znaczy słowo deb*** i dlaczego go użyłem. Zapadła długa cisza po której tenże nauczyciel poprosił żebym uzupełnił brakującą wiedzę w temacie przeprosił kolegę i w przyszłości zastanowił sie nad tym co mówię. Do dziś pamiętam i godności mi przez to nie ubyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wszyscy reagowali ..... nie tylko nauczyciele, to byłaby szansa na poprawę poziomu kultury językowej w Polsce. Szkoda, że oczywista reakcja Pani, pozostała jednak bez odzewu( uczniowie jednak wypracowania nie napisali:()!. Mało tego rodzice i dyrekcja utwierdzili ich w przekonaniu, że wolno WSZYSTKO, i że "starzy mogą im nagwizdać!!!! Lekcja jednak źle odrobiona--- i to przed dorosłych. Jakie sankcje ponieśli uczniowie, obrażając nauczyciela ? Nota bene "funkcjonariusza publicznego"? Pani nauczycielce życzę odwagi,wyrwałości i żelaznych nerwów! O tempora, o mores!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla nauczycielki, bardzo dobre zachowanie to da do myslenia uczniom, a po drugie to ludzie macie klapki na oczach i nie widzicie jak bardzo dzieci są oswojone z tego typu słowami jedynym sposobem jest je upowszednić aby dzieci nie widzialy w nich niczego wyjatkowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...