Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowe ogłoszenie na drzwiach przedszkola: Nie prowadzą na świadkowie Jehowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2017 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Znaczy sie,ze to Przedszkole ma tak dobra opinie i cieszy sie uznaniem i zaufaniem rodzicow,ze KTOS pomyslal, iż ta placowka jest prowadzona przez Świadków Jehowy, ktorzy z kolei cieszą sie zaufaniem u swoich np pracodawców, sąsiadów....itp. Poniewaz to uczciwi ludzie. Chrześcijanie , nie tylko z nazwy.... Dla pracownikow tego Przedszkola to ogromne WYRÓŻNIENIE i KOMPLEMENT....szkoda,ze tego nie docenili. W mojej firmie zatrudniam tylko i wyłącznie Świadków Jehowy....i wierzcie lub nie....ale właśnie dlatego mam wciąż nowych klientów a Świadkowie maja prace.... Poazdrawiam DN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kim są niech powiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie....pierze mózg w OMO czy w innym proszku do prania ? Wyprany mózg ...znaczy czysty....to chyba dobrze.... Z mojego doświadczenia nie pierze sie czystych "rzeczy".... a tylko BRUDNE.... Wiec jesli piara BRUDNE MÓZGI to znaczy , ze dobrze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to jest coś na rzeczy. Słyszałem od znajomych, że ich koleżanka zabrała stamtąd dziecko, ponieważ dziecko opowiadało różne rzeczy związane z religią nie do końca katolicką. Dlaczego nie napiszą jakiego są wyznania i jakie treści przekazują dzieciom w swoim przedszkolu tylko robią złą reklamę Świadkom Jehowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim naprawdę są Świadkowie jehowy: ***wobroniewiary.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie. Lepiej aby dzieci bawiły się zakimi zabawkami takimi mjak mkarabiny, potwory, czołgi, niż nie wzbudzającymi agresji przyjemnymi zabawkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadkowie Jehowy nie są Chrzescijanami. Nawet ich nazwa została zmieniona z Chrzescijanski Zbór Świadków Jehowy na Świadkowie Jehowy w Polsce  Oficjalny dokument na stronie Administracji i Cyfryzacji- Statut Świadków Jehowy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam Świadkiem jehowy ponad 20 lat. widziałam w tej organizacji dobre i zle rzeczy. z tym mordowaniem to przesada, oni starają się przestrzegać prawa, ale ich liderzy naciskają by wobec takich jak ja osob stosować ostracyzm , czyli wykluczenie społeczne. znam wypadki, ze nawet rodzina nie utrzymuje kontaktów z dzieckiem, które odeszło od organizacji. sj to ogólnie dobrzy ludzie, ale są manipulowani przez organizacje, często mocno sfanatyzowani , i pod wpływem nacisku grupy podejmują decyzje destruktywne dla nich samych. np. rezygnują z dzieci, wyższego wykształcenia,dobrze płatnej pracy, bo widza w tym zagrożenie dla swego " duchowego rozwoju", znana tez kwestia odmowy transfuzja krwi, mimo tak niekonsekwentne stanowiska ich przywódców do frakcji, tez kosztuje rocznie setki osób zycie. przykra sprawa. więcej info na .:***swiadkowiejehowywpolsce.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...