Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szacun stary
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miło :-)
0
Mam nadzieje, ze bedziesz wyjatkiem od reguly, ze im glosniejsze zareczyny i slub tym krotsze malzenskie pozycie.
0
Obciach. Przed filmem o wampirach. Miłego życia.
0
Bardzo Ci współczuję, obciach nie zaręczyny. Mam nadzieję,że potrafisz wybaczać,bo ja bym miała mu za złe do końca...po prostu wstyd..
0
Zemdliło mnie..........
0
w życiu bym nie chciała takich oświadczyn... to ma być intymna chwila dwojga ludzi a nie sali pełnej ludzi. przynajmniej moim zdaniem. poza tym ile ten koleś ma lat... 19? na tyle wygląda.
0
"Miłość nie szuka poklasku", nie wystaje na rogach ulic by wszyscy ją widzieli, nie afiszuje się w kinowych salach, przed kamerami, nie krzyczy, nie reklamuje się. Przeciwnie - jest cicha i pokorna. Taka jest prawdziwa miłość.
0
To żałosne jest. Tyle mam do powiedzenia
0
Każdy robi co mu pasuje, chcieli show to mają ja się oświadczyłem mojemu Misiowi na spacerze w Parku:) klęknąłem na mostku poprosiłem o rękę a później przeszliśmy 30 metrów dalej i tam na ławce leżał ogromny bukiet róż i balonik na hel w kształcie serca:)
0
to super !!! a po co pisze o tym Dziennik Wschodni ?? tak tylko pytam ??
0
Żenujące, podobnie jak oświadczyny na bilboardzie. Estetyka w stylu Joli Rutowicz.
0
Dziennik o tym pisze bo jeżeli dodatkowo informacja o tych zaręczynach pojawiła się w gazecie osoby wymienione z imienia i nazwiska otrzymały +100 do LANSU... heheheh
0
hehehe koles nawet gimnazjum nie ma skonczonego: http://nasza-klasa.pl/profile/6765225 , a ona chyba strasza od niego http://nasza-klasa.pl/profil ah ta najwieksza baza danych )
Ostatnio edytowany 30 listopada 2009 o 18:11
0
pewien lublinianin Maciej Łyjak... skoro piszemy pewien, to nie podajemy nazwiska i imienia a skoro jest imię i nazwisko to nie pewien lublinianin, tylko właśnie Maciej Łyjak
0
Oryginalny pomysł. Na pewno nie zapomną tych zaręczyn do końca życia. Pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego.
0
Jak Maciej Łyjak to już nie "pewien" ! Kto pisze te teksty ? Ta Hall to już nic nie robi ?
0
a Wy co krytykujecie to pewnie zazdroscicie i Was nikt nie zechce w zyciu ja tam podziwiam kazdy ma swoje pomysly i myslenie i zycze im duzo duzo szczescia a Wy krytykanci spojrzcie najpierw na siebie a pozniej oceniajcie innych pozdrawiam
0
Grzegorz - Świdnik napisał:
a Wy co krytykujecie to pewnie zazdroscicie i Was nikt nie zechce w zyciu ja tam podziwiam kazdy ma swoje pomysly i myslenie i zycze im duzo duzo szczescia a Wy krytykanci spojrzcie najpierw na siebie a pozniej oceniajcie innych pozdrawiam
tak się składa że ja akurat zaręczona jestem i jakoś nie narzekam że odbyło się to normalnie, po cichu. nie krytykuję - wyrażam własną opinię. ;]
0
Gość napisał:
hehehe koles nawet gimnazjum nie ma skonczonego: http://nasza-klasa.pl/profile/6765225 , a ona chyba strasza od niego http://nasza-klasa.pl/profil ah ta najwieksza baza danych )
Wątpie, że przez 8 lat od skończenia podstawówki siedział w gimnazjum. ktoś powinien douczyć się liczyć, żenada A co do młodych gratuluje
Ostatnio edytowany 30 listopada 2009 o 18:12
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: