Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szacun stary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze bedziesz wyjatkiem od reguly, ze im glosniejsze zareczyny i slub tym krotsze malzenskie pozycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciach. Przed filmem o wampirach. Miłego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Ci współczuję, obciach nie zaręczyny. Mam nadzieję,że potrafisz wybaczać,bo ja bym miała mu za złe do końca...po prostu wstyd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemdliło mnie..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w życiu bym nie chciała takich oświadczyn... to ma być intymna chwila dwojga ludzi a nie sali pełnej ludzi. przynajmniej moim zdaniem. poza tym ile ten koleś ma lat... 19? na tyle wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miłość nie szuka poklasku", nie wystaje na rogach ulic by wszyscy ją widzieli, nie afiszuje się w kinowych salach, przed kamerami, nie krzyczy, nie reklamuje się. Przeciwnie - jest cicha i pokorna. Taka jest prawdziwa miłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żałosne jest. Tyle mam do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy robi co mu pasuje, chcieli show to mają ja się oświadczyłem mojemu Misiowi na spacerze w Parku:) klęknąłem na mostku poprosiłem o rękę a później przeszliśmy 30 metrów dalej i tam na ławce leżał ogromny bukiet róż i balonik na hel w kształcie serca:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to super !!! a po co pisze o tym Dziennik Wschodni ?? tak tylko pytam ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące, podobnie jak oświadczyny na bilboardzie. Estetyka w stylu Joli Rutowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik o tym pisze bo jeżeli dodatkowo informacja o tych zaręczynach pojawiła się w gazecie osoby wymienione z imienia i nazwiska otrzymały +100 do LANSU... heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe koles nawet gimnazjum nie ma skonczonego: http://nasza-klasa.pl/profile/6765225 , a ona chyba strasza od niego http://nasza-klasa.pl/profil ah ta najwieksza baza danych )
Ostatnio edytowany 30 listopada 2009 r. o 18:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewien lublinianin Maciej Łyjak... skoro piszemy pewien, to nie podajemy nazwiska i imienia a skoro jest imię i nazwisko to nie pewien lublinianin, tylko właśnie Maciej Łyjak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oryginalny pomysł. Na pewno nie zapomną tych zaręczyn do końca życia. Pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Maciej Łyjak to już nie "pewien" ! Kto pisze te teksty ? Ta Hall to już nic nie robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Wy co krytykujecie to pewnie zazdroscicie i Was nikt nie zechce w zyciu ja tam podziwiam kazdy ma swoje pomysly i myslenie i zycze im duzo duzo szczescia a Wy krytykanci spojrzcie najpierw na siebie a pozniej oceniajcie innych pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz - Świdnik napisał:
a Wy co krytykujecie to pewnie zazdroscicie i Was nikt nie zechce w zyciu ja tam podziwiam kazdy ma swoje pomysly i myslenie i zycze im duzo duzo szczescia a Wy krytykanci spojrzcie najpierw na siebie a pozniej oceniajcie innych pozdrawiam
tak się składa że ja akurat zaręczona jestem i jakoś nie narzekam że odbyło się to normalnie, po cichu. nie krytykuję - wyrażam własną opinię. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehehe koles nawet gimnazjum nie ma skonczonego: http://nasza-klasa.pl/profile/6765225 , a ona chyba strasza od niego http://nasza-klasa.pl/profil ah ta najwieksza baza danych )
Wątpie, że przez 8 lat od skończenia podstawówki siedział w gimnazjum. ktoś powinien douczyć się liczyć, żenada A co do młodych gratuluje
Ostatnio edytowany 30 listopada 2009 r. o 18:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...