Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ile kosztowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się tam cieszy dziewczyna, ale ten chłopaczyna to nawet nie potrafi się poprawnie wysłowić, co na załączonym filmiku słychać. A poza tym mało romantyczne te zaręczyny, tylko taki mały show dla ubogich. Ale parze generalnie życzę szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz - Świdnik napisał:
a Wy co krytykujecie to pewnie zazdroscicie i Was nikt nie zechce w zyciu ja tam podziwiam kazdy ma swoje pomysly i myslenie i zycze im duzo duzo szczescia a Wy krytykanci spojrzcie najpierw na siebie a pozniej oceniajcie innych pozdrawiam
Zgadzam się z najmądrzejsza wypowiedzią pod tym artykułem,ja czekam skrycie na to że bliska mi osoba mi się oświadczy ale pewnie tak nie będzie i znowu będe musiała żyć w przekonaniu że''nikt mnie nie chce'' i że widocznie znowu nie z tym co trzeba zmarnowałam kolejne 3lata.Jak trudno jest znaleść tę własciwą osobe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, oświadczył się, obejrzeli jakiś dziwny film... ale kto się sprzedał mediom? po co to? nie wystarczył cyrk w kinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama dla kina,nie czaisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehehe koles nawet gimnazjum nie ma skonczonego: http://nasza-klasa.pl/profile/6765225 , a ona chyba strasza od niego http://nasza-klasa.pl/profil ah ta najwieksza baza danych )
deb***u znam go to moj kolega z osiedla oboje so juz po szkolach i studiuja i maja po 21 lat wiec jak nie wiesz co jestg rane to morda w kubel smieciu. Zalwassciska ze mial odwage pokazac przed nieznajomymi ludzmi ze kocha swoja dziewczyne. wogole w was jest 0 romantyzmu.Dla was tylko dupczenie sie liczy a nei uczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xgorgix napisał:
deb***u znam go to moj kolega z osiedla oboje so juz po szkolach i studiuja i maja po 21 lat wiec jak nie wiesz co jestg rane to morda w kubel smieciu. Zalwassciska ze mial odwage pokazac przed nieznajomymi ludzmi ze kocha swoja dziewczyne. wogole w was jest 0 romantyzmu.Dla was tylko dupczenie sie liczy a nei uczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw ludzie popatrzcie na siebie a potem oceniajcie innych, akurat tu jest mowa o mojej siostrze i powiem wprost: gown* powinno was obchodzic po ile maja lat i czy maja skonczone szkoly bo akurat dla zaspokojenia czyjejs wiedzy moja siostra studiuje medycyne, a ze milosc nie szuka poklasku jak widac na zalaczonym wywiadzie bylo napisane ze CHCIALEM COS WYJATKOWEGO... Poza tym ZAL to jest z tych ktorzy oceniaja kogos kogo nie znaja i szukaja temtu do rozmow na glupich forach dla idiotow. takie jest moje zdanie. i dodam ze takie rzeczy sa ogolnodostepne w internecie i nawet oni moga to zobaczyc, a jak juz jest kttos na tyle inteligentny i chce pokazac ze ma swoje konto na nk i wie jak sie nim poslugiwac i znalazl tam macka to pokaz tez smieciu swoje konto, posmiejemy sie rowniez i zobaczymy czy szkoly masz skonczone... ja nie rozumiem jak mozna robic sensacje z czegos o czym sie bladego pojecia nie ma... zareczyli sie i CH*J WAM DO TEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż fajny plagiat. Gościa nie stać było na własne słowa. żenada tu jest oryginał http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale zareczyny:) Znam Macka i to jeden z najcudowniejszych ludzi jakich w zyciu poznalam. Wybranka jego serca musi byc takze naprawde wyjatkowa osoba... zycze im szczescia:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...