Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję robić zdjęcia srającym na chodnikach i trawnikach psom oraz ich właścicielom, którzy nie POsprzątają po swoim zwierzaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się czepiacie, zobaczcie sobie Włościańską, na ścianach napisane same przekleństwa, żule itp itd. Mi to tam nie przeszkadza, ale szukacie sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję robić zdjęcia srającym po trawnikach psom i ich właścicielom, którzy nie POsprzatali po swoich pupilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek napisał:
Proponuję robić zdjęcia srającym na chodnikach i trawnikach psom oraz ich właścicielom, którzy nie POsprzątają po swoim zwierzaku.
RATUNKU! Jestem wyborcą PIS. Od dłuższego czasu wszystko ale to absolutnie wszystko, nawet niepozorna informacja kojarzy mi się z TUSKIEM i PO. Gdy pojawia się nowy, nawet nie związany z polityką artykuł np. o pogryzieniu przez psa, wypadku samochodowym, zjeździe filatelistów czy pielęgnowaniu żywopłotów na o-necie, wp.pl albo innym portalu muszę sobie ulżyć produkując komentarze, w których piszę, odmieniam i przekręcam słowa: TUSK, Ryży, PO itd. Do tego dochodzi często kompulsywna potrzeba pisania sylaby -PO- w każdym wyrazie dużymi literami. Niestety POmaga to na krótko. Czytałem ostatnio, że POradnie leczą już nawet zakuPOholików. Czy znacie lekarzy zajmujących się POdobnymi do mojej przypadłości? POmocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonimowy TUSKoholik napisał:
RATUNKU! Jestem wyborcą PIS. Od dłuższego czasu wszystko ale to absolutnie wszystko, nawet niepozorna informacja kojarzy mi się z TUSKIEM i PO. Gdy pojawia się nowy, nawet nie związany z polityką artykuł np. o pogryzieniu przez psa, wypadku samochodowym, zjeździe filatelistów czy pielęgnowaniu żywopłotów na o-necie, wp.pl albo innym portalu muszę sobie ulżyć produkując komentarze, w których piszę, odmieniam i przekręcam słowa: TUSK, Ryży, PO itd. Do tego dochodzi często kompulsywna potrzeba pisania sylaby -PO- w każdym wyrazie dużymi literami. Niestety POmaga to na krótko. Czytałem ostatnio, że POradnie leczą już nawet zakuPOholików. Czy znacie lekarzy zajmujących się POdobnymi do mojej przypadłości? POmocy!
hahahaha dobre 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt.: "Na ulicy Konrada Wallenroda na LSM kobieta wyciaga coś z torebki, a stojący obok strażnik miejski wypisuje blankiet. Najwidoczniej właśnie dostaje mandat." Wynika stąd, że to straznik dostaje mandat. Pogratulować dziennikarzynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec Głowny PKP Lublin-Europejska stolica kultury wrota Unii Europejskiej na Wschod. Wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe za co ta Pani na pierwszym zdjęciu dostała mandat Straż miejska zamiast zająć się realnymi problemami to daje mandaty za pierdoły ;/ ZLIKWIDOWAĆ STRAŻ MIEJSKĄ, zamiast ułatwiać życie mieszkańcom Lublina tylko je utrudniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie link do tej aplikacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maps.google.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna interwencja w lublinie w googlach: http://img19.imageshack.us/img19/2977/interwencja.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie z "odpoczywającymi" osobnikami na przystanku Dworzec Gł. PKP 01 zabawnie komponuje się ze sloganem na biletach MPK - Rozejrzyj się, jesteś w mieście inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i zdjęcia nietypowe, ale widok meneli na przystankach na PKP, trasa 13, lub 28 to normalny i typowy dla tej okolicy widok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecie nr 6 wymiata Zaje...ła (może pożyczyła) wózek z Lidla a w środku 2 worki ziemniaków pewnie była promocja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i nawet w google pod nova fajami handluja ;d;d http://www.images.net.pl/?di=M28I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ulicy Drewnianej jakiś typ robic coś przy samochodzie i mu rowa widać kawałek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie wiedzieć gdzie dobrze zjeść w Lublinie to sprawdźcie bloga - http://pizzakebablublin.blogspot.com - ja tylko dobrze radzę ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś czuwa nad komentarzami, widzę że wszystkie w piach poszły... moze niewygodne były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faith napisał:
Jak chcecie wiedzieć gdzie dobrze zjeść w Lublinie to sprawdźcie bloga - http://pizzakebablublin.blogspot.com - ja tylko dobrze radzę ^^
gońcie spamerów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nietypowego w pijaczkach i żulach przy dworcu pkp? Przeciez to codzienność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...