Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niewidoma z psem przewodnikiem? Z Contbusem nie pojedzie

Utworzony przez Gość, 26 czerwca 2014 r. o 17:56 Powrót do artykułu
Tak jest. Powinny się zastanowić. Przeprosić, że żyją i wyskoczyć z samolotu, najlepiej bez spadochronu. Ty leciałeś kiedykolwiek samolotem? Wiesz, jak jest w nim przestrzeń i jak się rozwiązuje problem psa przewodnika? Pojęcia nie masz człowieku, o czym piszesz.
Latam dwa, trzy razy w miesiącu. Zdarza mi się latać kiedy na pokładzie są psy asystujące: nie jest to problem. Osoby z alergią też nie są problemem: leki antyalergiczne są powszechnie znane. Współczuję Ci z powodu niskiego poziomu wiedzy, którą usiłujesz prezentować na forum. To wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Robolu! Szaleją zgodnie z przepisami - to oznacza, że jeżdżą bardzo ostro, pewnie, na granicy, ale zgodnie z przepisami i bezpiecznie (zero wypadków). Oznacza to, że mają odwagę pojechać tam, gdzie Ty byś się pewnie nie odważył. Już rozumiesz - na czym polega różnica? Szaleć nie oznacza jeździć niezgodnie z przepisami. I chyba dlatego ja jestem prawnikiem, a Ty - Robolem. Skoro używasz argumentów ad personam - to się doigrałeś. I naprawdę tylko tyle zrozumiałeś z tego, co napisałem? Współczuję i już wiem, dlaczego w tym województwie PiS ma takie dobre wyniki. Pozdrawiam.
Panie Prawniku, prowokacyjnie użyłem nicka "Robol": każdy kto przeczytał Pana i mój post rozumie dlaczego. Nie będę jednak dyskutować z głupkiem, bo zniżę się do poziomu "prawnika", który ma problem ze zrozumieniem prostych zdań. Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często podróżuję z firmą Contbus i cieszę się, że firma nie przewozi zwierząt. Mam alergię na sierść i nie miałabym ochoty siedzieć trzy godziny obok psa. To, że los nie był łaskawy dla tej Pani i musi korzystać z psa przewodnika to nie znaczy, że reszta społeczeństwa ma kłaść się jej do stóp. Pozatym są inne środki komunikacji więc powinna skorzystać z usług innego przewoźnika, a nie robić aferę.
Na alergię są leki; jeśli nie chcesz ich stosować możesz skorzystać z usług innego przewoźnika, pustoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś tak mam że uwielbiam pasjami egzaltowane ślepe panienki z psami które przyjechały (ciekawe czym) wygłosić wykład o tym jakie to są upośledzone i jakże to im bidom żle i tak dalej ... najbardziej to lubię je za to że w ramach dość tandetnej reklamy śmiało i bez żenady wzywają one policję by się wyżalić jak to im biednym ślepym i niezauważanym źle następnie znajdują one kupę czasu choć strasznie się spieszyły by pomęczyć zwierze w ciasnym i nieprzystosowanym do przewozu zwierząt busie... znajdują tę kupę czasu by sie wyżalać dziennikarzom - zupełnie przypadkiem będącym wtedy w okolicy dworca busów razem z kumplami z innych lokalnych redakcji ... w ogóle serce mi rośnie jak ślepe egzaltowane paniusie domagaja się by mogły zgodnie ze swoim świętym prawem polskim męczyć przez trzy godziny zwierzę które i tak już podle wykorzystują - ślepe paniusie są takie milusie... w sumie paniusia mogłaby też wyłupiać oczy młodym ślepym kotkom - czemu mają mieć lepiej niż ona? jak sądzicie fajny pomysł?
Gorąca prośba do moderatora: czy może powklejać wypociny tego prymitywa do innych gazet? Niech świat się dowie jakie w Lublinie (lub okolicach) są podłe i prymitywne indywidua!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mnie korci żeby ogólnopolskie ruszenie zrobić i protest z podpisami internautów wysłać do Urzędu Marszałkowskiego.Powinni cofnąć im pozwolenie.
Zrób chętnie się podpiszę, bo chamstwo i buractwo trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca postąpił słusznie niech sobie jedzie pociągiem bo pociąg jest większy a wiadomo pies zieje i ma oddech nie tego no chyba że mu pysk przepłukała płynem colgate miętowym bo inaczej siedzieć obok takiego psa 3 godziny jak on by na mnie ział to naprawdę niewyróbka zwłaszcza teraz latem. Tak więc w takich małych busach nie ma możliwości przewozu takich śmierdzieli i niech sobie jedzie w pociągu na korytarzu a jak tłok to w kiblu.
mietek jakie z ciebie tępe bydle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty mietek jesteś jakiś chory. Życzę Ci,obyś nigdy ie musiał potrzebować pomocy takiego psa.Ani ty,ani nikt z twojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąca prośba do moderatora: czy może powklejać wypociny tego prymitywa do innych gazet? Niech świat się dowie jakie w Lublinie (lub okolicach) są podłe i prymitywne indywidua!
oj moderator może nawet straszyć moją żonę - bywało już tak... ... ale zupełnie nie zmienia to faktu że to co próbowała zrobić egzaltowana panienka nie było niczym innym niż tylkoŚlepym okrucieństwem tak bowiem należy nazwać próbę upchnięcia 40 kg psa - to duży labrador w busie gdzie to zwierzę miałoby się męczyć przez 3 godzinyTO ŚLEPE OKRUCIEŃSTWO DO KTÓREGO JEDYNIE KALEKA JEST ZDOLNY oczywiście kiedy piszę o kalectwie to nie mam na myśli tego że ten potwór w ludzkiej skórze nie ma wzroku jej kalectwem jest całkowity brak serca czy szacunku do zwierzęcia które wykorzystuje ... to jest doskonały przykład który pokazuje ze nie każdy niewidomy powinien mieć psa przewodnika - powinno się badać czy dana osoba nie cechuje się skrajnym okrucieństwem wobec zwierzęcia... ... niestety bywa jak widać ze zwierzę trafia w ręce potwora a sa tacy którzy dla których niepełnosprawniść całkowicie uzasadnia i tłumaczy bycie ślepo okrutnym ja do nich jednak jak widać nie należę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie pseudo dziennikarze zanim zaczniecie o czymś GRYZMOLIĆ warto wcześniej się do tego przygotować!Przewożnk bowiem ten jako pierwszy w POLSCE uruchomił usługę skierowaną do osób niepełnosprawnych na najwyższym poziomie a było to lat dziesęć temu.Pani Niewidoma z pieskiem ma możliwość skorzystania z tej usługi od DZISIĘCIU LAT!!! NIEPEŁNOSPRAWNI.pl "Przyjazny transport na lini Lublin-Warszawa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek a taki ciemnogród w naszym cudownym kraju... Tak, pies przewodnik ma możliwość wchodzenia WSZĘDZIE i jest to zapis w naszym prawie. Jeśli pomimo dostępu do wiedzy : internet, prasa, radio, książki, TV tak trudno ludziom sprawdzić, co pies przewodnik "może" i gdzie może przebywać, to ich osobisty problem. W dzisiejszych czasach ludzie są w stanie pomylić także pompę insulinową do ratowania życia z mp3jką albo bombą... Paranoja. Niewiedza to największa choroba XXI wieku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie pseudo dziennikarze zanim zaczniecie o czymś GRYZMOLIĆ warto wcześniej się do tego przygotować!Przewożnk bowiem ten jako pierwszy w POLSCE uruchomił usługę skierowaną do osób niepełnosprawnych na najwyższym poziomie a było to lat dziesęć temu.Pani Niewidoma z pieskiem ma możliwość skorzystania z tej usługi od DZISIĘCIU LAT!!! NIEPEŁNOSPRAWNI.pl "Przyjazny transport na lini Lublin-Warszawa".
nie było by darmowej reklamy jej ślepego pindyzmu wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wlasciciel ta kawal dziada!!!jego interesuja tylko pieniadze,a dobro ludzkie ma w d....Telefon odebrala zapewne zona,albo coreczka.Pojeb....rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pinda dzwoniła jedynie na policję : "na dworcu przy ul. Ruskiej doszło do niemiłego zdarzenia. – Kierowca odmówił mi sprzedania biletu powołując się na zakaz wprowadzania zwierząt. Nie trafiały do niego żadne argumenty i powoływanie się na polskie prawo, które pozwala niewidomej wejść z psem do środków komunikacji publicznej – mówi pani Justyna. Zwierzę miało wymaganą uprząż, certyfikat potwierdzający status psa asystującego i zaświadczenie o wymaganych szczepieniach. Po konsultacjach z kolegą kierowca nie wpuścił jednak kobiety do busa.Pani Justyna wezwała policję. Funkcjonariusze poinformowali ją, że nie mogą nakazać kierowcy zabrania niewidomej z psem." czyżby jakiś kolega pindy sugerowalże na policji telefony odbiera zona,albo coreczka właściciela firmy przewozowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wlasciciel ta kawal dziada!!!jego interesuja tylko pieniadze,a dobro ludzkie ma w d....Telefon odebrala zapewne zona,albo coreczka.Pojeb....rodzina
 
Bo wlasciciel ta kawal dziada!!!jego interesuja tylko pieniadze,a dobro ludzkie ma w d....Telefon odebrala zapewne zona,albo coreczka.Pojeb....rodzina
człowieku ty chyba nie wiesz co mówisz  uważaj na co piszesz o czyjejś rodzinie bo może kiedyś ktoś wypowie się tak o twojej;/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotować takich drani.Nie jeździć z nimi i tyle w temacie."Firma przyjazna niepełnosprawnym" śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na alergię są leki; jeśli nie chcesz ich stosować możesz skorzystać z usług innego przewoźnika, pustoto!
a jeżeli w reguleminie jest jasno napisane że zwierząt nie przewożą to może dlatego ta Pani jechała z tym przewoźnikiem a Pani z cuchnącym pieskiem powinna "skorzystać z usług innego przewoźnika"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...