Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O Titanicu tez mówili, że jest niezatapialny. I co !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja i pośmiewisko z gminy na wysokim szczeblu, która kliką radawiecko-motycką stoi. A ten Dudek zKUL-u to chyba tak twierdzi po spowiedzi radnego. Bo nie ważne, że nie mogłeś jak był czas tylko teraz można bo jesteś rozgrzeszony ale czy nawrócony. No bo gdzie by coś nie łyknąć. Jest sie przecież polakiem ( duża litera tutaj nie pasuje.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sundy mielu, mielu.... i jak trza jesce pomielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy samych takich kompetentnych wykładowców mają na KUL-u???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby mi się tylko stryjna nie przyśniła ! Tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pani gienia (z którego pgru ją wogóle wzieli ??) ma wątpliwości i nie może podjąć decyzji to może trzeba też ją odwołać ?? Będzie miała wiele więcej czasu na przemyślenie paru spraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecia tych dwojga OSOBNIKOW sa komentarzem samym w sobie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem kto jest prowokatorem tych wszystkich bzdurnych artykułów. Czy Wy Wszyscy nie macie już innych problemów tylko pranie ciągle czyiś brudów. Ciekawa jestem kogo tak boli władza w naszej gminie. Bo przychodzi mi na myśl tylko jeden osobnik bardzo bezczelny typ P. Michalak a już myślałam że pogodził się z porażką. Ale nie trzeba nadal drążyć żeby się do stołka dostać. na szczęście sam pod sobą dołek wykopał i do tej władzy nie doszedł trzeba było nie naruszać prywatności mieszkańców Motycza i fotografować ich z helikoptera to może losy inaczej by się potoczyły. Weżcie Wy się wreszcie do roboty obiboki i zacznijcie coś robić żeby się ludziom lepiej żyło, nie było bezrobocia, pijaństwa, chuligaństwa itp. Pewnie nikt z was nigdy nie jeździł po piwku świętoszki się znalazły. Co wcale nie znaczy że pochwalam występek Pana Dudy wręcz przeciwnie jestem ogromnym przeciwnikiem alkoholu ale skoro tak się zdażyło i nawet Ministerstwo nie wie co z tym zrobić to o czym my tu wogóle mówimy. To kto parcuje w tym ministerstwie skoro mądrzy jego pracownicy wybitnie szkoleni po studiach nie znają sie na prawie i tych wszystkich przepisach to co wam zwykłym mieszczuchom się wypowiadać na ten temat. A jakiego Wy macie gospodarza? Ten to dopiero siedzi w stołek pierdzi pensyjkę porządną bierze i ma wszystko w glębokim poważaniu. Ja osobiście będę bronić władzy rządzącej moją gminą wreszcie się coś dzieje porobione są szosy chodniki oświetlenie i jeszcze wiele innych rzeczy, jestem zadowolona i nie żałuję oddanego głosu na tych ludzi. I jest dla mnie bez znaczenia czy oni są z PSL-u czy PO czy PiS-u aby nie brali pieniędzy za obijanie się tylko pracę. A to widać gołym okiem. A temu co się nie podoba mieszkanie w gminie Konopnica to przecież nikt go tu nie trzyma niech sprzeda posiadłość za która weźmie porządna kase i i przeniesie się np do Kraśnika to dopiero doceni czym jest nasza gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i w końcu jakis mądry komentarz!!!! Weźcie się w końcu do roboty, a nie komuś brudy pierzecie, nie wspominając o tym, że jeden dziennikarz wciąż o tym pisze - pan Panas. Może zaczniemy pana Brudy prać na łamach gazety??? Swoją drogą p. Michalakowi również dziękujemy, a obecnym władzom gminy dziękuję za to, że gołym okiem widać różnicę w np. otoczeniu, w porównaniu z tym co było jeszcze parę lat temu ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha Pan wójt Żydek natomiast według was to wzór cnót ?? a kto dowoził ludzi z Lipniaka na wybory, żeby na niego głosowali ?? kto dopisywał ?? przez to były powtórzone wybory, więc była to prawda. Owszem wygrał drugą turę ale nie ma się co dziwić, zaraz potem podpisał korzystny dla siebie i Lipniaka itd przebieg obwodnicy to głosowali proste. Ot cała kampania wyborcza - wersja Pana Michalaka vs wersja Pana Żydka tutaj sprostowanie - Pan Żydek puścił obwodnice przez kilka wsi, pośrodku zabudowy, zamiast wariantu "komunistycznego" który był zarezerwowany przez 20 lat w projektach i innych dokumentach. Pan Michalak niestety reprezentował mniejsze wsie (może z 1000 głosów przy 100% frekwencji) vs pan Żydek (radawczyki i inne wieksze) takie prawo demokracji. trudno. I co niby takiego się zmieniło w gminie ?? Po panu Hieronimie G. to każdy będzie lepszy... Bo ówczesny "naczelnik" nic nie robił, a teraz wymuszone unijne fundusze na oświetlenie i tyle się zmieniło. Pobocza dalej zaniedbane, proste chłopy z PSL'u "orają" po asfalt bo mało... a woda płynie ulicą ! Dziur tyle, że muszę jechać slalomem, ale w okolicy pana wójta oczywiście wszystko się robi, nawet drugie ujęcie wody Jeśli pani Genowefa nie wie czy może, czy ma wątpliwości to proszę ustąpić ze stanowiska, Ja wiem co należy w tej sytuacji zrobić. W ministerstwie pracuje wiele mądrych głów. A jeśli nie rozumiesz jeden tłumoku z drugim że w tym kraju nie decyduje mądrość tylko polityka to już wasz problem. Polityke moi drodzy to się robi pod takich głąbów jak wy. I mądrzy w ministerstwie niestety nie mający układów nic nie zmienią. Bo CIEMNYM LUDEM ŁATWIEJ SIĘ RZĄDZI. myślcie częściej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powyzsze komentarze to pracownicy urzedu gminy w konopnicy napisali.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za gmina, co za władze. Tylu madrych ludzi tam mieszka a takie wiejskie kmioty rzundzo. Czas na zmiany, pora już na pana panie Zydek!!! Zmarnowan cztery lata, lampy, których żeś pan nastawiał oświetliły tylko miernotę pańskich rzundów. Totalny marazm, zero pomysłów, bo chyba nie nie sądzi pan że te klepiska, które zwie pan boiskami, a przy okazji remont ukochanej szkoły w Radawcy to jakieś realne sukcesy. Mieszkańcy, wyzwolcie się od rodziny Zydków, Marianie, Mirosławie, idźcie swoją drogą, bo ta którą teraz idziecie to same niepowodzenia. Najgorsze to, że wsza nieudolność przekłada si na klęskę całej gminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiko napisał:
powyzsze komentarze to pracownicy urzedu gminy w konopnicy napisali.....
NIE NIE JESTEM PRACOWNIKIEM URZĘDU GMINY TYLKO MIESZKANKĄ MOTYCZA I NIKOGO NIE BRONIĘ TYLKO MAM OTWARTE OCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ ŻE PAN ŻYDEK MA DUŻO LUDZI KTÓRZY MU ZAZDROSZCZĄ STANOWISKA I WYKSZTAŁCENIA A TY MIERNOTO CO TU WYPISUJESZ TAKIE SŁOWA JAK NP. RZUNDZO TO RYPNIJ SIE W ŁEB BO NA WSI NIE ŻYJA JACYŚ SAMI deb***E TYLKO WIĘKSZOŚĆ JEST LUDZI WYKSZTAŁCONYCH SAMA JESTEM KSIĘGOWĄ I CHĘTNIE BYM CI PRZYWALIŁA ZA TĘN NIE WYPARZONY RYJ I OBRAŻANIE. A WOGÓLE KTO TO JEST TEN PER PAN PANAS CO TO ZA FIGURA ŻE JA JESZCZE O NIM NIE SŁYSZAŁAM A MOŻE GO ZNAM ZAPRASZAM PANA NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIE WIEJSKIE DO SZKOŁY W MOTYCZU TO SIĘ POZNAMY. I ZAPRASZAM TE WSZYSTKIE MIERNOTY TAK POTĘPIAJĄCE WŁADZE KONOPNICY NIECH SIE WYPOWIEDZĄ W REALU A NIE NA ŁAMACH FORUM INTERNETOWEGO. TYLKO ŻEBY SIE POKAZAĆ PUBLICZNIE I NAJWAŻNIEJSZE ODEZWAĆ - TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ TYLKO ŻE TO SA SAMI TCHÓRZE, KTÓRZY POTRAFIĄ SIĘ POPISYWAĆ SWOIMI BŁYSKOTLIWYMI SPOSTRZEŻENIAMI JAK ICH NIKT NIE WIDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hahaha Pan wójt Żydek natomiast według was to wzór cnót ?? a kto dowoził ludzi z Lipniaka na wybory, żeby na niego głosowali ?? kto dopisywał ?? przez to były powtórzone wybory, więc była to prawda. Owszem wygrał drugą turę ale nie ma się co dziwić, zaraz potem podpisał korzystny dla siebie i Lipniaka itd przebieg obwodnicy to głosowali proste. Ot cała kampania wyborcza - wersja Pana Michalaka vs wersja Pana Żydka tutaj sprostowanie - Pan Żydek puścił obwodnice przez kilka wsi, pośrodku zabudowy, zamiast wariantu "komunistycznego" który był zarezerwowany przez 20 lat w projektach i innych dokumentach. Pan Michalak niestety reprezentował mniejsze wsie (może z 1000 głosów przy 100% frekwencji) vs pan Żydek (radawczyki i inne wieksze) takie prawo demokracji. trudno. I co niby takiego się zmieniło w gminie ?? Po panu Hieronimie G. to każdy będzie lepszy... Bo ówczesny "naczelnik" nic nie robił, a teraz wymuszone unijne fundusze na oświetlenie i tyle się zmieniło. Pobocza dalej zaniedbane, proste chłopy z PSL'u "orają" po asfalt bo mało... a woda płynie ulicą ! Dziur tyle, że muszę jechać slalomem, ale w okolicy pana wójta oczywiście wszystko się robi, nawet drugie ujęcie wody Jeśli pani Genowefa nie wie czy może, czy ma wątpliwości to proszę ustąpić ze stanowiska, Ja wiem co należy w tej sytuacji zrobić. W ministerstwie pracuje wiele mądrych głów. A jeśli nie rozumiesz jeden tłumoku z drugim że w tym kraju nie decyduje mądrość tylko polityka to już wasz problem. Polityke moi drodzy to się robi pod takich głąbów jak wy. I mądrzy w ministerstwie niestety nie mający układów nic nie zmienią. Bo CIEMNYM LUDEM ŁATWIEJ SIĘ RZĄDZI. myślcie częściej....
DO TWOJEJ WIADOMOŚCI NIE JESTEM PRACOWNIKIEM GMINY ALE WIDAĆ ŻE NIE JESTEŚ ZBYT DOBRZE POINFORMOWANY NIE WSZYSTKIE DROGI NALEŻĄ DO GMINY I GMINA NIE MA OBOWIĄZKU SIĘ NIMI ZAJMOWAĆ ZGŁOŚ SIĘ RACZEJ ZE SWOIMI PRETENSJAMI DO REJONU DRÓG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO4563 napisał:
NIE NIE JESTEM PRACOWNIKIEM URZĘDU GMINY TYLKO MIESZKANKĄ MOTYCZA I NIKOGO NIE BRONIĘ TYLKO MAM OTWARTE OCZY.
otwarte oczy chyba wprost na pana Żydka. hahaha mąż ? wujek ? tata ? brat ? kolega ? bo kto inny mógłby tak zacięcie bronić nieudolności ? co takiego niby się zmieniło ? poza oświetleniem ? które jest tak fatalnie wykonane, że woda płynie drogą (jezdnią, ulicą)ponieważ pobocze jest wyżej niż ziemia z wykopu pod instalacje elektryczna zasilającą owe lampy chłopi dalej uprawiają swoje pola po sam asfalt, pobocza zaniedbane w zimie praktycznie żywy lód był ciągle, drogi przejezdne jednym pasem, koleiny i dziury się takie porobiły, że można gdzieniegdzie koło urwać. kanalizacja miała być, a powstał jakiś komitet i zbieraja pieniadze, bo wojt zdaje sie przespał fundusze unijne za sukces uznałbym budowe chodników, poprawienie jakości dróg, kanalizacje, wodociąg gmina podmiejska a wodociągu gdzie niegdzie niema internetu bezprzewodowego też, sieci telekomunikacyjnej zadnej a przeciez na to wszystko unia daje pieniadze wiec szanowana pani/panie zdejmij klapki z oczu, bo ten wójt to jedynie pieniadze bierze a nic nie robi... ale czego mozna sie było spodziewać ? przecież chodziło tylko o pozytywny dla niego przebieg obowodnicy, to była jego pierwsza decyzja ! przeciać marynin, konopnice itd środkiem zabudowy środeczkiem wpakować ekspresówke byle z dala od jego gospodarstwa, domostwa ... dziekuje za uwage. dowidzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO4563 napisał:
DO TWOJEJ WIADOMOŚCI NIE JESTEM PRACOWNIKIEM GMINY ALE WIDAĆ ŻE NIE JESTEŚ ZBYT DOBRZE POINFORMOWANY NIE WSZYSTKIE DROGI NALEŻĄ DO GMINY I GMINA NIE MA OBOWIĄZKU SIĘ NIMI ZAJMOWAĆ ZGŁOŚ SIĘ RACZEJ ZE SWOIMI PRETENSJAMI DO REJONU DRÓG.
A I JESZCZE JEDNO PLANY NA BUDOWĘ OBWODNICY BYŁY OD DAWIEN DAWNA PO LINI WYSOKIEGO NAPIĘCIA A TOŻE KTOŚ SIĘ W TYM MIEJSCU POBUDOWAŁ I TERAZ STARCI POSIADŁOŚĆ TO MIEJCIE PRETENSJE DO GOŁOFITA TO ON WYDAWAŁ POZWOLENIA TERAZ IDŹCIE DO NIEGO NIECH WAS PRZYGARNIE DO SIEBIE I POCIESZY. A NIE WIECIE JESZCE JEDNEJ RZECZY O WPŁYWACH PANI KOZIDRAK I CUGOWSKIEGO I TO NIE SĄ WPŁYWY W GMINIE TYLKO NIECO WYŻEJ. TAKŻE WARA OD WŁADZ GMINY MAM NADZIEJE ŻE PAN MIREK BĘDZIE W NASTĘPNYCH WYBORACH NA WÓJTA STARTOWAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO4563 napisał:
DO TWOJEJ WIADOMOŚCI NIE JESTEM PRACOWNIKIEM GMINY ALE WIDAĆ ŻE NIE JESTEŚ ZBYT DOBRZE POINFORMOWANY NIE WSZYSTKIE DROGI NALEŻĄ DO GMINY I GMINA NIE MA OBOWIĄZKU SIĘ NIMI ZAJMOWAĆ ZGŁOŚ SIĘ RACZEJ ZE SWOIMI PRETENSJAMI DO REJONU DRÓG.
hahaha nie no nie rozmieszaj mnie, droga przez marynin nie jest drogą gminną ? hahaha no tak jest drogą niczyją...a już na pewno nie jest warta uwagi taty ? wujka ,cioci stryjka wójta , bo tam nie mieszkają prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A I JESZCZE JEDNO PLANY NA BUDOWĘ OBWODNICY BYŁY OD DAWIEN DAWNA PO LINI WYSOKIEGO NAPIĘCIA A TOŻE KTOŚ SIĘ W TYM MIEJSCU POBUDOWAŁ I TERAZ STARCI POSIADŁOŚĆ TO MIEJCIE PRETENSJE DO GOŁOFITA TO ON WYDAWAŁ POZWOLENIA TERAZ IDŹCIE DO NIEGO NIECH WAS PRZYGARNIE DO SIEBIE I POCIESZY. A NIE WIECIE JESZCE JEDNEJ RZECZY O WPŁYWACH PANI KOZIDRAK I CUGOWSKIEGO I TO NIE SĄ WPŁYWY W GMINIE TYLKO NIECO WYŻEJ. TAKŻE WARA OD WŁADZ GMINY MAM NADZIEJE ŻE PAN MIREK BĘDZIE W NASTĘPNYCH WYBORACH NA WÓJTA STARTOWAŁ.
niezła propaganda. Plan socjalistyczny (brzydko mówiac komunistyczny) przewidywał niedoinformowana/y pani/e wydzielony i naniesiony na mapy pas pod przyszłą obwodnice w okolicach radawca. Dlatego nieudacznik swoja drogą pan Hieronim G. wydawał pozwolenia tutaj gdzie obecnie jest obwodnica. prosze bardzo niedoinformowany ignorancie , na tym forum masz plany z 1988 r http://www.skyscrapercity.com/showthread.p...3021&page=2 widać wyraźnie węzeł RADAWIEC !! Zdejmij głupcze klapki z oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maryninianin napisał:
otwarte oczy chyba wprost na pana Żydka. hahaha mąż ? wujek ? tata ? brat ? kolega ? bo kto inny mógłby tak zacięcie bronić nieudolności ? co takiego niby się zmieniło ? poza oświetleniem ? które jest tak fatalnie wykonane, że woda płynie drogą (jezdnią, ulicą)ponieważ pobocze jest wyżej niż ziemia z wykopu pod instalacje elektryczna zasilającą owe lampy chłopi dalej uprawiają swoje pola po sam asfalt, pobocza zaniedbane w zimie praktycznie żywy lód był ciągle, drogi przejezdne jednym pasem, koleiny i dziury się takie porobiły, że można gdzieniegdzie koło urwać. kanalizacja miała być, a powstał jakiś komitet i zbieraja pieniadze, bo wojt zdaje sie przespał fundusze unijne za sukces uznałbym budowe chodników, poprawienie jakości dróg, kanalizacje, wodociąg gmina podmiejska a wodociągu gdzie niegdzie niema internetu bezprzewodowego też, sieci telekomunikacyjnej zadnej a przeciez na to wszystko unia daje pieniadze wiec szanowana pani/panie zdejmij klapki z oczu, bo ten wójt to jedynie pieniadze bierze a nic nie robi... ale czego mozna sie było spodziewać ? przecież chodziło tylko o pozytywny dla niego przebieg obowodnicy, to była jego pierwsza decyzja ! przeciać marynin, konopnice itd środkiem zabudowy środeczkiem wpakować ekspresówke byle z dala od jego gospodarstwa, domostwa ... dziekuje za uwage. dowidzenia
JESTEM DLA PANA WÓJTA CAŁKIEM OBCĄ OSOBĄ KTÓRA TEŻ ZEBY WYWALCZYĆ SOBIE COŚ NIEŹLE MU ZA SKÓRE ZALAZŁA. a FUNDUSZE UNIJNE MÓJ DROGI BO WIDAĆ NIE JESTES ZBYT DOBRZE ZORIENTOWANY WCALE NIE JEST TAK ŁATWO UZYSKAĆ TO NIE JEST KWESTIA NAPISANIA BYLE JAKIEGO PAPIERKU A DROGI JAK JUŻ WSPOMNIAŁAM WYŻEJ NIE WSZYSTKIE NALEŻĄ DO GMINY TYLKO DO REJONY DRÓG TAKŻE NAJPIERW SIĘ ZORIENTUJ W TEMACIE A POTEM DOPIERO SIĘ WYPOWIADAJ. iNTERNET BEZPRZEWODOWY TEŻ NIE JEST W NASZYM REJONIE BARDZO MOŻLIWY GDYŻ JEST BARDZO PAGÓRKOWATY I ROŚNIE BARDZO DUŻO DRZEW A JEDEN NADAJNIK MA ZASIĘG W OBRĘBIE JEDNEGO KM. W LINII PROSTEJ. A OBWODNICA TO MIAŁA BYĆ OD SAMEGO POCZĄTKU PO LINI WYSOKIEGO NAPIĘCIA. A KLAPKI Z OCZU JUŻ DAWNO MI SPADŁY MÓJ DOGI PANIE WIESZ CO NIE ZAZDROSZCZĘ MU TYCH PIENIĘDZY JAK MASZ CHĘĆ TO SAM STARTUJ W WYBORACH ZOBACZYMY CO TY NAWOJUJESZ. POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...