Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nightskating Lublin: Nocny przejazd przez miasto (wideo)

Utworzony przez olaf, 26 września 2013 o 22:38 Powrót do artykułu
Wynocha won do europy z tymi skejtami..wczoraj zydy policji i straży miejskiej w ch...i mosadu ... dziś też koguta wyly ... do roboty psiaki raz raz do budy...dajcie spać ludziom...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bedziemy jezdzic nadal a TY spierdalaj  
0
Olaf ... masz coś pod kopułką nie tak... szkoda marnować słów na ciebie. Brawo Dla NSL :) Oby tak dalej. Powodzenia:)
0
Nie mam nic do rolkarzy i imprez nocnych, każdy chce podkreslić w mieście swoją obecność, ale dla czego tak głośno!!! Wiem, że imprezy masowe mogą zakłócać ciszę nocną, ale przeważnie odbywa się to w jednym miejscu i dotyczy głownie samych zainteresowanych. Tym razem nie mam pojecia czemu, ktoś pozwolił i ochraniał hałaśliwą grupę "jeżdżących inaczej". Jeśli skutkiem miało być zniechęcenie mieszkańców miasta do rolkarzy, to Wam się udało!
0
Wypierdalaj za horyzont jak coś sie nie podoba dalej bedziem na rolkach nakurwiać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: