Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zamiast za liczenie pieniędzy weźcie się za nauczanie bo jesteście na szarym końcu w rankingu uczelni medycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeżdżają z powrotem, bo nie jest możliwe wyleczenie Polaków z zawiśći genetycznej. Takie same decyzje podejmują absolwenci innych uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szarym końcu? Eee, to chujowo się kojarzy. Lepiej było napisać, że zamykamy ranking i podać na to dowód. Polscy absolwenci szkół średnich, którzy zdają na wydział lekarskie mają klepicha o kilkadziesiąt punktów lepsze, niż najlepsi na świecie. Zatem proszę nie 3,14r/lić farmazonów. Nawet na KUBIE nie ma lepszych kandydatów od Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wczesnej komuny normą w Polsce jest NEPOTYZM i kolesiostwo, które niszczą rynek pracy. Przykład: 80% całkowicie niekompetentnych członków PSL wciśnięto dzieki kolesiostwu na wysokie stanowiska w strukturach państwa. Jak później fachowcy i wykształceni absolwenci uczelni maja się załapać do godziwej pracy? Gumofilce ze strachu o stołk izrobią wszystko, żeby specjalistów wysłać za granicę. Nawet targi pracy mu zorganizują z agencjami od HR. Podać przykłady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem tylko czapa dla takich bydlaków. Nie ma im kto naprostować klepich. Niestety ja również tego nie uczynię. Chyba, że zadziała fala ponad 10-metrowa na Bałtyku, a ja udowodnię, iż jest ona ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Minister Zdrowia nie wymienił konsultanta krajowego z anestezjologii?!Egzaminu Pes znowu nie zdała większość zdających - szczegóły na www.cem.edu.pl w wynikach egzaminów specjalizacyjne - sesja wiosenna.Wiadomosc musi dotrzeć do mediów.Pacjenci przez takie działania pozbawieni są dostępu do anestezjologów! KTO ODPOWIADA ZA TAK FATALNE SZKOLENIE POLSKICH ANESTEZJOLOGÓW?! Panie Ministrze - dlaczego jest Pan bierny w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy studenci niech płacą za studia.nie chcę aby uczyli się za moje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy studenci niech płacą za studia.nie chcę aby uczyli się za moje pieniądze.
Płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...