Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
artykul o bezrobotnych w dziale platnym ( w dziale dla bogatych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy dokładnie sprawdzili urząd w Świniku i jego ( ostatnio prawie obalonego ) przyspawanego do stołka WSZECHMOGĄCEGO WŁADIMIRA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośredniaki to tylko stołki dls urzedasow za publiczną kasę. Zmiencie zasady funkcjonowania i wynagradzania ( teraz nie wolno im pobierać zadnych oplat) prywatnych agencji a oni zawszr coś znajdą. Zamiast utrzymywać za ciężkie miliony armię urzedasow, płacić i budować okazałe gmachy (patrz Wojewódzki Urząd Pracy) dajcie to za aktywność agencjom. W tych eszelkich UP'-ach to tylko przewalanie papierow, wymyślanie bzdurnych akcji bez efektu. Sztuka dla sztuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelski urząd pracy - instytucja pomyłka, nigdy nie zaproponował mi żadnej oferty pracy !! skończyłem studia, kursy i WIELKIE NIC, nie wiem po co taka instytucja funkcjonuje, żeby potwierdzić opiekę zdrowotną dla bezrobotnego ? jedynie staże które są stratą czasu bo nikt po stażu nie zostaje zatrudniony co w konsekwencji jest jedynie minusem dla bezrobotnego - stracony czas. napewno należy coś w tym temacie zmienić, nie może być staży miesiąc za 700 zł wypłaty bo będzie to darmowa siła robocza która się zmienia z miesiąca na miesiąc. Może UP umieści jakieś statystyki dotyczące osób zatrudnionych po stażach które otrzymali ? średnie wynagrodzenie za staż ? (niższe od zasiłku?) .....teraz już pracuję, oczywiście bez pomocy UP ale jedna wielka porażka UP a jeszcze jakiś czas temu myślałem że pomogą w znalezieniu pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lubelskim MUP dzielą i rządzą PiSiory. dla przykładu PiS-owski radny Pitucha(to ten co na radzie miasta rzucił pytanie "czy masturbacja jest źródłem dobrostanu) jest kierownikiem referatu logistyki, więc nie dziwcie się, że urząd nie domaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzedy pracy w Polsce to oszustwo , jak to mozliwe że firma Y przyjmuje stażystę ( sama go wybiera z urzedu pracy) , urząd płacy dla firmy y za szkolenie . Stażysta jest tylko zwykłym robolem ( nie ma mowy o szkoleniu) .Firma Y zwalnia stażystę i bnierze kolejnego jelenia do pracy . Firma Y ma układ z urzedem pracy!!!!!!!!!!!! bo w innym przypadku nie otrzymała by kolejnego dofinansowania na szkolenia !!!!!!!! To debilizm Państwa ...a statystki sie poprawiają hehehheeheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd pracy daje pracę ludziom tam pracującym. I tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik sprawdzal urzedy pracy-ktore? Bo w moim nikt nikowca na oczy nie widzial. Nastepna bzdura brukowca. A swoja droga niech napisza jacy sa leniwi bezrobotni,brudni i smierdzacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd pracy w Lublinie to istna tragedia. Chodzę już tam od lipca i dalej nie posiadają żadnych ofert stażu. Propozycji nie brakuje tam tylko dla przedstawicieli handlowych. Skierowali mnie właśnie do takiej firmy, gdzie wypytywali o bzdury np. nazwisko perkusisty Budki Suflera lub wicemarszalka województwa lubelskiego. Cała rozmowa wyglądała jakby szukali pracownika na stanowisko kierownicze lub dyrektora. Odpowiedz byla oczywiście nagatywna. Co gorsza, w urzędzie drugi tydzień nie ma decyzji odnośnie tego stażu, przez co nie mogę zapoznać się z innymi propozycjami. Szukanie stażu na własną rękę też lepsze nie jest bo nigdzie nie gwarantują zatrudnienia i odpowiedz jest odmowna. Praca dorywcza wiąże się z umowa, przez co tracę statut bezrobotnego dający mi prawo stażu. Ogólnie nic tylko wyjeżdżać z tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik sprawdzal urzedy pracy-ktore? Bo w moim nikt nikowca na oczy nie widzial. Nastepna bzdura brukowca. A swoja droga niech napisza jacy sa leniwi bezrobotni,brudni i smierdzacy.
skoro tak nie lubisz bezrobotnych to może czas zmienić pracę... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd pracy w moim 14tys. mieściie nakręca tanią siłę roboczą w ramach stażu dla prywatnych dwóch czy trzech dużych przedsiębiorców tz. zatrudnienie na 3-mieciące refundacji po 900,0zł i trzy w tej samej kwocie pokrywa biznes. W sumie pól roku darmowej siły roboczej o 50% poniżej średniej krajowej. A dla absolwentów szkół średnich przed dalszą nauką zamiast możliwości 3-miesiecznego zarobku zostaje szwendanie się całymi dniami lub ucieczka za granicę ! Ciekawym czy taki precedens ma odzwierciedlenie w przepisach, czy to cwaniactwo starosty do spółki z kier. urzędu pracy i kto z tego ma jeszcze korzyść ? Te kontrole to chyba kpiny, kruk krukowi oka nie wydziobie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski Urząd Pracy to przechowalnia dla nierobów z dużymi znajomościami. Strona internetowa to kompletna porażka,  prawie wszędzie komunikat;" nie znaleziono aktywnych form". Może dlatego ze pracownicy urzędu są wyjątkowo nieaktywni, nie potrafią pozyskiwać staży dla bezrobotnych, chyba ze przedsiębiorca sam zgłosi ze poszukuje chętnych na staż albo bezrobotny osobiście staż sobie załatwi bo tylko on ma byc tam "aktywna formą" . A niektóre pracownice to ledwo na komputerach potrafią pisać jednym palcem, więc wprowadzanie danych trwa wieczność. Należałoby się dobrać im do tyłków jak i innym pracownikom wspaniałych lubelskich instytucji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik sprawdzal urzedy pracy-ktore? Bo w moim nikt nikowca na oczy nie widzial. Nastepna bzdura brukowca. A swoja droga niech napisza jacy sa leniwi bezrobotni,brudni i smierdzacy.
Odezwała się  ciemna masa urzędnicza pachnąca ..... pozostawię to bez komentarza czym. Może urzędniczyno z bożej łaski odpowiesz jak zrozumieć fakt skierowania mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych do gabinetu stomatologicznego jako pomoc stomatologa  :)  po zwróceniu uwagi  nastąpiło oburzenie i komentarz że nie ma obowiązku przyjmowania oferty ale wiemy jakie byłby tego skutki - więc zamknij mordę państwowy darmozjadzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to patologia za nasze podatki ale jak pis wygra to się skończy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak "odkryć Amerykę" po raz 10-ty... O tym, że staże to niemal darmowa siła robocza bez przyszłości, to już się mówiło w 2003 roku... "Interes" nadal ma się dobrze. A jak jeszcze przedsiębiorca , tfu janusz biznesu, ma znajomości, to nawet składane skargi przez stażystów nie zakręcą tego kurka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem z doświadczenia ze stażysta to tania siła robocza - idealny pracownik sezonowy - ale czego można oczekiwać w kraju gdzie nagminnie są łamane prawa pracownika w tak małym mieście jak Chełm ręka rękę myje i inspekcja pracy patrzy na wszystko przez palce np badanie poziomu hałasu w czasie którego uruchamiana jest najcichsza maszyna i to na pół gwizdka co by dobrze badania wyszły praca za darmo w soboty gdzie oficjalnie nikogo nie ma na zakładzie ale w sobotę nikt tego nie sprawdzi nikt także nie sprawdza stanu technicznego maszyn i urządzeń itd itp ... pracownik nic nie powie bo chce pracować a inspektorzy nie chcą niczego widzieć i o niczym wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem to samo pytanie: Czy znalazł Pan sobie pracę ??? A po negatywnej odpowiedzi taka sama ze strony urzędnika...Niestety w tej chwili nie mamy ofert dla Pana !!! I tak jest od ponad roku.......mam ponad 60 lat, za mało na emeryturę i nie kwalifikuję się na szkolenia,staże itd......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwała się ciemna masa urzędnicza pachnąca ..... pozostawię to bez komentarza czym. Może urzędniczyno z bożej łaski odpowiesz jak zrozumieć fakt skierowania mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych do gabinetu stomatologicznego jako pomoc stomatologa :) po zwróceniu uwagi nastąpiło oburzenie i komentarz że nie ma obowiązku przyjmowania oferty ale wiemy jakie byłby tego skutki - więc zamknij mordę państwowy darmozjadzie
Odezwała się ciemna masa urzędnicza pachnąca ..... pozostawię to bez komentarza czym. Może urzędniczyno z bożej łaski odpowiesz jak zrozumieć fakt skierowania mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych do gabinetu stomatologicznego jako pomoc stomatologa :) po zwróceniu uwagi nastąpiło oburzenie i komentarz że nie ma obowiązku przyjmowania oferty ale wiemy jakie byłby tego skutki - więc zamknij mordę państwowy darmozjadzie
Najwieksze darmozjady to wy leniwi bezrobotni co czekaja az ktos wszystko zrobi za nich a oni wezma kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dziennik niedostal stazysty albo musial zatrudnic po stazu. Wiec wysmazyl brukowiec artykul byle jaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mile wspominam wizytę u pośrednika pracy. Dostałam kilka ofert pracy i przyjemna obsługę,ale może to dlatego,ze pan był młody i chyba dopiero rozpoczyna tam prace. Prawda jest taka,ze jak ktoś chce to prace znajdzie,a jak nie to chodzi po zasilkowniach kilka lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...