Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Weź mnie nie rozbawiaj. Siedzą i nic nie robią tylko jecza jak to oni maja ciężko,jacy są starzy,zmęczeni,ze duszno,ze gorąco,że za dużo ludzi do obsługi. Na 300 osób,które tam pracują,może z 10 osób chce pomoc innym,a reszta byle tylko do 15:30przeczekac.Przyjdziesz o 15 to z wielkim fochem i pretensjami obsluguja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksze darmozjady to wy leniwi bezrobotni co czekaja az ktos wszystko zrobi za nich a oni wezma kase.
byłeś jesteś i zdechniesz prostakiem. Dla Twojej informacji pracuję i NIGDY nie byłem u Was  zarejestrowany. Tego pecha miała żona przez trzy miesiące  :) gdy znalazła pracę namolnie była wypytywana gdzie ale niestety nie uzyskaliście tej informacji bo zasługa byłaby zapisana na efektywność waszej ,,pracy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksze darmozjady to wy leniwi bezrobotni co czekaja az ktos wszystko zrobi za nich a oni wezma kase.
Skomentowałeś/aś mój wpis ale odpowiedz nie padła na postawione pytanie. Wnioski nasuwają się same  :)  proste i oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...