Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIK skontrolowała szkoły. Złe meble, ciężkie plecaki, za małe sale

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2017 r. o 20:04 Powrót do artykułu
Rok 1988, 8 lat, plecak ok 1,5kg podręczniki do polskiego, matematyki, przyroda, plastyka, muzyka+zeszyty, ćwiczenia ok 4kg, worek na ciapy, blok rysunkowy do szkoły kilometr(droga do szkoły albo błoto albo piach, w Lublinie). Studia skończyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnuk chodzi do 4 klasy szkoły podstawowej i ja jako 58 latka cięzko mi jest unieść jego plecak, litości, już go się pytałam czy nosi kamienie. No ale jak ksiązki są formatu naszego dawnego elementarza, to co się dziwić,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie należy mi się odszkodowanie. UCZEŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z tego, że NIK stwierdził uchbienia, dalej bedą dzwigac ciężkie plecaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dźwigają... Merkel potrzebuje taniej siły roboczej do nossenia worków na budowie. Inżynierów i Informatyków mają już na pęczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobre na kręgosłup, który bez rozwinięcia okolicznych mięśni wygina się jak gumowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W 47 z 60 szkół część zajęć dydaktycznych odbywała się w pomieszczeniach, w których na jednego ucznia przypadała powierzchnia mniejsza niż 2 mkw"- i to wina nauczycieli czy dyrektorów? Bo moim zdaniem samorządy wymuszają nadmiernie liczne klasy, żeby zaoszczędzić na płacach dla nauczycieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...