Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nina wywinęła się od poprawczaka

Utworzony przez kornik, 28 czerwca 2008 o 07:34 Powrót do artykułu
A to Polska wlasnie, a za posiadanie pirackiego oprogramowania dostaniesz jak nic 3-5 lat bez zawiasow...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mojego sąsiada ,grupa młodych deb***i pobiła tak,ze od 4lat jeździ na wózku.On wracał od koleżanki a grupa wyrostków wychodziła z knajpy .Dostał za to ,ze tamtędy szedł i trafił na nich.Ma problemy z mówieniem i w ogóle z życiem.Oprawcy chodzą po ulicach.Nie wiem jakie wyroki dostali ale napewno nie siedzieli.Natomiast ojciec pokrzywdzonego dostał 1rok w zawieszeniu na 2 za grożenie glównemu sprawcy pobicia. Inny znajomy wracał z pracy rowerem (jechał pustym chodnikiem w nocy.Miał 0.7promila)i skontrolowała go policja.Zabrali prawo jazdy na samochód na rok .Grzywna 2000zł.A ,że bez prawa jazdy nie mógł pracować to stracił prace.
0
Mam nadzieję, że następnym razem Nina ze swoją ferajną napadnie na sędziego, to by było sprawiedliwe...
0
I tak, wcześniej czy później, zgnije w rynsztoku...
0
ciekawe czy sie rucha, ma ktos do niej nr?
0
Znam ten temat.Daje na prawo i lewo.Tylko ma problem z kumplami z paczki bo oni tylko miedzy sobą.
0
Masz stefan racje.Przypominam ,ze jak Rumun okradł sędziego w Krakowie(podobno).To siedział i umarł z głodu nie mogąc doczekać się procesu i kontaktu z ambasadą. Sędzia wypuszczajac swołocz na wolność nie naraża się przestępcom.Ale jak by zamknał to już jest ryzyko bo koledzy mogą przyjśc i zrobić z niego lalke barbi.Natomiast ofiara co mu zrobi.Najwyżej się odwoła a jak powie za dużo to się ją skaże za obraze sądu. Ale tak to w Polsce jest .Sędziowie myśla o własnych dupach.Maja imunitet i mozna im naskoczyć.Wolą 10tys.zł wziąść na rękę i żyć spokojnie niż robić to do czego są powołani. Jeszcze 10-15 lat temu prawnicy mieli powazanie i autorytet.Teraz jak ktoś mówi ,ze idzie na prawo albo,że jest prawnikiem to mamy o nimzłe zdanie iźle nam się to kojarzy.Niestety tacy ,sędziowie,adwokaci,prokuratorzy,politycy sami zapracowali na taką opinię i nadal nas wtym utwierdzają.
0
pawel napisał:
Masz stefan racje.Przypominam ,ze jak Rumun okradł sędziego w Krakowie(podobno).To siedział i umarł z głodu nie mogąc doczekać się procesu i kontaktu z ambasadą. Sędzia wypuszczajac swołocz na wolność nie naraża się przestępcom.Ale jak by zamknał to już jest ryzyko bo koledzy mogą przyjśc i zrobić z niego lalke barbi.Natomiast ofiara co mu zrobi.Najwyżej się odwoła a jak powie za dużo to się ją skaże za obraze sądu. Ale tak to w Polsce jest .Sędziowie myśla o własnych dupach.Maja imunitet i mozna im naskoczyć.Wolą 10tys.zł wziąść na rękę i żyć spokojnie niż robić to do czego są powołani. Jeszcze 10-15 lat temu prawnicy mieli powazanie i autorytet.Teraz jak ktoś mówi ,ze idzie na prawo albo,że jest prawnikiem to mamy o nimzłe zdanie iźle nam się to kojarzy.Niestety tacy ,sędziowie,adwokaci,prokuratorzy,politycy sami zapracowali na taką opinię i nadal nas wtym utwierdzają.
Masz rację. Jak patrzę na swoich kolegów (prawie alkoholików w wieku licealnym) którzy wybierają się na prawo, to myślę że tacy sami będą w przyszłości. Nie wiem co ta Nina musiałaby zrobić, żeby trafić do poprawczaka. Chyba zabić człowieka i to nie jednego, bo sama napaść i próba zabójstwa nie wystarcza. Taka polska rzeczywistość, najwięcej przestępców w Policji, prokuraturze i sądownictwie :|
0
Ja natomiast zastanawiam się KIM są jej rodzice, że sądy tak łagodnie sie z nią obchodzą?!!
0
hej nina
0
Ta dziewczyne powinni zamknac do 21 roku zycia w poprawczaku , mozna to uznac za 2 proby zabojstwa .A sa takie przypadki gdzie dziewczyny ida do poprawczaka za nie chodzenie do szkoly, za oodzywki np do rodziców . i to jest sprawiedliwosc. ? ładnie sobie wtedy wszyscy w kulki leca.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: