Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niższe opłaty za przedszkola dla rodzin wielodzietnych

Utworzony przez Gość, 17 października 2012 o 20:54 Powrót do artykułu
o kuźwa nie ma pracy, a jak jest to za najniższą krajową a oni karzą napieprzyć dzieci jak króliki, ciekawie kto na te ulgi będzie pracował, wypada dać prezydentowi najniższą krajową a te pieniądze przeznaczyć na te dzieci, wtedy zlikwiduje tą ulgę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest krok w dobrym kierunku.Na pewno poprawi sytuację tych rodzin.Jest to też inwestycja w mieszkańców.
0
Jak to tańsze dla bjednych ? Dlaczego państwo karze mnie za to że jestem bardziej pracowity, inteligentny, zaradny, przezorny i przedsiębiorczy? Dlaczego ja musze płącic za prywatne przeczkole a bjedaki nie ? To końcu ja genetuje zyski tego kraju płacąc duze podatki.
0
...jak to w Lublinie mamy podział na dzieci z miejskich i prywatnych przedszkoli. Każdy wie że w miejskich było mało miejsc i część ludzi MUSIAŁA wysłać dzieci do prywatnych przedszkoli a syt materialna rodzin mogła być taka sama. Odnoszę wrażenie że urzędnicy chcą znowu coś załatwić dla siebie.
0
Niech Panowie Radni zajmą się zniżkami w komunikacji miejskiej Rodzina 3 plus -w Kraśniku już myślą u nas jak wyjdzie .Na kiedy?
0
młodywykształcony napisał:
Jak to tańsze dla bjednych ? Dlaczego państwo karze mnie za to że jestem bardziej pracowity, inteligentny, zaradny, przezorny i przedsiębiorczy? Dlaczego ja musze płącic za prywatne przeczkole a bjedaki nie ? To końcu ja genetuje zyski tego kraju płacąc duze podatki.
Ty "wykształcony" - Ty się najpierw zasad pisowni polskiej na poziomie szkoły podstawowej naucz a dopiero potem bierz się za pisarstwo!
0
A co z matkami samotnie wychowującymi np. 2-je dzieci, które maja do opłacenia wyszstkich rachunków tylko jedną pensję a żadne dodatkowe zasiłki jej nie przysługują bo przekracza te marne 500 zł na osobę. Niech ktoś z rządzących weźmie sobie moją pensję opłaci wszystkie rachunki które pożerają moją całą wypłatę a na wyżywienie zostaję mi 400 zł z alimentów a chodzę prawie wszędzie na piechote bo samchodu nie posiadam a na bilety MPK też już mi nic nie zostaje. Mój pracodawca twierdzi, że na warunki lubelskie i tak dobrze nam płaci a rządzący uczepili się pomagać leserom którzy nie pracują ale na alkohol i papieroski mają albo rodzinom wielodzietnym które w większości wypadków też mają dwie pensje. Ludzie my MATKI SAMOTNIE WYCHOWUJĄCE DZIECI TEŻ TU MIESZKAMY I MUSIMY SOBIE SAME RADZIĆ!
0
prywatne przedszkole p.w. matki bożej brzmiennej przy ul. wichrowej krakowie oferuję bardzo dobrą ofertę dla rodzin 3+ m.in możliwość wykupienia tańszych obiadów, a od godz. 7:30 do 12:30 można pozostawić dziecko w przedszkolu za darmo! według mnie to bardzo dobra oferta i duża pomoc dla osób z kartą dużej rodziny! wiećje informacji znajdziecie tutaj: ******przedszkolembb.pl/dla-rodzica/oferta-dla-rodzin-3
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: