Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamojska? Przecież tam nawet w ciągu dnia ciężko przejść bez zaczepienia przez dresa albo żula...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
strzał  w stope, zamojska jest jedna z bardziej niebezpiecznych ulic w dzien, a co mowic zeby chodzic tam po nocy, nie bedzie az tylu chetnych
0
na al Unii Lubelskiej będzie w tym roku jeden z największych placów budowy w mieście. Brawo cyrkowcy pomiędzy koparkami :) super akrobacje koło betoniarki.
0
deptak zarezerwowany dla hepeningów duszpasterstwa akademickiego, pielgrzymek, okazjonalnych strajków Solidarności to na Kulturę miejsca zabrakło
0
noc, pijaństwo, krzaki, rzeka, ... ?  zadbajcie o bezpieczeństwo
0
noc, pijaństwo, krzaki, rzeka, ... ?  zadbajcie o bezpieczeństwo
Nigdy nie będzie bezpieczeństwa !!!! chyba że wróci Prawo i Sprawiedliwość,a Naród  o to będzie prosił !!!
0
A co maja w tym roku powiedzieć restauratorzy dla których noc kultury pozwala co roku odrobić straty z brzydkiego maja ??? Pomyślał ten pacan o tym ?? Co on na zojskuej chce przywiać ??? Starych żuli ??!!!!
0
Tak tak na zamojskiej gwalca morduja i rabuja ,bez przesady idioci
0
Mam nadzieję, ze dozyję czasów, kiedy rejon Zamojskiej będzie zrewitalizowany i przywrocony do zycia, a przede wszystkim odczarowany - bywam tam dośc czesto, chodze na piechotę, także i po zmroku, i jakos nic mi sie nie stało :) W pomyslę na tegoroczną Noc Kultury widze tylko jeden problem - a jest nim prawie calkowity brak infrastruktury gastronomicznej w tej okolicy. Wszyscy bywalcy Nocy Kultury wiedza, jak okupowane są wszelkie stoliki na Starym MIescie, znalezienie wolnego miejsca graniczy z cudem. Ale zasadniczo, to mi sie podoba ta idea.  
0
Mam nadzieję, ze dozyję czasów, kiedy rejon Zamojskiej będzie zrewitalizowany i przywrocony do zycia, a przede wszystkim odczarowany - bywam tam dośc czesto, chodze na piechotę, także i po zmroku, i jakos nic mi sie nie stało :) W pomyslę na tegoroczną Noc Kultury widze tylko jeden problem - a jest nim prawie calkowity brak infrastruktury gastronomicznej w tej okolicy. Wszyscy bywalcy Nocy Kultury wiedza, jak okupowane są wszelkie stoliki na Starym MIescie, znalezienie wolnego miejsca graniczy z cudem. Ale zasadniczo, to mi sie podoba ta idea.  
  jeśli chodzi o rewitalizację, tam nie ma co rewitalizować. Nigdy ta ulica nie cieszyła się dobrą sławą i tak pozostało do dziś. W kronikach można przeczytać, że była to ulica na której najłatwiej było dostać za nic w pysk i co krok stały panie do towarzystwa wraz ze swoimi opiekunami. Tak więc okolica dalej trzyma swój poziom. Jeśli chodzi o noc kultury to hmm z jednej strony dobrze, że przenoszą imprezy ze starego miasta bo co roku jest gorzej, więcej ludzi i coraz mniej do zobaczenia a kolejki ustawiają się na kilometry. Na starówce jest ciasno i nic zobaczyć się nie da, bramę krakowską trzeba omijać. Często przechodzę przez zamojska i nigdy nikt mnie nie zaczepił a w noc kultury, gdzie będzie dużo ludzi, dresy i żule nie będą mieli jak zaczepiać, więc o bezpieczeństwo się nei boję. Tylko.. starówka ma klimat, w większośći jest zadbana a Zamojska, co tam jest oprócz obdrapanych kamienic, zaniedbanych wybetonowanych podwórek z licznymi komórkami i przybudówkami ? Klimat jest ważny a Zamojska z pewnością go nie ma. 
0
Ale własnie, te stare kamienice tworza klimat tej ulicy.  NIektóre z ich to prawdziwe perelki - co z tego, ze zniszczone i zaniedbane, w takiej Warszawie to sa najbardziej hispterskie miejsca! 
0
Noc Kultury schodzi na psy... Pamiętając klimat NK z poprzednich lat, rok temu zaprosiłem znajomych. Cóż, nie będę ukrywał, że nie byłem zachwycony. Goście też...
0
Ubiegłoroczna Noc Kultury byla najgorsza w całej historii tej imprezy...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: