Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc zakupów w Galerii Olimp

Utworzony przez malgorzat-ka, 18 listopada 2009 r. o 00:31
We wtorek 17 listopada w Olimpie była "noc" zakupów. Tak przynajmniej nazwali ją organizatorzy.... Z nocą nie miało to wiele wspólnego, bo o północy wszystkim Klientom podziękowali.... Powinni raczej nazwać to wieczorem zakupów ale napewno nie nocą.... Podejrzewam, że nie tylko ja byłam zdegustowana. Kończąc pracę o 22.00, doliczając dojazd, byłam przed 23.00. Na samo oglądanie zostało bardzo mało czasu, a gdzie mówić o zakupach.... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc zakupów w Galerii Olimp to jedna wielka ściema. Towary po obnizonej cenie wcale nie byly przecenione - poprosilam ekspedientke w jednym ze sklepow , by zprawdzila cenę wg. kodu kreskowego - była o wiele nizsza niz ta promocyjna. W sklepie Top Secret na wieszaku z 50% obnizka nie bylo ani jednej kurtki przecenionej o wiecej niz 10%. Co to za nabijanie klientów w butelkę???? Nigdy więcej nie udam się na takie nocne zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym ostrzec wszystkie dziewczyny które szukają pracy aby nie składały CV w sklepie Big Star,Wrangler i Lee w Galerii Olimp,na Krakowskim Przedmieściu i Galerii Orkana. Właściciele to oszuści i krętacze. Nie dają umowy,sami wynoszą towar a póżniej obcinają dziewczynom z wypłaty,żle traktują pracowników a na koniec robią z nich złodziei. Oszukili już mnóstwo dziewczyn. Mi obcieli 1000zł z wypłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chciałabym ostrzec wszystkie dziewczyny które szukają pracy aby nie składały CV w sklepie Big Star,Wrangler i Lee w Galerii Olimp,na Krakowskim Przedmieściu i Galerii Orkana. Właściciele to oszuści i krętacze. Nie dają umowy,sami wynoszą towar a póżniej obcinają dziewczynom z wypłaty,żle traktują pracowników a na koniec robią z nich złodziei. Oszukili już mnóstwo dziewczyn. Mi obcieli 1000zł z wypłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM, MUSZE DODAĆ..ABY OSTRZEC OSOBY, KTÓRE PRACUJĄ BĄDŹ CHCĄ PRACOWAĆ TEŻ W POZOSTAŁYCH WRANGLERACH W MIEŚCIE LUBLIN A MIANOWICIE W GALERII NA ZANA,W PLAZIE,W REALU...TAM TEŻ STRASZNIE WYKORZYSTUJĄ OSOBY PRACUJĄCE...OBCINAJĄ PENSJE...POSĄDZAJĄ O KRADZIEŻ, OCZERNIAJĄ GDY SIĘ ZWALNIASZ I PODEJMIESZ PRACĘ W INNYM SKLEPIE...WARTO PRZECZYTAĆ ARTYKUŁ NA NECIE, KTÓRY UKAZAŁ SIĘ JAKIŚ CZAS TEMU W KURIERZE LUBELSKIM O TEJ WŁAŚNIE FIRMIE... TO FIRMA ELWIX "DARMOWA SIŁA ROBOCZA+KURIER LUBELSKI...DZIEWCZYNY UCIEKAJCIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem( napiszę) jeszcze jedno...osoby, które tam pracowały bądź pracują łączcie się!!!...uwierzcie takich pracodawców warto eliminować z rynku pracy..tak, aby nikt tam nie chciał pracować...przebierają jak w ulęgałkach bo Lublin to miasto studenckie i zawsze ktoś się znajdzie, kto będzie chciał pracować...wyczyśćmy wreszcie teren niech pracodawcy zaczną się bać tego, że poniewierają i wykorzystuja pracowników...nie mówię o leniach, którzy narzekają na pracodawcę bo najzwyczajniej nie chce im się pacować...mówie o uczciwych, rzetelnych pracownikach...Niech korzystają na tym życzliwi pracodawcy a tracą krętacze...Jeszcze raz powtórzę...omijać szerokim łukiem Wranglera Lee na Zana, W Plazie, Realu...a także jak wspomniała koleżanka przedmówczyni w olimpie i w orkana.Warto aby Klienci też wiedzieli u kogo kupują i jak dziewczyny są poganiane i wykorzystywane, że właściciele każą rzucać się na nich aby tylko coś sprzedać...z tego co wiem dziewczyny w plazie i w realu nie moga przez cały dzień usiąść , ponieważ są śledzone na kamerach w sklepie!!!Warto To głośno powiedzieć...a pozatym dziewczyny, które kiedykolwiek pracowały we wranglerze-lee na zana, plazie, realu, olimpie w lublinie łączcie się...nie można milczeć...to obozy pracy w XXI wieku...zróbmy coś z tym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WITAM, MUSZE DODAĆ..ABY OSTRZEC OSOBY, KTÓRE PRACUJĄ BĄDŹ CHCĄ PRACOWAĆ TEŻ W POZOSTAŁYCH WRANGLERACH W MIEŚCIE LUBLIN A MIANOWICIE W GALERII NA ZANA,W PLAZIE,W REALU...TAM TEŻ STRASZNIE WYKORZYSTUJĄ OSOBY PRACUJĄCE...OBCINAJĄ PENSJE...POSĄDZAJĄ O KRADZIEŻ, OCZERNIAJĄ GDY SIĘ ZWALNIASZ I PODEJMIESZ PRACĘ W INNYM SKLEPIE...WARTO PRZECZYTAĆ ARTYKUŁ NA NECIE, KTÓRY UKAZAŁ SIĘ JAKIŚ CZAS TEMU W KURIERZE LUBELSKIM O TEJ WŁAŚNIE FIRMIE... TO FIRMA ELWIX "DARMOWA SIŁA ROBOCZA+KURIER LUBELSKI...DZIEWCZYNY UCIEKAJCIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!
Czesc, Mozesz podac link do tego artykulu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
powiem( napiszę) jeszcze jedno...osoby, które tam pracowały bądź pracują łączcie się!!!...uwierzcie takich pracodawców warto eliminować z rynku pracy..tak, aby nikt tam nie chciał pracować...przebierają jak w ulęgałkach bo Lublin to miasto studenckie i zawsze ktoś się znajdzie, kto będzie chciał pracować...wyczyśćmy wreszcie teren niech pracodawcy zaczną się bać tego, że poniewierają i wykorzystuja pracowników...nie mówię o leniach, którzy narzekają na pracodawcę bo najzwyczajniej nie chce im się pacować...mówie o uczciwych, rzetelnych pracownikach...Niech korzystają na tym życzliwi pracodawcy a tracą krętacze...Jeszcze raz powtórzę...omijać szerokim łukiem Wranglera Lee na Zana, W Plazie, Realu...a także jak wspomniała koleżanka przedmówczyni w olimpie i w orkana.Warto aby Klienci też wiedzieli u kogo kupują i jak dziewczyny są poganiane i wykorzystywane, że właściciele każą rzucać się na nich aby tylko coś sprzedać...z tego co wiem dziewczyny w plazie i w realu nie moga przez cały dzień usiąść , ponieważ są śledzone na kamerach w sklepie!!!Warto To głośno powiedzieć...a pozatym dziewczyny, które kiedykolwiek pracowały we wranglerze-lee na zana, plazie, realu, olimpie w lublinie łączcie się...nie można milczeć...to obozy pracy w XXI wieku...zróbmy coś z tym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko dziewczyny w Realu i Plazie nie moga siąć, ale we wszystkich ich sklepach. Pracując przez 13 godzin non stop nie mozna na chwilke stanąc spokojnie...tylko nom stop składac spodnie. Ci sami właściciele są w Adidasie w olimpie(nowa częśc)i w Adasiu na Zana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.archiwum.######.pl/module-dzial-printpub-tid-9-pid-11988.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie polecam.........spózniaja sie z wyplatami albo prosto w oczy twierdza ze nie nalezy ci sie tyle ile nalezy .... i sory jak malpy w klatce po glowie si epodrapac nie mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam oto link do artykułu w kurierze lubelskim na temat firmy "Elwix" właściciela sklepów Lee-Wrangler w Leclercu na Zana, w Plazie, Realu, Tesco...warto przeczytać...wiem, ponieważ znam ta firme od kuchni:) http://www.archiwum....-pid-11988.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest istna tragedia praca tam. tez znam ta firme od kuchni. pracowalam tam tylko po to zeby odlozyc troche kasy bo nie mialam innej propozycji w przeciwnym razie nie zostalabym tam dluzej niz tydzien. byl okres kiedy musialysmy stac po 13 godzin czasami nawet 3 dni pod rząd. stawka za tą prace jest smieszna. bo to praca fizyczna i psychiczna w jednym. presja na sprzedaz jest niesamowita a towary malo atrakcyjne , sama nie wiem kto je zamawia... i potem sie dziwią że nikt nie chce kupować takiego szmelcu , tylko reklamacje same przychodzą. bluzki po 70 zł są podarte i ubrudzone to jest smiech na sali. chyba wlasciciele nie skonczyli zadnej szkoly przygotowującej do zalozenia przedsiębiorstwa i probują złapać boga za nogi. najbardziej mnie bawilo powiedzonko jednej z pań szefowych ktora miala zajmować się wystrojem sklepu. zamiast pokierowac i powiedziec i siasc na 4 literach w domu i wymyslec co zrobic przychodzila i mowila "NOOO TO ZROBCIE COS Z TYM' hehhe nawet teraz jak o tym mysle chce mi sie smiac ) z wyplatami oczywiscie problem. branie kasy z utargu i komentarze typu "same sobie zaróbcie na wypłate" to tylko pare przykladów z wielu. jednym slowem nie polecam chociaż zespół trafil się super , pozdrawiam wszystkie dziewczyny które pracowały jako tania siła roboczA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na rabaty nawet pracownicy nie mają co liczyc z wielką łachą dają 10/20% , zapomnialam dodac ze praca oczywiscie codziennie dzien w dzien nawet w niedziele , wychodzi okolo 200 a nawet więcej godzin miesięcznie mozna umrzec jednym slowem mam nadzieje ze przyjdzie kiedys taki dzien kiedy wszystkie sie zbuntują i wypną na nich bo tyle im sie nalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ja niestety potwierdzam wczesnejsze opinie. wszystko szczera prawda!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje dla nich w innym miescie niz Lublin od jakiegos czasu i niestety moge potwierdzic wszystko... i napisac nawet wiecej. niezla ksiazka moglaby powstac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami warto usiąść w fotelu i pomyśleć o tego typu sprawach. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi za pomocą Internetu. Co byśmy bez niego dziś zrobili, ehh… Deb0308 - Nasze www:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...