Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna. Szpitale ukarane za zbyt małą liczbę lekarzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Realizacja obietnicy wyborczej - Likwidacja NFZ !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi pacjencie po 'dobrej zmianie' zasada jest taka: jeśli istnieje kolejka, do której możesz się ustawić aby opieka zdrowotna została ci kiedyś udzielona to znaczy, że masz zapewnioną opiekę zgodnie z przepisami. W takiej kolejce możesz czekać i tydzień, rok, całe życie - to nie ma najmniejszego znaczenia dla władz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za system? Już dawno należy go całkowicie zlikwidować. Jest wiele systemów bardzo dobrze działających na świecie i należy tylko wdrożyć jeden z nich w naszym kraju. Nic nowego nie wymyślicie a to co jest obecnie to tylko marnowanie pieniędzy. Myślę że system brytyjski by się sprawdził, tylko, że zaraz protesty lekarzy, pielęgniarek - choć w WB pracują i nie narzekają. Ciekawe czy znajdzie się premier który ten cały bajzel rozpier... i wdroży normalne funkcjonowanie służby zdrowia. Reforma potrzebna od zraz. Pozdrawiam niezadowolony pacjent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście czepiamy się. 8 godzin czekania do konowała w niedzielę to jak mrugnięcie oka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 grudnia na Abramowickiej był cyrk. Od minimum 16 do po20 dorosłych i dzieci przyjmował jeden lekarz. Pediatra zjawiła się po 20, gdzie większość dzieci układała się już do snu. Kpina to mało powiedziane !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 stycznia na Biernackiego do pediatry ponad 2 godziny czekałam na przyjęcie... Masakra jakaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmował jeden lekarz bo po co się dzielić jak sumę pieniędzy przydzielona przez NFZ może zgarnąć między sobą grono lekarzy a reszta niech strajkuje młodzi jeszcze niech się uczą banda złodziei . Ja bym tam popatrzył im na ręce klany rodzinne za komuny tak i teraz dalej PRECZ Z KOMUNĄ NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opieka świąteczna na Kraśnickiej to masakra. Jest gorzej niż przed zmianą od października 2017. Korytarz wypełniony ludźmi i tylko jedna lekarka. To jakiś żart. Kilka godzin koczowania. Nigdy więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jest trafić do dobrej przychodni lekarskiej. Ja trafiłam w Lublinie do Inavita i jestem bardzo zadowolona. Już kilka razy uzyskałam u nich fachową pomoc i w porę zostałam zdiagnozowana. Dzięki temu na czas zostałam pokierowana do odpowiedniego specjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...