Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna rozbiórka kina Kosmos (zdjęcia)

Utworzony przez kefir, 27 kwietnia 2012 r. o 21:45 Powrót do artykułu
kiedy już powstała Plaza, wybrałem się z synem do Kosmosu na jakąś bajkę. oprócz nas były na sali jeszcze dwie osoby. wychodząc zapytałem pracownika kina czy od otwarcia CC cały czas tak jest i czy nie obawia się, że kino może upaść. odpowiedział, że jest spoko, trochę mniej ludzi, ale będzie dobrze. szkoda, że się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. bo to kawal lubelskiej historii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie liczą się z opinią większości lublinian,którym żal tego budynku.Postawią hotel podobny do stu tysięcy innych.Osobiście nie znoszę multipleksów,a zostałem na nie skazany.Tęsknię za kameralnymi kinami,które miały "ten" klimat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah aż żal oglądać zdjęcia. Przecież to powinnno być jako zabytek, a nie burzyć.. najlepsze kino. Osobiście nie cierpię Plazy, i tego, że kasa na bilet w Plazie idzie do kabzy jakiegoś Turka, a nie Polaka. Niedługo nic już w Polsce nie będzie naszego, wszystko sprzedają. Tak samo hipermarkety pieprzone. Powinien być zakaz handlu w soboty i niedziele, a nie wszystko gonią po syf co tam sprzedają i nabijają kabzę tym razem jakiemuś żabojadowi, zamiast polskim sprzedawcom i polskim produktom, które jeżeli chodzi o żywność były na rewelacyjnym poziomie.. Eh mało już z Polski zostało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu nr 5 widać jeszcze plakaty Sherlocka na słupach, które wisiały jeszcze zanim ustawiono ogrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jestem w Lublinie zawsze przechodze koło tego kina a teraz to już nie będzie to samo. Wspominałam zawsze jak chodziłam do tego kina w dzieciństwie a treaz to będzie jakiś nowy hotel czy coś innego. Szkoda lubiłam to kino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mieście które kandydowało do miana europejskiej stolicy kultury burzy się instytucje tak dla tej właśnie kultury zasłużone , teatr w budowie nadal straszy a park miejski sukcesywnie się karczuje i aby nikt tego nie widział to cały ogród saski otocziono parkanem z blachy . Za kilka lat powiemy swoim wnukom tu gdzie teraz stoją banki i hipermarkety kiedyś było miasto Lublin z kinami , teatrami pełne drzew . Brawo władze naszago miasta tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co nastepne pod buldozery pójdzie : może katedra , może plac litewski albo najlepiej całą starówkę wyburzyć po co ma tu być cokolwiek co świadczyłoby o polskości Lublina. Postawić McDonaldy , Carefoury , Leclercki , PLAZE itd a w miejsce koziołka na herbie Lublina wstawić czarną wronę i dwugłowego orła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...