Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech się niektórzy zastanowią co ku*** wypisują!! Żal mi was idioci, którzy nie znali tej dziewczyny, a takie zaje***e komentarze wypisują!! Nawet nie wiecie jaką przykrość robicie jej znajomym i rodzinie, która może to akurat czytać! Najpierw myślcie, a później wypowiadajcie się z sensem!!!!!!!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam dziewczynę, mam nadzieję, że jej najbliżsi nie czytają tych komentarzy. Współczuję rodzicom, była ich jedynym dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego tak rozpaczacie? niepotrafila prowadzic i tyle, wystarczyl moment odwrocila sie a ze zapier***ala ile trzeba to swoja glupota zaplacila zyciem. Jadac od unickiej mozna sie rozpedzic(nie zwalniajac na radach) z reszta jak to na radach jest byloi tam delikatny luk i przy wiekszej predkosci (jak ktos nie potrafi jezdzic) nie wyjdzie z tego zakretu dobrze to wjedzie na kostke i go wybije a potem to juz sami wiecie.....efekt murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kajetan napisał:
ale panie często oprócz rozmawiania przez telefon ciągną laskę pasażerowi siedzącemu obok. I to jest jescze większe zagrożenie dla innych uczestnikó ruchu, sam często byłem świadkiem takich zdarzeń. Zestawy słuchawkowe na nic się zdają w takim przypadku Pani Anno;) Pozdrawiam
Panie , czemu tylu idiotów trzymasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziemy pamiętać o Twoim uśmiechu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Czego tak rozpaczacie? niepotrafila prowadzic i tyle, wystarczyl moment odwrocila sie a ze zapier***ala ile trzeba to swoja glupota zaplacila zyciem. Jadac od unickiej mozna sie rozpedzic(nie zwalniajac na radach) z reszta jak to na radach jest byloi tam delikatny luk i przy wiekszej predkosci (jak ktos nie potrafi jezdzic) nie wyjdzie z tego zakretu dobrze to wjedzie na kostke i go wybije a potem to juz sami wiecie.....efekt murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdajesz sobie sprawę deb***u co Ty piszesz znałeś tą dziewczynę pewnie nie , ja też nie ale ze względu na szacunek dla zmarłej bys się zastanowił przyczyn mogło byc wiele a Ty nie pieprz że jesteś takim mistrzem kierownicy i znawcą techniki jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich przyczynach kolego mówisz? Przyczyną było brak myślenia, uśmiech na twarzy(ploteczki w aucie), moment nieuwagi i taki o to efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak k**wa mozecie pier****ć takie głupoty!!! to była zajebista dziewczyna a nie jakas idiotka ktora nie umie jezdzic! powiem tak jak was to interesuje i pie*szycie bez sensu nie wiedzac nic: nie była pijana, nie była naćpana, nie gadała przez telefon i zaj*biscie prowadziła a to ze zginęła to nie jej wina, mimo, ze prowadziła samochód. i miejcie troche szacunku do zmarłej i nie obrazajcie jej swoimi pustymi gadkami!!!! nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a byłes *urwa w tym samochodzie idioto i wiesz co robiła???!!! nie pierd*l jak nie wiesz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byla moja koleżanka napewno nie zagapila sie ani nie plotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zagapiła się, padło zawieszenie. Gdzie te wasze ploteczki, komóreczki i nieuwaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...