Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocnym autobusem z Lublina do Świdnika

Utworzony przez ja, 8 listopada 2011 r. o 17:19 Powrót do artykułu
Prosze jeszcze napisac jak bedzie przebiegala trasa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z informacji od przewoźnika którą podał do jakiejś świdnickiej gazety wynika, że trasa będzie biegła po obecnej trasie przez Zadębie do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocna tak, ale może dzienna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ma przebiegać trasa. Z dworca busów na Ruskiej do Świdnika bez przystanków. No i kto o zdrowych zmysłach będzie miał odwagę o 2 w nocy stać na ulicy gdzie nawet w dzień dzieją się cuda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że bilety ZTM nie będą w nich honorowane???? A co to obchodzi ludzi ze Świdnika? Najważniejsze, żeby wreszcie dało się dojechać w nocy do Świdnika czymś innym niż taksą. Na nocne w Lublinie i tak miesięczny nie obowiązuje tylko trzeba kupować oddzielnie. A czytałem, że ZTM i tak potrzebuje roku na uruchomienie kursów do Świdnika. Ja trzymam kciuki, żeby się tej komercyjnej firmie udało. Mi wszystko jedno komu płacę ważne żeby dojechać z punktu a do b w jakichś cywilizowanych warunkach. A i tak apropos dziennej komunikacji czytałem chyba w Nowym Tygodniu że ten sam facet ma jeździc też w dzień i to chyba co 20 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma będzie też prowadzić komunikację dzienną. W sumie 51 kursów każdego dnia + owe nocne. Jeśli nie podoba wam się dworzec pks to skąd niby mają odjeżdżać te busy? I skąd odjeżdżają Zadębia teraz jak właśnie nie stamtąd? W tej chwili busy do Świdnika odjeżdżają właśnie z PKS-u, PKP (równie niebezpiecznego) i 88 z Racławickich. Nie widzę lepszych miejsc, po prostu ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chce nocnych napisał:
Na nocne w Lublinie i tak miesięczny nie obowiązuje tylko trzeba kupować oddzielnie. [/quote] Zanim coś napiszesz, to sprawdź, jak jest naprawdę, a nie wprowadzasz ludzi w błąd. [quote name='ZTM w Lublinie']w komunikacji nocnej obowiązują wyłącznie bilety jednorazowe nocne, bilety 90 minutowe nocne, bilety czasowe 24- godzinne i 72- godzinne oraz bilety okresowe na wszystkie linie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkiem Miasta jest zapewnienie transportu i bezpieczenstwa.Autobusy albo busy czy kolej na trasie Lublin Świdnik maja umożliwic bezpieczny dojazd do domu i pracy. Na to płacimy podatki w interesie wszystkich. To przestepcy mają sie bać, a nie porzadni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niewypał... jeśli te autobusy jeździły by trasą podobną do trasy jaką ma linia 88 to jeszcze widział bym sens w tworzeniu tej linii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może inna trasa? Początek Lipowa, Piłsudskiego, Lubelskiego Lipca 80, Aleja Unii Lubelskiej, Ruska i dalej. Trasa by przebiegała obok knajp, dyskotek oraz dworców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...